Dzisiaj w KHL tylko jedno spotkanie przed nami, ale w mojej opinii będzie ono bardzo interesujące. W kuluarach mówi się, że w szatni Saławat Jułajew Ufa pojawił się spory kryzys i sporo zawodników chce odejścia pierwszego trenera Tomiego Lamsy. Czy ambitne Sochi wykorzysta kłopoty rywali? Przygotowałem dwa single na wtorkowe zmagania, zapraszam do lektury!

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

50% do 200 zł od 2. depozytu

+ 600 zł zakład bez ryzyka + 30 zł darmowe zakłady

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBETY: 20 zł + 10 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Skorzystaj z kodu promocyjnego w Fortunie i ciesz się bonusami na start!

Saławat Jułajew Ufa – Sochi: typy i kursy bukmacherskie (07.12.2021)

Gospodarze musieli wczoraj się nieco natrudzić, aby sięgnąć po wygraną z Admirałem Władywostok. Wydawało się, że na koncie Saławat Jułajew pojawi się łatwe i przyjemne zwycięstwo, ale często w KHL tak właśnie jest, że z tymi słabszymi przeciwnikami trzeba włożyć sporo energii, aby moc cieszyć się z kompletu punktów. Po wyrównanym boju wygrana powędrowała do ekipy z Ufy i tym samym wywiązali się z roli faworyta. Niestety nie najlepiej dzieje się w szatni gospodarzy i efektem tego jest odsunięcie od składu kapitana Teemu Hartikainena. Zarzuca się mu i części hokeistów, że nie przykładają się do swoich obowiązków i nadwaga jest też jednym z głównych tematów. Brak pozytywnych wyników może spowodować zwolnienie trenera Tomiego Lamsy. Czy zawodnicy będą lojalni wobec swojego szkoleniowca?

hokej

Sochi zbiera pojedyncze punkty i tym samym buduje swoją pozycję w tabeli konferencji zachodniej KHL. Po słabym początku sezonu śladu już nie ma i na koncie Lampartów pojawiają się punkty, które dają nadzieję na udział w play-off w tym sezonie. Andrei Nazarov to kontrowersyjny trener, ale ma swoje sposoby, aby wyciągnąć ze swoich podopiecznych maksimum. Pamiętamy przecież okres, gdzie w jego drużynie występowali sami Rosjanie i zagraniczni gracze musieli chwilę poczekać, aby otrzymać swoją szansę. Sochi to drużyna, która oparta jest przede wszystkim na wychowankach SKA St. Petersburg, a jeżeli dołożymy do tego solidność w bramce i Magnusa Hellberga, to połączenie przynosi swoje pozytywne emocje. Czy przyjezdnych stać dzisiaj na niespodziankę?

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 17 sierpnia 2022 20:41.

Статистика (statystyki):

  • Ostatnie spotkanie Saławat Jułajew Ufa zakończyło się zwycięstwem 4:2 z Admirałem Władywostok
  • Saławat Jułajew Ufa znajduje się na 4. miejscu w konferencji wschodniej z dorobkiem 47 punktów
  • Ich bilans meczów domowych to 9 zwycięstw i 9 porażek
  • Ostatnie spotkanie Sochi zakończyło się zwycięstwem 4:3 z Dynamo Mińsk
  • Sochi znajduje się na 10. miejscu w konferencji zachodniej z dorobkiem 34 punktów
  • Ich bilans meczów wyjazdowych to 8 zwycięstw i 9 porażek
  • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi ekipami zakończyło się zwycięstwem Saławat Jułajew Ufa 3:0
  • Pięć ostatnich spotkań, które odbyły się pomiędzy tymi klubami na tafli Saławat Jułajew Ufa, zakończyły się 4 wygranymi gospodarzy i 1 zwycięstwem gości

Co obstawiać?

Dzisiaj jestem zdania, że możemy być świadkami małej sensacji. Przede wszystkim gospodarze występują back-to-back, a więc dzień po dniu i pomimo tego, że przeciwnik był z tej dolnej półki KHL to zawodnicy z Ufy do końca musieli martwić się o wynik. Po drugie kryzys w szatni jest widoczny i tylko kwestią czasu jest, aby Tomi Lamsa pożegnał się z zespołem. Jeżeli od składu odsuwani są pojedynczy zawodnicy, to wiedz, że coś się dzieje. Sochi to solidny zespół, który oparty jest przede wszystkim na defensywie i waleczności. Andrei Nazarov potrafi przygotować swoją drużynę pod danego przeciwnika i uważam, że gdy Magnus Hellberg zagra swój mecz na poziomie, to jego ambitni koledzy zrobią swoje na tafli. Ostatnia ich wizyta w stolicy Baszkirii zakończyła się zwycięstwem. Czemu tego nie powtórzyć na tle osłabionego rywala pod kątek fizycznym i psychicznym? Atakuje X2 i wygraną w czasie regulaminowym Sochi.

Fortuna
2.31
Sochi nie przegra regulaminowym czasie
Fortuna
5.00
Sochi zwycięstwo w regulaminowym czasie

Podwójna szansa Fortuna KHL 07.12.

KHL Fortuna na 07.12.

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze