Czy będzie transmisja w TV z meczu Southampton – Chelsea? Na to pytanie odpowiemy niżej, gdzie dokładnie poruszymy kwestie związane ze streamem online ze starcia tych ekip. Święci podejmą dzisiaj Niebieskich, a dla polskich kibiców będzie to emocjonująca rywalizacja, bo w drużynie gospodarzy gra Bednarek, a z kolei goście mają wielu fanów w naszym kraju!

baner od ewinner na canal+ online
fot. ewinner

Southampton – Chelsea, gdzie oglądać

W sobotę w Premier League dojdzie do dość interesujące z perspektywy polskiego kibica spotkania, w którym Southampton zmierzy się z Chelsea. Święci zdecydowanie nie są faworytami, szczególnie że goście są niesamowicie rozdrażnieni po ostatnim spotkaniu w Champions League i teraz będą chcieli się zrehabilitować. Podopieczni Tuchela są na uprzywilejowanej pozycji, ale nie mogą zlekceważyć rywali, bo to się może skończyć kolejną stratą punktów. Zastanawiasz się, gdzie oglądać mecz Southampton – Chelsea? Jeżeli tak, to dobrze się składa, bo o tym właśnie piszemy niżej!

Southampton – Chelsea, transmisja na żywo w TV

Transmisja w TV ze spotkania Southampton – Chelsea będzie dostępna w Canal+ Family, które zostanie udostępnione każdej osobie z wykupionym pakietem sportowym w Canal+. Sama rywalizacja pomiędzy tymi ekipami zaplanowana została na godzinę 16:00, ale wcześniej jeszcze czeka nas krótkie studio przedmeczowe. Co zrobić, jeżeli nie masz dostępu do Canal+ Family? Wtedy możesz skorzystać z naszej współpracy, którą mamy razem z eWinnerem!

Southampton – Chelsea, transmisja na żywo za darmo

We współpracy z eWinnerem rozdajemy vouchery do Canal+ Sport, a to oznacza, że stream online z meczu Southampton – Chelsea będziesz mógł obejrzeć za darmo! W jaki sposób to możesz zrobić? To jest akurat bardzo proste, ale żebyś się w niczym nie pogubił przygotowaliśmy dedykowaną instrukcję, więc postępuj według niej krok po kroku:

  1. Zarejestruj się tutaj: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zweryfikuj się w ciągu siedmiu dni i zagraj w tym czasie dowolny kupon
  4. Zgłoś się na czat gracza po voucher
  5. Pobierz aplikację Canal+ Online na TV
  6. Oglądaj w niej mecz

W eWinner z kodem promocyjnym ZAGRANIE za rejestrację otrzymasz także specjalne bonusy powitalne, z którymi możesz grać u tego bukmachera i w ten sposób zwiększysz swoje emocje z oglądania tego starcia.

Southampton – Chelsea, transmisja online

Skoro już wiesz, gdzie oglądać mecz Southampton – Chelsea w TV, to możesz jeszcze zerknąć na pozostałe miejsca, w których obejrzysz starcie pomiędzy tymi ekipami. Spotkanie Świętych z Niebieskimi zostanie puszczone także w aplikacji mobilnej od Canal+ Online oraz w wersji przeglądarkowej, więc nie powinno być problemu z tym, aby obejrzeć to starcie!

Southampton – Chelsea, szanse na zwycięstwo

Przed startem spotkania Southampton z Chelsea możesz jeszcze zerknąć na to, jakie kursy bukmacherskie na tę rywalizację wystawili polscy operatorzy, którzy przygotowali dość ciekawą ofertę:

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 29 lipca 2022 02:29.

fot. pressfocus

Gdzie oglądać mecz Southampton - Chelsea?

Starcie Southampton z Chelsea będziesz mógł obejrzeć w Canal+ Sport.

O której Southampton zagra z Chelsea?

Mecz tych drużyn zaplanowano na godzinę 16:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze