Fot. Rafał Rusek

Rozpoczynamy 17. kolejkę Ekstraklasy. Przywykliśmy do tego, że w piątki oglądamy dwa mecze, ale dzisiaj odbędzie się tylko jeden. Do Wrocławia, w którym bardzo dobrze czuje się miejscowy Śląsk, przyjedzie Wisła Kraków, która spróbuję powtórzyć zeszłotygodniowy sukces, którym było zwycięstwo z Jagiellonią. Śląsk nadal liczy na miejsce na podium, a Wisła musi uciekać od strefy spadkowej. Czego możemy spodziewać się w tym pojedynku? Sprawdźmy!

Załóż konto z kodem promocyjnym 2480PLN, aby otrzymać:

2080 PLN od depozytu + 200 PLN bez ryzyka + MaxiZysk 200 PLN + 2 tygodnie bez podatku

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2000 2080 zł od depozytu + 0 200  bez ryzyka + 200 PLN MaxiZysk + 2 tygodnie bez podatku

standardowa oferta 2200 zł. z naszym kodem: 2480 zł

Kod rejestracyjny
2480PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 200 zł MAXIZYSK: 200 zł BEZ PODATKU: 14 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Śląsk Wrocław vs Wisła Kraków

Poza Ekstraklasą na naszym portalu typujemy jeszcze wiele innych lig oraz sportów. NBA, snooker, skoki narciarskie, esport, hokej, Bundesliga, Liga mistrzów i wiele innych – te wszystkie darmowe analizy znajdziecie w tym miejscu: https://zagranie.com/typy-dnia/.

Śląsk musi przede wszystkim cieszyć się z tego, że dzisiaj zagra na własnym stadionie. Poza Wrocławiem piłkarze Lavicki wygrali w tym sezonie tylko 2 z 9 meczów. Natomiast na własnym obiekcie jeszcze nie przegrali i zgromadzili 17 na 21 możliwych punktów. W tym roku Śląsk dwa razy grał na wyjeździe i w tych spotkaniach zdobył tylko jeden punkt oraz nie strzelił ani jednego gola. We Wrocławiu wszystko wygląda inaczej i niewykluczone, że dzisiaj będzie tak samo. Nie można jednak liczyć tylko i wyłącznie na to, że będzie się grało u siebie. Śląsk ostatnio gra bardzo słabo i w grze tego zespołu trzeba poprawić naprawdę dużo. Najlepiej zrobić to już teraz, ponieważ do Wrocławia przyjedzie bardzo pewna siebie i odważna Wisła Kraków.

Piłkarze trenera Hyballi przed tygodniem pokonali w niezwykle trudnych warunkach Jagiellonię Białystok. “Byłem przeciwny rozgrywaniu meczu w takiej pogodzie, bo mogło być to niebezpieczne dla zawodników. Jednak szczęśliwie się złożyło, że jednak zagraliśmy, ponieważ zwyciężyliśmy” – mówił po meczu trener Białej Gwiazdy. Trzeba przyznać, że w tym roku Wisła gra bardzo solidnie i tylko przez własną nieudolność zamiast 6 punktów ma “tylko” 3. Wszyscy chyba pamiętamy, w jakich okolicznościach Wisła wypuściła zwycięstwo w starciu z Piastem. Trzeba jednak powiedzieć, że piłkarze Hyballi grają ofensywnie, stwarzaj sobie dużo sytuacji bramkowych, w których najczęściej znajduje się Brown Forbes. Wisła nadal nie znajduje się w najlepszej pozycji, ponieważ ma tylko 4 punkty przewagi nad ostatnią w tabeli Stalą, ale obecna gra pozwala liczyć na kolejne zwycięstwa. Moim zdaniem jednak dzisiaj nie uda się go osiągnąć.

grupa

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Co obstawiać?

Na dzisiejszy mecz decyduję się na zakład łączony, którym jest podpórka w stronę gospodarzy oraz typ na bramki po obu stronach. Cztery ostatnie bezpośrednie spotkania to trzy zwycięstwa Śląska i remis. Trzy z tych meczów zakończyło się golami obu drużyn. W tym sezonie piłkarze Lavicki rozegrali na własnym stadionie siedem spotkań. Wygrali pięć z nich i zanotowali tylko dwa remisy. Z kolei Wisła w ośmiu wyjazdowych meczach zanotowała tylko dwa zwycięstwa. Generalnie mogę również powiedzieć, że moim zdaniem Śląsk dysponuje lepszą i bardziej wyrównaną kadrą, co może mieć dzisiaj znaczenie.

W tym roku Śląsk nie strzelił jeszcze bramki, ale dwukrotnie grał poza domem. Liczę na to, że w tym aspekcie nastąpi dzisiaj przełamanie. Z kolei Wisła w dwóch ostatnich spotkaniach strzeliła aż pięć goli. Ofensywny styl gry, które preferuje Hyballa wreszcie jest zauważalny. Dodam jeszcze, że aż 5 z 7 ostatnich meczów Wisły kończyło się BTTS-ami. Jak widać, wiele aspektów wskazuje na to, że dzisiaj zobaczymy bramki po obu stronach, a gospodarze nie przegrają. Mam nadzieję, że moje przewidywania okażą się skuteczne.

Nasz typ: 1X/BTTS

Kurs: 2.24

ForBET – 200 PLN bez ryzyka:

  • Zwrot za pierwszy nietrafiony kupon przysługuje osobom, które zarejestrowały konto na www.iforbet.pl z kodem promocyjnym 2480PLN
  • Zwrot przysługuje TYLKO za pierwszy zagrany kupon po rejestracji
  • Kupon musi być zagrany ze środków z salda głównego
  • Jeśli kupon będzie przegrany otrzymasz zwrot postawionej stawki do maksimum 200 PLN
  • Zwrot nastąpi w środkach bonusowych. Bonusem trzeba obrócić 4-krotnie z kursem minimalnym zdarzenia 1,2
  • Aby otrzymać zwrot, napisz na adres marketing@iforbet.pl i podaj swój login. W tytule maila wpisz „Zakład bez ryzyka”
  • Kurs minimalny kuponu 2,00.

typ na śląsk - wisła 12.01 ekstraklsa w forbet

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!