Sporty wirtualne rosną w siłę! Sprawdź naszą opinię o działaniach bukmachera Betfan

Już jakiś czas temu informowałem o tym, że Betfan poszerza swoją ofertę o sporty wirtualne. Teraz bukmacher poszedł krok naprzód i nawiązał współpracę z Playtech, czyli najlepszą firmą zajmującą się technologią w branży gier hazardowych. Taka kooperacja ma zapewnić niesamowicie realistyczne i interesująca wydarzenia ze świata sportów wirtualnych. Sprawdź naszą opinię o bukmacherze Betfan oraz poznaj więcej informacji o sportach wirtualnych. Zapraszam!

Potencjał sportów wirtualnych

U bukmachera Betfan możecie obstawiać zdarzenia z tradycyjnej oferty, ale mamy też do czynienia ze sportami wirtualnym w skład których wchodzą: piłka nożna, koszykówka, tenis, wyścigi chartów, wyścigi konne, żużel i kolarstwo torowe. Betfan do swojej oferty wprowadził Playtech Virtual Sports, którymi nazywamy unikalne i ultrarealistyczne symulacje gier sportowych. Wystartowanie takiego produktu nie powinno nas dziwić, ponieważ sporty wirtualne stanowią blisko 25 proc. zakładów sportowych w kraju.

Playtech Virtual Sports w BETFAN już teraz zapewnia graczom szeroki wybór gier wirtualnych, umożliwiając obstawianie ulubionego sportu 24 godziny na dobę przez siedem dni w tygodniu. Wspólnie z Playtech planujemy rozwijać ten produkt w Polsce i sukcesywnie wprowadzać nowinki i modyfikacje” – tak o tej innowacji wypowiedział się Piotr Sienkiewicz, prezes zarządu Betfan. Ten produkt zawiera również statystyki wszystkich zespołów i zawodników, komentarz meczowy i fantastyczną grafikę. Nie zwlekaj i już teraz poznaj świat gier wirtualnych.

Opinie o bukmacherze Beftan

Specjalnie dla Was zabraliśmy wszystkie najważniejsze informacje i opinię o bukmacherze Betfan w jednym miejscu. Kliknij tutaj –> Betfan opinie, a znajdziesz tam wiele przydatnych informacji, a w nich:

  • Bonus na start.
  • Opinie na temat rozrywki w Betfan.
  • Nasze zdanie na temat oferty bukmachera.
  • Sposób rejestracji, który jest bardzo łatwy i wygodny.
  • Porównanie aplikacji mobilnej i strony internetowej.

Tak mocno rozwinięte sporty wirtualne mogą przyciągnąć i zainteresować wielu potencjalnych graczy. Ten element może pomóc wyrobić albo zmienić opinię o Betfan. Działalność bukmachera wydaje się być coraz bardziej rozległa, a to dobrze wróży na najbliższe tygodnie.