Piłkarskie, ligowe emocje to nie tylko Premier League, Bundesliga, czy La Liga, ale również Ligue 1. Francuskie zmagania cieszą się najmniejszą renomą z TOP 5 lig, jednak warto je obserwować. Tym bardziej że w Totolotku jest bonus do zgarnięcia, który zapewni Wam promocja “Lucky Loser”. Jeżeli nie traficie, to otrzymacie zwrot w formie bonusu o wysokości 25 złotych. Sprawdźcie, jakie są warunki.

ZOBACZ, jak działa bonus w Totolotku!

W niedzielę w Ligue 1 będzie sporo się działo. Monaco zmierzy się z Bordeaux, Lille podejmie Lyon, a Angers spróbuje swoich sił z Niceą. Aktualnym liderem tabeli jest  PSG, ale o europejskie puchary walczy m.in. właśnie Lyon oraz Nicea. Pierwsza z tych ekip zagra właśnie z wiceliderem, co dodatkowo dodaje pikanterii do starcia. Nic więc dziwnego, że bukmacher Totolotek postawił na bonus, który można zgarnąć za obstawianie francuskiej ligi. 

Totolotek Lucky Loser grafika

Mowa o promocji “Lucky Loser”, która ma dość przejrzyste warunki, jakie trzeba spełnić. Aby móc z niej skorzystać należy postawić kupon za minimum 25 złotych. Na nim może znajdować się jedynie Ligue 1. Jeżeli wygracie, to otrzymacie od bukmachera swoją należność. Z kolei w momencie, gdy kupon zostanie rozliczony jako przegrany, to Totolotek zwróci 25 złotych w formie bonusu. Ten jest ważny czternaście dni i żeby móc go wypłacić, należy obrócić nim raz po kursie minimalnym 2.00, co jest dość niskim wymaganiem i stosunkowo łatwym do spełnienia. 

W Totolotku bonusy możecie też zgarnąć w ramach pakietu powitalnego. Zakładając konto z kodem promocyjnym 574PLN otrzymacie:

  • 100 procent do 549 złotych od depozytu
  • 25 złotych freebet
  • 25 złotych bonus Lucky Loser w weekendy

 

Koszulka Totolotka Zakładów Bukmacherskich
Koszulka Totolotka Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 500 zł od depozytu + 20 25zł freebet

standardowa oferta 500 PLN. z naszym kodem: 525 PLN

Kod rejestracyjny
724PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 500 zł
FREEBET: 25 zł
Kod promocyjny: 724PLN 

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Zaloguj się aby dodawać komentarze