Siódma gala FAME MMA zbliża się wielkimi krokami. Jeżeli chcecie obstawiać te walki, a nie wiecie gdzie lub jak zacząć, to dobrze się składa. Nowym sponsorem federacji został Betclic. U tego bukmachera mamy specjalny kod promocyjny 550PLN, z którym zdobędziecie ciekawe bonusy. Z poniższego tekstu dowiecie się też, jakie są warunki, gdzie szukać typów oraz jakie czekają na nas walki. 

Baner FAME MMA BETCLIC

FAME MMA 7 a bonusy bukmacherskie

Za nim przejdziemy do tego, jakie możecie zgarnąć bonusy bukmacherskie na FAME MMA 7, to przedstawmy kilka faktów i historię tej federacji. FAME MMA zostało założone 22 maja 2018 roku przez czwórkę ludzi: Rafała Pasterniaka, Krzysztofa Rozparę, Wojciecha Gole oraz Michała Barona. Federacja skupia się głównie na organizowaniu walk pomiędzy znanymi aktorami, ludźmi ze świata show-biznesu, czy youtuberami lub raperami. Brali w niej udział m.in. Popek, IsAmU i Najman.

W siódmej gali wezmą udział też Popek oraz Stifler. Jednak do walk, harmonogramu i rozstawienia przejdziemy później. Skupmy się najpierw na bonusach w FAME MMA 7. Od kilku dni głównym sponsorem federacji jest Betclic. Ten bukmacher ma w swojej ofercie wiele sportów, a teraz doszło do tego FAME MMA. Ważne jest to, że dostał na wyłączność możliwość dawania zakładów na te walki. 

Rejestrując się w Betclic z kodem promocyjnym 550PLN możecie otrzymać:

 • zakład bez ryzyka do kwoty 550 złotych
 • 50% więcej do wygranych

Jak to otrzymać? Nic prostszego, podczas procesu zakładania konta wykorzystajcie wyżej wspomniany kod promocyjny. Następnie pod promocję jest brany pierwszy zagrany kupon u tego bukmachera. Maksymalna kwota, za jaką możecie go postawić, to 625 złotych. Jeżeli przegracie, to dostajecie zwrot pomniejszony o podatek. 

Obrót, jaki oczekuje bukmacher, żeby móc wypłacić ewentualny zwrot, to 6-krotność przyznanego bonusu po kursie minimalnym 2.00. Ważne jest to, że wliczane w to są zakłady z oferty przedmeczowej i na żywo. Same warunki nie są zbyt wygórowane, a kursy na FAME MMA 7 na tyle wysokie, że spełnicie to z łatwością. Możecie też wykorzystać zakład bez ryzyka podczas tej gali, a wtedy ewentualny zwrot wykorzystać na inne zdarzenia. 

Koszulka bukmachera Betclic
Koszulka bukmachera Betclic
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Zakład bez ryzyka do 550 złotych + 50% do wygranych

Standardowa oferta to cashback 500 zł, a z naszym kodem: 550 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: do 550 zł ZWIĘKSZENIE WYGRANYCH: +50%

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

FAME MMA 7 i bonusy bukmacherskie, a harmonogram walk oraz kursy

Podczas FAME MMA 7 dojdzie aż do dziewięciu walk. To dobra okazja, żeby wykorzystać bonusy bukmacherskie w Betclic. Jak już dobrze wiecie, te dostępne są z naszym kodem promocyjnym. Jak jednak wygląda harmonogram walk? Gala rozpocznie się około godziny 20:00. Rozkład jazdy wygląda więc następująco:

 • Krystian Wilczek vs. Maciej Szewczyk
 • Piotr Tyburski vs. Arkadiusz Tańcula
 • Tomasz Olejnik vs. Mariusz Słoński
 • Kamil Hassan vs. Maksymilian Wiewiórka
 • Dariusz Kazimierczuk vs. Marcin Najman
 • Kasjusz Życiński vs. Łukasz Lupa
 • Marta Linkiewicz vs. Marta Rentel
 • Adrian Polański vs. Amadeusz Roślik
 • Paweł Mikołajuw (Popek) vs. Damian Zduńczyk (Stifler)

Kursy na walki są dość wysokie, a same zdarzenia mogą się okazać dość nieprzewidywalna. W końcu nie walczą w nich profesjonaliści, więc zdarzyć może się wszystko. Walką wieczoru jest rywalizacja Pawła “Popka” Mikołajuwa z Damianem “Stiflerem” Zduńczykiem. Betclic zdecydowanie większe szanse daje Popkowi, na którego kurs wynosi 1.15. Z kolei w przypadku Stiflera jest to aż 4.75. 

Na nieco bardziej wyrównaną zapowiada się rywalizacja Adriana “Polaka” Polańskiego z Amadeuszem “Ferrarim” Roślikiem. Kurs na tego pierwszego to 1.50, z kolei w przypadku Ferrariego jest to już 2.40. Równie emocjonująco zapowiadają się też starcia Piotra Tyburskiego z Arkadiuszem “Aroyem” Tańculą oraz Marty “Linkimaster” Linkiewicz z Martą “Martirenti” Rentel. W pierwszym z tych pojedynków, Tyburski nie jest może faworytem, ale kursy są zbliżone. Na niego jest to 2.10, a jego rywala 1.65.

Z kolei w przypadku Linkimaster oraz Rentel, kursy są znacznie bardziej rozległe. Na Linkiewicz wynosi 1.15, a na jej rywalkę jest to już 4.75. Jak więc widzicie, przy takich kursach, obrót po kursie minimalnym 2.00 będzie dość łatwy do spełnienia. Warto się więc zastanowić, czy właśnie ewentualny bonus nie wykorzystać na FAME MMA 7. Do tego warto pamiętać, że macie też +50 procent do wygranych. 

Obstawiając np. wygraną Stiflera za 625 złotych możecie zgarnąć aż 2351 złotych. A jeżeli przegracie, to bukmacher odda wam wspomniane 550 złotych. Opłaca się więc zastanowić nad tym. A jeżeli nie macie pomysłu, gdzie szukać typów, to dobrze się składa. Niżej przeczytacie o tym, gdzie znaleźć najlepsze propozycje na walki oraz analizy przedmeczowe. 

Betclic kursy na FAME MMA 7

FAME MMA 7 – bonusy bukmacherskie, a typy na walki

Jeżeli chcecie wykorzystać bonus na FAME MMA7 w Betclic dostępny z naszym kodem promocyjnym, a nie macie pomysłu jak, to możecie skorzystać z typów na MMA. Podczas większych gal KSW, UFC, czy właśnie MMA (w tym FAME MMA), przygotowujemy dla was specjalne analizy pod walki. Tym razem też przeczytacie u nas o propozycjach typów, tym bardziej że takie starcia jak Popek ze Stiflerem, czy Polak z Ferrarim zapowiadają się bardzo emocjonująco. 

Polecamy również dołączyć do naszej Grupy Zagranie, dzięki czemu nie przegapicie żadnych postów związanych z FAME MMA 7 i bonusami na tę galę. Użytkownicy mogą również komentować na żywo walki, a także wymieniać się swoimi poglądami na temat danych propozycji oraz pokazywać swoje kupony lub pytać o radę. 

Gdzie oglądać transmisję z FAME MMA 7?

Zazwyczaj galę FAME MMA 7 można było oglądać na dwa sposoby, będąc bezpośrednio na miejscu lub wykupując dostęp przez internet. Jednak z powodu pandemii, pierwsza z tych opcji jest mocno ograniczona i w samej hali będzie niewiele osób. Dalej pozostaje dostęp PPV (pay-per-view), który można kupić bezpośrednio na stronie FAME MMA. Dostęp kosztuje od 20 złotych i dzięki niemu będziecie mogli oglądać wszystkie walki. Warto więc się zastanowić nad tym. Na ten moment nie wiadomo, czy bukmacher pójdzie śladem swoich rywali i zaproponuje transmisje na swojej stronie. O tym jak działa taka telewizja np. w STS, możecie przeczytać w tym miejscu

 

🎁 Jakie są bonusy na FAME MMA 7?

Sponsorem FAME MMA jest Betclic, więc to u tego bukmachera należy szukać bonusów. Na ten moment jeszcze nie przygotował specjalnej oferty, ale warto skorzystać z naszego kodu promocyjnego 550PLN. Dzięki niemu otrzymacie zakład bez ryzyka do kwoty 550 złotych oraz 50 procent więcej do wygranych!

🤔 Czy mogę obstawić FAME MMA u innych bukmacherów?

Betclic został sponsorem całej federacji FAME MMA i dostał na wyłączność możliwość oferowania zakładów walki w ramach FAME MMA 7 oraz kolejnych edycji. Co za tym idzie, nie będziesz mógł legalnie obstawić tego u innych bukmacherów.

😎 Czy pojawią się jeszcze jakieś bonusy na FAME MMA 7?

Bardzo prawdopodobne jest to, że Betclic przed galą FAME MMA 7 doda kolejne bonusy. Polecamy obserwować naszą stronę, gdyż jeżeli tak się stanie, to niezwłocznie was o tym poinformujemy.

Zaloguj się aby dodawać komentarze