Southampton – Preston: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 16.04.2024

Jack Stephens walczący o piłkę

Gdzie oglądać Southampton – Preston? We wtorek odbędzie się zaległe spotkanie 36. kolejki Championship. Jan Bednarek i jego koledzy postarają się powalczyć jeszcze o bezpośredni awans do Premier League i zgarnąć ważne 3 punkty przeciwko Preston! A gdzie i w jaki sposób polscy kibice będą mogli obejrzeć tę rywalizację na żywo? Zapraszam do sprawdzenia w poniższym tekście.

Southampton – Preston na żywo w TV

Starcie Southampton z Preston odbędzie się we wtorek w ramach odrabiania zaległości z 36. kolejki spotkań. Święci mają jeszcze nadzieję na dogonienie czołowej trójki i bezpośredni awans do Premier League, zaś goście wciąż wierzą w zajęcie lokaty w najlepszej szóstce! W meczu tym możemy spodziewać się Jana Bednarka, a same zawody rozpoczną się 16. kwietnia 2024 roku o godzinie 21:00 polskiego czasu. Niestety jednak nie będziemy mieli do dyspozycji transmisji na żywo w TV na żadnym kanale. Sprawdźcie koniecznie najlepsze systemy bukmacherskie, a ja przechodzę do kwestii streamów online!

Southampton – Preston gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Brakiem transmisji w TV nie ma się co łamać, ponieważ coraz częściej alternatywą jest Internet i dostępne tam streamy online! Również w przypadku tego meczu Championship skorzystać będzie można właśnie z transmisji pokazywanej w sieci. O ile polscy bukmacherzy raczej nie pokażą tego meczu na swoich platformach, o tyle najciekawsze starcia Championship oglądać możemy na platformie streamingowej Viaplay. Także rywalizacja Southampton – Preston znalazła się w ofercie wspomnianego wydawcy, jednak za dostęp do streamów online w Viaplay niestety trzeba zapłacić. A jak wyglądają predykcje bukmacherów i aktualne kursy?

Gdzie oglądać Southampton – Preston?

Okazuje się zatem, że o ile starcie Southampton – Preston będzie w Polsce dostępne na żywo, o tyle najpewniej nie za darmo. Na obecną chwilę brak jest informacji, by jakikolwiek bukmacher prowadził stream online z wtorkowej potyczki. Wierni kibice angielskiej piłki będą mogli natomiast skorzystać z transmisji na platformie streamingowej Viaplay po zakupieniu odpowiedniego pakietu. Ciekawe mecze piłkarskie często znajdziemy również w aplikacjach bukmacherskich, które polecam sprawdzić. Powodzenia i wielu emocji we wtorkowy wieczór!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze