Slavia Praga – Zoria Ługańsk: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 24.08.2023

Slavia Praga - Zoria Ługańsk gdzie oglądać

Slavia Praga – Zoria Ługańsk: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream online? W czwartek czekają nas kolejne emocje związane z walką o fazę grupową Ligi Europy. Spotkanie czesko-ukraińskie zapowiada się naprawdę ciekawie. I choć murowanym faworytem są gospodarze, to przyjezdni z pewnością się postawią. A jeżeli chciałbyś zobaczyć to starcie, ale nie wiesz gdzie oglądać Slavia – Zoria, to potrzebne informacje znajdziesz w poniższym tekście.

Slavia Praga – Zoria Ługańsk gdzie obejrzeć

Zatem gdzie obejrzeć Slavia Praga – Zoria Ługańsk? Co ciekawe spotkania z Ligi Europy pokazywane są chociażby u bukmacherów. Jednym z nich jest Betclic, gdzie znajdziesz opisywane spotkanie. Operator ten oferuje sporą liczbę transmisji, chociażby z takich rozgrywek jak liga hiszpańska, niemiecka czy francuska. Z tego też względu warto przyjrzeć się bliżej temu, jak skorzystać z oferty przygotowanej prze Betclic. Oto instrukcja krok po kroku:

  1. Załóż konto w Betclic z linku https://zagranie.com/goto/betclic/ i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Po zalogowaniu się na konto postaw zakład, maksymalnie do 24 godzin przed rozpoczęciem meczu, aby cieszyć się z dostępu do transmisji
  3. Znajdź transmisję Slavia Praga – Zoria Ługańsk i oglądaj na żywo w zakładce “Zakłady Live”

Slavia Praga – Zoria Ługańsk na żywo w TV

Czy transmisja live z meczu Slavia Praga – Zoria Ługańsk będzie pokazywana także w telewizji? W tym wypadku nie mam zbyt dobrych informacji, bowiem żadna ze stacji nie posiada praw do pokazywania tego spotkania. Oznacza to, że jedyną opcją, aby zobaczyć nadchodzący pojedynek pomiędzy tymi ekipami jest stream przygotowany przez bukmacherów. A samo starcie Slavii z Zorią odbędzie się w czwartek, 24 sierpnia o 19:00.

Slavia Praga – Zoria Ługańsk gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Jak już wspomniałem, stream online za darmo z meczu Slavia – Zoria będzie można zobaczyć w Betclic. Bukmacher ten posiada bardzo proste wymogi dotyczące dostępu do transmisji. Wystarczy, że założysz konto z kodem promocyjnym, a następnie wpłacisz depozyt i obstawisz jakikolwiek kupon. Dzięki temu będziesz mógł śledzić wszystkie oferowane przez tego operatora mecze i to bez żadnych kosztów!

Zagranie FB

Gdzie oglądać Slavia Praga – Zoria Ługańsk?

Skoro już wiesz gdzie oglądać Slavia Praga – Zoria Ługańsk, dobrze jest zwrócić uwagę również na inne transmisjom live u bukmacherów. W końcu niemal każdy z nich posiada prawa do transmitowania przynajmniej kilku różnych lig piłkarskich z Europy. Zalicza się do nich chociażby Serie A, Ligue 1, Bundesliga, Eredivisie czy La Liga. Do tego dochodzą pojedynki z NBA czy NHL, a także najciekawszych meczów siatkarskich czy turniejów tenisowych – a wszystko zobaczysz oczywiście za darmo.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze