Fortuna rozpoczęła właśnie swoją bonusową ofensywę. W każdym kolejnym tygodniu gracze staną przed szansą zgarnięcia dodatkowych środków na grę, które,  nie wymagają wielokrotnego obrotu bonusem! Pierwsza promocja to Bezpiecznik na NBA – zachęcam do lektury, a poznasz szczegóły tej akcji. Pamiętaj również o tym, że z naszym kodem promocyjnym: 1140PLN otrzymasz od Fortuny więcej niż zwykli gracze!

Bezpiecznik na NBA

Idea Bezpiecznika jest niezwykle prosta. Jeśli Twój kupon, z niewiadomych przyczyn okaże się przegrany, otrzymasz zwrot w postaci bonusu na dalszą grę. W pierwszej takiej promocji bukmacher zdecydował się na NBA, które wróciło po długiej wakacyjnej przerwie. Obecny sezon zapowiada się naprawdę bardzo interesująco. Okazji do obstawiania będzie bardzo dużo, a w ten weekend szczególnie warto zagrać z Fortuną. Jeśli Twój zakład okaże się przegrany to i tak niczego nie stracisz. Z bezpiecznikiem nie przegrywasz!

Szczegóły promocji:

  • W akcji biorą udział zdarzenia tylko z oferty LIVE.
  • Promocja obejmuje kupony rozstrzygnięte do 28.10.2019 do godz. 07:00.
  • Jedynym warunkiem jest to, że co najmniej jedno zdarzenie musi pochodzić z NBA.
  • Minimalna stawka to 30 zł brutto.
  • Bonus w wysokości 30 zł otrzymają wszyscy gracze, których kupony okazały się przegrane.
  • Więcej informacji znajdziesz na stronie bukmachera.

Fortuna kod promocyjny i masz jeszcze więcej!

Jeśli chciałbyś skorzystać z promocji, a nie masz jeszcze konta na Fortunie to załóż je już teraz z kodem promocyjnym: 1140PLN. Użycie specjalnego kodu promocyjnego tylko dla czytelników Zagrania, to dostęp do personalizowanej oferty, którą przygotowała Fortuna. Mało tego – z naszym kodem możesz liczyć na możliwość zagrania zakładu bez ryzyka na bardzo korzystnych warunkach. Kolejny ważny aspekt to szansa zdobycia środków bonusowych, które będą się równały pierwszej wpłacie! Więcej informacji na temat omawianych możliwości znajdziesz tutaj –> Fortuna kod promocyjny.

Nie czekaj i skorzystaj zarejestruj się w Fortunie z kodem promocyjnym: 1140PLN już teraz! Na pewno nie pożałujesz 🙂