Slovan Bratysława – Sturm Graz: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 22.02.2024

Slovan - Sturm gdzie oglądać

Slovan Bratysława – Sturm Graz: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream online? Przed nami runda rewanżowa w 1/16 finału Ligi Konferencji. W pierwszym spotkaniu pomiędzy ekipami ze Słowacji i Austrii miał miejsce popis umiejętności ekipy z Graz, która rozbiła rywali aż 4:1. Teraz gospodarze staną więc przed niezwykle trudnym zadaniem. A jeżeli chciałbyś zobaczyć to na własne oczy, ale nie wiesz gdzie oglądać Slovan – Sturm, to potrzebne informacje znajdziesz nieco niżej.

Slovan Bratysława – Sturm Graz na żywo w TV

Zatem gdzie oglądać Slovan – Sturm? Spotkania Ligi Konferencji zobaczysz na żywo jedynie w Viaplay, dlatego też warto tę opcję rozważyć. Platforma ta posiada prawa do pokazywania nie tylko meczów z tychże rozgrywek, ale także i Ligi Europy, Bundesligi czy Premier League. Żeby więc zobaczyć zbliżające się starcie wystarczy wkupić odpowiedni pakiet, a w zamian otrzymasz dostęp do wszystkich wspomnianych wyżej rozgrywek. Sam mecz pomiędzy Slovanem a Sturmem odbędzie się w czwartek, 22. lutego o 21:00.

Slovan Bratysława – Sturm Graz gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Tak jak wspomniałem nieco wyżej, stream online Slovan – Sturm zobaczysz w Viaplay. Co ciekawe żaden z bukmacherów nie posiada dostępu do transmisji z opisywanego pojedynku, więc jeśli jesteś fanem LKE, to warto rozważyć opcję przygotowaną przez tę platformę. A jeśli chciałbyś poznać szczegóły na temat tego gdzie oglądać Ligę Konferencji, to potrzebne informacje znajdziesz oczywiście na naszej witrynie!

Jan 01, 1970
01:00
Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 07:01, 21 kwietnia 2024 07:01.

Gdzie oglądać Slovan Bratysława – Sturm Graz?

Jeśli już wiesz gdzie oglądać Slovan – Sturm, to warto zwrócić uwagę również na inne transmisje live oferowane przez bukmacherów. W końcu niemal każda tego typu firm w Polsce posiada dostęp do wielu interesujących meczów. Chodzi między innymi o rozgrywki piłkarskie, takie jak La Liga, Bundesliga, Serie A czy Ligue 1 i Eredivisie. Dodatkowo dochodzi dostęp do streamów z turniejów tenisowych, a także NBA czy NHL, więc jest co oglądać i każdy z pewnością znajdzie coś specjalnego dla siebie!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze