Poprzednio trzy moje propozycje siatkarskich typów zakończyły się z 33% skutecznością, lecz w dalszym ciągu jesteśmy na malutkim plusie. Tym razem pod swoją typerską lupę biorę turniej kwalifikacyjny do jakże upragnionych igrzysk olimpijskich. Dziś Polaków czeka starcie z mistrzem Afryki – reprezentacją Tunezji. Zapraszam do analizy!

Nie masz konta w Betclic? Przejdź do rejestracji i weź udział w promocji!

Zakład bez ryzyka do 500 złotych!
Kod promocyjny: 500PLN

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Zdarzenie: Polska-Tunezja  ( godz. 17:00)

Typ1: Mateusz Bieniek Powyżej 9,5 pkt

Kurs: 1,85

Typ2: Michał Kubiak Powyżej 6,5 pkt

Kurs: 1,85

Bukmacher: Betclic

Kwalifikacje w Gdańskiej Ergo Arenie rozpoczynamy meczem z teoretycznie najsłabszą drużyną w naszej grupie. Występy Tunezyjczyków na wielkich turniejach nigdy nie były zbyt owocne. Zazwyczaj przegrywali spotkanie za spotkaniem, zajmując ostatnie lokaty w swoich grupach. Historia pokazała, że z nami również mieli kłopoty- bilans 6:0 od 1969 roku. Jednak mimo wszystko nasi siatkarze podchodzą do rywali z pełnym szacunkiem:

– Nasza grupa jest bardzo silna, wydaje mi się nawet, że najtrudniejsza ze wszystkich – powiedział w wywiadzie Dawid Konarski.

Przeglądając ofertę Betclic muszę przyznać, że zaimponował mi propozycjami na sumę punktów zawodników. Spośród pięciu pozycji wybrałem dwie- sumę oczek Bieńka i oddzielnie Kubiaka. Pierwszy z nich Bieniu, obecnie zawodnik Associazione Sportiva Volley Lube, w sezonie 2018/2019 w barwach Zaksy uzyskał średnią meczową na poziomie 10,21pkt. W reprezentacji nie znam dokładnych liczb, lecz z moich obserwacji i ostatnich towarzyskich starć, mogę powiedzieć, że jest w gazie. Myślę, że koło tych 9-10 pkt dokładając blok i zagrywkę, Mateusz w kadrze zdobywa. Co do Kubiaka, to lekko mówiąc, nie zachwycał w towarzyskich rozgrywkach. Nie zapominajmy, że przyjmujący Panasonic Panthers, to jeden z głównych motorów napędowych reprezentacji, kiedy gra nie idzie. Swoją dyspozycję skomentował tak:

– Nie gram pierwszy rok w siatkówkę, potrafię się przygotować na taki turniej jak zawody w Gdańsku.

Michał, będąc w formie czy nie, potrafi zrobić coś z niczego i nie mogę pominąć jego osoby w kontekście obstawiania, gdyż linia 6,5 punktów, grając z zespołem o dwie klasy niżej, jest kusząca. Uważam, że jego ogromne doświadczenie i głód wyjazdu na igrzyska powinny dodać mu, i jego kolegom z zespołu dodatkowych sił, które w ostatecznym rozrachunku przełożą się na formę i wyniki.

 

Zdarzenie: Francja-Słowenia ( godz. 20:30)

Typ: Goście wygrają seta-TAK

Kurs: 1,78

Większość mówi tylko o rywalizacji między Polską, a Francją pomijając Słoweńców. Moim zdaniem to bardzo groźny rywal, który może namieszać w tej grupie. Konsekwentnie przepracowany okres przygotowawczy, triumf w Challenger Cup, mniejsza presja ze strony otoczenia i praktycznie wszyscy najlepsi zawodnicy dostępni w kadrze Alberto Giuliani, mogą urwać punkty swoim dzisiejszym rywalom. Słowenia to zespół znany z siłowej i nieobliczalnej siatkówki. Dobrze o tym wie nasza ekipa, która w ostatnich latach dostaje od nich solidne lanie.

Trójkolorowi zaś przystępują do tego turnieju z wysoką formą, pokonując w meczach towarzyskich USA. Trener reprezentacji zresztą w rozmowie z L’Equipe wypowiedział się:

– Cały zespół grał po prostu fenomenalnie. To pierwsze mecze, gdy jesteśmy wszyscy razem. Mamy tydzień do turnieju, więc schodzimy z obciążeń. Nigdy nie miałem takich przygotowań, ale dobrze się bawiłem trenując dużo. To było nam potrzebne, żeby dobrze wyglądać’.

Jednak pomimo formy i aspektów sportowych Francuzi wkraczają do turnieju z pretensjami do głównych organizatorów, twierdząc, że ich terminarz jest ułożony w sposób niesportowy. Krytykują nas, że ustawiliśmy wszystko pod siebie, zapominając, że takie są plusy bycia organizatorem. Uważam, że dzisiejsza propozycja kursu na wygraną przynajmniej jednego seta gości z Francją jest realnym scenariuszem i dlatego też pobieram kurs 1.78 z oferty Betclic.

typy dnia

 

Zakład bez ryzyka do 500 złotych!
Kod promocyjny: 500PLN

 Promocja Betclic

Przed nami weekend sportowych emocji: Reprezentacja Polski w siatkówce mężczyzn rozegra mecze Turnieju Kwalifikacyjnego do Igrzysk Olimpijskich w Tokio 2020, a na angielskie boiska wraca najsilniejsza liga świata, Premier League.

Z tej okazji, Betclic przygotował dla swoich graczy specjalną promocje:

„Droga Do Tokio”, czyli o 50% wyższe wygrane na „siatkarskich kuponach”:

  • W promocji biorą udział wszystkie kupony pojedyncze na dowolny mecz siatkówki, w tym mecze Turnieju Kwalifikacyjnego do Tokio 2020
  • Minimalna stawka kuponu to 20 zł, a min. kurs to 1.80
  • Im więcej meczów wygra Polska, tym większa wygrana graczy:

Promocja trwa od 8 – 11 sierpnia!

Powodzenia!