Gdzie obejrzeć mecz Southampton – Tottenham? Starcie tych ekip odpalisz m.in. w Canal+ Online, a szczegóły podajemy niżej! Dzisiaj w angielskiej lidze czeka nas aż pięć meczów (jedno zostało przełożone). W tym gronie jest spotkanie drużyny Jana Bednarka, która tym razem podejmie na własnym stadionie Koguty. Tottki są mocnymi faworytami w tym starciu, szczególnie że gospodarze ostatnio są ewidentnie pod formą.

Southampton – Tottenham: gdzie oglądać dzisiaj?

Dzisiaj w najwyższej klasie rozgrywkowej w Anglii zobaczymy aż pięć spotkań. W jednym z nich zawodnicy Southampton zagrają na własnym stadionie z Tottenhamem. Drużyna Jana Bednarka nie jest faworytem, ale pomimo tego może powalczyć o korzystny wynik. Tę rywalizację obejrzysz m.in. w Canal+ Sport oraz Canal+ Online, a jak nie wiesz, jak to zrobić, to niżej właśnie tłumaczymy szczegóły. Pamiętaj, że w eWinner z kodem promocyjnym ZAGRANIE możesz odebrać voucher na 30 dni dostępu do Canal+.

Southampton – Tottenham: gdzie obejrzeć za darmo?

Spotkanie Southampton – Tottenham będziesz mógł obejrzeć za darmo w Canal+ Online. Najpierw jednak musisz założyć konto w eWinner z kodem ZAGRANIE, a następnie zweryfikować się i zagrać bez ryzyka dowolny kupon. Szczegóły są tutaj:

  1. Zarejestruj się: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. Wpisz kod ZAGRANIE podczas rejestracji
  3. Zweryfikuj swoje dane w ciągu siedmiu dni
  4. Zagraj w tym czasie dowolny kupon i zgłoś się na czat gracza po voucher
  5. Wykorzystaj voucher na 30 dni do Canal+ Online
  6. Oglądaj mecz

baner ewinner voucher canal+ online

Southampton – Tottenham: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Z całą pewnością spotkanie Southampton – Tottenham będzie chętnie oglądane, a wiele osób dalej odpala transmisje w TV. Możesz skorzystać z aplikacji mobilnej od Canal+ i na niej obejrzeć właśnie ten mecz.

Southampton – Tottenham: stream na żywo online

Stream online z meczu Southampton – Tottenham będzie dostępny m.in. na Canal+ Online. Ta platforma działa za pomocą internetu, więc żeby z niej korzystać potrzebujesz właśnie jedynie dostępu do neta.

Southampton – Tottenham: zapowiedź meczu

Skoro już wiesz, gdzie obejrzeć meczSouthampton – Tottenham, to sprawdź także, jakie zakłady na tę rywalizację wystawili operatorzy. W ofercie polskich bukmacherów znajduje się kilka interesujących opcji, jak np. te, które znajdziesz tutaj:

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 8 sierpnia 2022 10:48.

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie obejrzeć mecz Southampton - Tottenham?

Starcie Southampton z Tottenhamem będziesz mógł obejrzeć m.in. w Canal+ Online i Canal+ Sport.

O której Southampton zagra z Tottenhamem?

Starcie Southampton z Tottenhamem zaplanowane zostało na godzinę 16:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze