Ostatnie dni nie są najlepsze w moim wykonaniu i ciągle czegoś brakuje. Przed wczoraj brakło bramki w jednym meczu, wczoraj jeden kupon zielony, ale zysk mały, ze względu na dwa mecze odwołane. W nocy znów jeden mecz nie wszedł, więc śmiało można powiedzieć, że pechowy jest ten tydzień. Na dziś przygotowałem kolejny kupon ze spotkań towarzyskich, który powinien nam dać niezły zarobek. Pod uwagę weźmiemy mecz Kalmar z Jonkopings, Markaryds IF z Delary Pjatteryd oraz na koniec spotkanie Vaster z IK Virgo. Mam nadzieję, że w końcu wszystko pójdzie po mojej myśli, dlatego stawkę zostawiam większą i liczę, że będzie dobrze. 

Załóż konto w BETFAN i graj bez ryzyka do 100PLN!

Link aktywujący promocję -> zagranie.com/go/betfan

Kalmar – Jonkopings

26.03.2020r. godz. 17:00

Zaczynamy kupon od spotkania Kalmar z Jonkopings, a więc spotykają się ze sobą drużyny dobrze znane. Kalmar to obecnie najwyższa klasa rozgrywkowa w Szwecji, natomiast Jonkopingss to Superattan, a więc poziom niżej. Gospodarze byli blisko spadku, ale w barażach zdołali utrzymać swoje miejsce w elicie. Nie mniej jednak skupiam się na tym, co widzieliśmy całkiem niedawno. Obie ekipy spotkały się na początku marca w meczu eliminacyjnym do pucharu Szwecji. Tam pewnie wygrało Kalmar 5:0, ale potrafili też wygrać z Orgryte 3:0 i jedynie przegrali z AIK Stokholm 1:3. W towarzyskim meczu 17 marca znów spotkali się z Orgryte, gdzie pokonali ich 4:1. Forma zatem jest zdecydowanie dobra i świetnie spisuje się ofensywa tej ekipy.

Jonkopings poza wysoką porażką z Kalmar, zanotowali z AIK remis 2:2 i wygraną z Orgryte 2:0. Wydawać się mogło więc, że ta porażka 0:5 to wypadek przy pracy, ale później przyszedł mecz z Hacken. Przegrali oni 1:6, ale mogli zdecydowanie wyżej, gdyż rywale mieli masę okazji na wyższy wynik. Kalmar w lepszej formie, dobrze grają w ofensywie i są skuteczni. Jonkopings z kolei dużo traci i moim zdaniem nie mają większych szans w tym spotkaniu. Zdecydowałem się jednak na over bramkowy ekipy gospodarzy, którzy swoje powinni strzelić.

Moja propozycja: Kalmar over 2,5

Kurs: 2,14

Markaryds IF – Delary Pjatteryd

26.03.2020r. godz. 18:45

Zaczynamy kolejne spotkania obu ekip, które grają w niskich dywizjach, jednak to gospodarze tego meczu są faworytem, gdyż grają o klasę wyżej w dywizji czwartej. Ja nie podejmuje się jednak grania 1×2, bo jest to dla mnie wielka niewiadoma, ale skupiam się na bramkach. Oparciem dla mnie w tym typie są oczywiście poprzednie mecze towarzyskie, które w przypadku Markaryds obfitowały w bramki. Najpierw rozegrali spotkanie z Lagans, które przegrali 2:5, lecz kolejne zdołali już wygrać z Vastrą Karups 4:2.

Z drugiej strony goście, którzy na co dzień grają w dywizji piątej , więc na papierze powinni stać na przegranej pozycji. Ciężko stwierdzić ich rzeczywistą formę, ale do tej pory nie potrafili wygrać żadnego spotkania. Najpierw zremisowali 2:2, a następnie przegrali z drużynami z ligi, w której grają dzisiejszy rywale. Najpierw zanotowali porażkę Liatorps 1:2, a następnie 0:4 z Almhuts. Daje mi to wyraźnie do zrozumienia, że jednak różnica między klasami jest i można spodziewać się zwycięstwa gospodarzy. Ja jednak liczę na to, że padną minimum 4 bramki, gdyż podczas takich meczów jest to dość proste. Jeśli skuteczność będzie na poziomie, to nie będzie większych problemów, żeby zaliczyć taką linię.

Moja propozycja: over 3,5

Kurs: 1,53

Vaster – Virgo

26.03.2020r. godz. 20:00

Ostatnie spotkanie to także niski poziom, jeśli chodzi o klasy rozgrywkowe w Szwecji. IF Vaster to mistrzowie piątej dywizji, którzy uzyskali promocję do klasy czwartej. Z drugiej strony IK Virgo, którzy w poprzedni roku grali w trzeciej dywizji, a więc mamy tu różnicę 2 klas. Zdecydowanym faworytem tego spotkania powinni być więc goście, ale z tego, co widzę, to bukmacherzy ostrożnie podchodzą do tego spotkania. Moim pierwszym pomysłem na ten mecz był over, ale linia 3,5 skutecznie mnie odstraszyła, zwłaszcza, że mecze towarzyskie obu ekip. nie obfitowały w wiele bramek, poza wyjątkami.

Vaster w marcu rozegrali dwa spotkania i oba okazały się przegrane. Najpierw 0-7 z Assyriską oraz 1-2 z Ytterby, więc nie są to pozytywne rezultaty. Goście w tym miesiącu także z dwoma spotkania, jednak ani jednego nie przegrali. Najpierw zremisowali 1:1 z Kungsladugards BK, a następnie pokonali tę Ytterby 2:1. Oba kluby zatem mierzyły się z tą samą drużyną i wynik zdecydowanie dla dzisiejszych gości. Mecz meczowi nierówny, ale nie ukrywam, że mam to na uwadze. Dochodzi do tego fakt, że między ekipami są 2 klasy rozgrywkowe, to jestem dość przekonany, że Virgo zwyciężą w tym spotkaniu, ale będzie to dość niski wynik. Bramek nie powinno być zbyt wiele, dlatego w ostatniej chwili zmieniłem typ.

Moja propozycja: Virgo win

Kurs: 1,63

Zakład bez ryzyka w BETFAN – zwrot na konto główne!

  1. Klikasz w link -> zagranie.com/go/betfan
  2. Zakładasz konto z kodem: 3100PLN
  3. Wpłacasz depozyt, którego minimalna kwota jest równa 10 zł
  4. Zakład powinien mieć kurs, który jest równy co najmniej 1.14. Z promocji wyłączone są zakłady Gry Wirtualne
  5. W razie przegranej w ciągu 48 godzin roboczych od rozliczenia zakładu przyznamy Ci bonus na saldo główne, który będzie równy stawce zakładu.

Zaloguj się aby dodawać komentarze