Puchar Polski wraca do nas już w ten weekend – 30 i 31 października czekają nas ciekawe starcia. W Fortunie z kodem promocyjnym 2230PLN możecie odebrać bonusy startowe, a także wziąć udział w akcji, która da Wam dodatkowe 30 złotych bonusu. Sprawdźcie sami, jak to zrobić. 

Zgarnij bonusy w Fortunie z kodem promocyjnym 2230PLN!

Puchar Polski wraca do kibiców po krótkiej przerwie. Już 30 i 31 października będziemy świadkami wielu ciekawych meczów, w tym m.in. starcia Termaliki z Rakowem Częstochowa, czy Górnika Zabrze z KSZO Ostrowiec. W piątek i sobotę nie zabraknie emocji, a te dodatkowo można zwiększyć obstawiając te spotkania. W Fortunie do zgarnięcia jest też bonus, który da Wam 30 złotych bonusu.

Fortuna bonus

Aby móc go odebrać należy w każdy dzień promocji, czyli 30 i 31 października, obstawić Puchar Polski. Kupony muszą spełniać pewne warunki, czyli mieć minimalną stawkę wynoszącą 30 złotych brutto i minimum jedno zdarzenie z oferty przedmeczowej na Puchar Polski. Ważne jest to, że nie ma znaczenia, czy Wasz kupon będzie trafiony, czy nie, to i tak otrzymacie bonus. Jest to ciekawa opcja do sprawdzenia, tym bardziej że starć podczas tego weekendu w ramach PP będzie dość dużo. 

W Fortunie z kodem promocyjnym 2230PLN zgarniecie też szereg bonusów na start. Pakiet powitalny otrzymacie od bukmachera, gdy podacie nasz kod podczas rejestracji. Z nim dostaniecie:

  • 100 procent do 2000 złotych bonusu od depozytu
  • 210 złotych zakład bez ryzyka
  • 20 złotych freebet

 

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2100 zł od 2. depozytu

+  600 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2620 zł, a z naszym kodem: 2720 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 2100 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Zaloguj się aby dodawać komentarze