Mecz reprezentacji Polski z Ukrainą zbliża się wielkimi krokami, więc warto sprawdzić, jakie promocje przygotowali bukmacherzy. eWinner postawił na bonus, w ramach którego można obstawić podwyższony kurs na zwycięstwo naszych rodaków. Jak to działa? Przekonajcie się sami już teraz i zgarnij więcej pieniędzy. 

Zobacz bonus w eWinner z kodem promocyjnym!

Mecze towarzyskie, to dobra okazja, żeby sprawdzić nowe ustawienia, czy dotrzeć zawodników między sobą, aby w spotkaniach o stawkę byli w lepszej dyspozycji. 11 listopada nasi rodacy wybiegną na murawę i zmierzą się z reprezentacją Ukrainy. Polacy są faworytami w tym starciu i powinni wygrać tę rywalizację bez większych problemów. Warto pamiętać, że dla naszych rodaków będzie to przetarcie przed rywalizacją w Lidze Narodów, gdzie wciąż mamy szanse na wyjście z grupy. Oprócz tego Ukraina w ostatnim czasie wcale nie gra wybitnie i w tym meczu też może mieć problemy. Nic więc dziwnego, że bukmacherzy postawili na ciekawe promocje. Tym razem przybliżymy bonus w eWinner.

ewinner bonus

Bukmacher dla pierwszych 50 osób podwyższy kurs na wygraną Polaków. Zamiast 20 złotych, będzie można wygrać aż 88 złotych. Firma postanowiła bowiem zwiększyć kurs do 10.00, ale maksymalna stawka to dziesięć złotych. Trzeba oczywiście jeszcze odprowadzić podatek od tego, więc stąd taka kwota. Nie ma żadnych innych wymagań i całość wydaje się prosta. Warto pamiętać, że eWinner postanowił powiadomić swoich klientów o starcie akcji poprzez aplikację mobilną. W niej należy włączyć powiadomienia push.

W eWinner bonusy są też dostępne w ramach oferty startowej. Jeżeli założycie konto z kodem promocyjnym 655PLN, to otrzymacie:

  • 155 złotych na zakład bez ryzyka
  • 50 procent do 500 złotych od drugiego depozytu

 

Koszulka eWinner Zakładów Bukmacherskich
Koszulka eWinner Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100  110 zł bez ryzyka + 50% do 500 zł od drugiego depozytu

standardowa oferta 600 PLN. z naszym kodem: 610 PLN

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 50% do 500 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 110 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Zaloguj się aby dodawać komentarze