Southampton – Hull City: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 20.02.2024

Jan Bednarek podczas meczu

Gdzie oglądać Southampton – Hull City? Piłkarskim wydarzeniem najbliższego wtorku będą oczywiście spotkania w Lidze Mistrzów. Na gruncie angielskiej Championship odbędzie się jednak kilka ciekawych batalii, a jedną z nich będzie rywalizacja Southampton – Hull. Jeżeli nieco na przekór trendom zechcecie wówczas zobaczyć mecz z udziałem Jana Bednarka, to w tym tekście przeczytacie o wszystkich możliwościach zobaczenia tego meczu na żywo.

Southampton – Hull City na żywo w TV

Spotkanie Southampton – Hull City będzie zaległym starciem angielskiej Championship, które stać powinno na naprawdę wysokim poziomie. Wszak każdy z zespołów walczy o awans do Premier League, a w ekipie gospodarzy zagrać powinien Jan Bednarek! Spotkanie to ma rozpocząć się we wtorek, 20 lutego 2024 roku o godzinie 20:45. Jeżeli chodzi o dostępne opcje transmisji, to skorzystać będzie można chociażby z tej w serwisie streamingowym Viaplay. Operator ten w sezonie 2023/24 pokazuje najciekawsze mecze Championship i również rywalizację Świętych z Tygrysami znajdziemy w jego ofercie!

Southampton – Hull City gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

O ile transmisja dostępna w Viaplay będzie wymagała dodatkowej płatności, o tyle jest kilka alternatyw, z których będzie można skorzystać za darmo i również legalnie! Warto w tym miejscu powiedzieć o ofercie bukmachera STS, który na swojej podstronie ze streamami, a więc STS TV, pokazuje większość meczów angielskiej Championship! Także rywalizację Southampton – Hull będziemy w stanie tam obejrzeć na żywo zaraz po obstawieniu kuponu za najniższą nawet stawkę! Poniżej dokładna instrukcja rejestracji w STS i możliwości zobaczenia omawianego starcia na żywo za pośrednictwem tego bukmachera:

  1. Załóż konto w STS z linku https://zagranie.com/goto/sts/ i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Po zalogowaniu się na konto postaw zakład, maksymalnie do 24 godzin przed rozpoczęciem meczu, aby cieszyć się z dostępu do transmisji
  3. Znajdź transmisję Southampton – Hull City i oglądaj na żywo w zakładce “Zakłady Live”.

Gdzie oglądać Southampton – Hull City?

W tym tekście przedstawiłem opcję, dzięki której mecz Southampton – Hull City będzie można obejrzeć na żywo i w jednym z przypadków za darmo! Oczywiście wymieniona wyżej możliwość jest legalna i darmowa. STS od dawna proponuje swoim graczom możliwość oglądania wielu spotkań na żywo i w puli oferowanych meczów są również potyczki angielskiej Championship. Dodam jeszcze, że legalną transmisję z rywalizacji Southampton – Hull City znajdziemy również na aplikacji mobilnej STS. Powodzenia i masy emocji!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze