Gdzie oglądać mecz Southampton – Newcastle? Sporo osób się nad tym zastanawia, bo w barwach gospodarzy gra przecież Jan Bednarek. Polski obrońca jednak nie prezentuje regularnie dobrej formy i jego ekipa może mieć spore problemy w bezpośrednim starciu z Newcastle. Na pewno warto będzie sprawdzić, jak pójdzie tym drużynom.

eWinner baner na canal+ online

Southampton – Newcastle, gdzie oglądać

Southampton miało szybko zapewnić sobie spokojne utrzymanie i jest na dobrej drodze do osiągnięcia tego celu. Po drobnym kryzysie, jaki złapał tę ekipę, przyszły teraz dobre wyniki. Po 27 kolejkach jest na dziewiątym miejscu w tabeli i ma aż 14 punktów przewagi nad strefą spadkową. Newcastle po okupowaniu ostatnich miejsc w tabeli także się już odbiło. Obecnie w 26 meczach zgromadziło 28 oczek, co daje tej drużynie 14 pozycję. Obie ekipy nie mogą jednak odpuścić jeżeli chcą spokojnie się utrzymać i dlatego powinny tutaj naciskać od pierwszych minut.

Southampton – Newcastle, transmisja na żywo w TV

Sporo osób dalej ogląda mecze Premier League w telewizji i zastanawia się, gdzie będzie mogło odpalić to starcie. Tak się składa, że rywalizacja tych ekip będzie pokazywana w Canal+ Sport. Starcie rozpocznie się już o godzinie 20:30, ale na kanałach sportowych tej stacji wcześniej jeszcze będziesz mógł obejrzeć krótkie studio przedmeczowe.

Southampton – Newcastle, transmisja na żywo za darmo

Drużyna Jana Bednarka zagra z Newcastle w ramach 21 kolejki, bo wcześniej ich spotkanie przełożono. To spotkanie będziesz mógł obejrzeć za darmo. Jak to zrobić, gdy nie ma się Canal+ Sport? To bardzo proste, bo razem z eWinnerem mamy dla Ciebie voucher na 30 dni do Canal+ Online, a na tej platformie już możesz bez przeszkód oglądać starcie Świętych z Newcastle. Voucher otrzymasz, gdy spełnisz te cztery kroki:

  1. Załóż konto z tego linku: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zagraj kupon i zweryfikuj się w ciągu siedmiu dni
  4. Zgłoś się na czat gracza po voucher do Canal+ Online

Southampton – Newcastle, transmisja online

Warto podkreślić, że transmisja online z meczu Southampton – Newcastle będzie pokazywana także w wersji przeglądarkowej Canal+ Online oraz aplikacji na telewizor od tej platformy. Jeżeli nie jesteś przekonany do tego rozwiązania, to sprawdź opinie o eWinner i zobacz, jak bardzo pozytywne recenzje zbiera ten bukmacher!

Southampton – Newcastle, szanse na zwycięstwo

Niewątpliwie to Southampton ma większe szanse na zwycięstwo w tym starciu. Na papierze Bednarek i spółka po prostu wyglądają na lepszą ekipę. Możliwości tych ekip dobrze obrazują kursy od bukmacherów, które wyglądają z kolei tak:

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 21 maja 2022 23:51.

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie oglądać mecz Southampton - Newcastle?

Spotkanie Southampton - Newcastle możesz obejrzeć w Canal+ Online.

O której Southampton zagra z Newcastle?

Starcie tych ekip zaplanowano na godzinę 20:30.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze