Śląsk Wrocław – Stal Mielec: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 16.02.2024

Piłkarz Śląska wyprowadzający piłkę

Gdzie oglądać Śląsk Wrocław – Stal Mielec? Emocje związane z PKO BP Ekstraklasą rozpoczną się już w piątkowy wieczór, kiedy to odbędą się 2 mecze naszej ligi! Warto zwrócić uwagę na rywalizację Śląska Wrocław ze Stalą Mielec. Spotkanie to na pewno zainteresuje liczne grono kibiców, a ja opowiem o tym, gdzie i w jaki sposób obejrzeć je na żywo. Zapraszam więc do sprawdzenia szczegółów w poniższym tekście.

Cana+ banner Marciniak Ekstraklasa

Śląsk Wrocław – Stal Mielec na żywo w TV

Rywalizacja Śląska ze Stalą zapowiada się bardzo interesująco i na pewno zaciekawi wielu kibiców naszej ligi i nie tylko! Wrocławianie zechcą zrehabilitować się za ostatnią porażkę z Pogonią, natomiast Stal postara się pójść za ciosem i po pokonaniu Puszczy zainkasować punkty w rywalizacji z wiceliderem Ekstraklasy. Samo spotkanie rozpocznie się w piątek, 16. lutego 2024 roku o godzinie 20:30. Transmisję w TV odnajdziemy bez problemu i zostanie ona pokazana aż na 3 programach! Będą to kolejno Canal+ 4K Ultra, CANAL+ Sport 3 i CANAL+ Sport. Oczywiście starcie to będzie można obejrzeć również w sieci, o czym więcej za sekundkę!

Śląsk Wrocław – Stal Mielec gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Gdzie oglądać Ekstraklasę poza transmisją w TV? Coraz większa ilość kibiców w poszukiwaniu transmisji z konkretnych meczów zagląda do sieci i faktycznie znajduje w niej streamy online! Również mecz Śląska ze Stalą zostanie pokazane w sieci. Znajdziemy go na oficjalnym portalu streamingowym Canal+, który posiada pełnię praw telewizyjnych do rozgrywek. Już teraz możecie skorzystać z promocyjnej oferty i otrzymać dostęp do wszystkich meczów Ekstraklasy w formie streamów online w Canal+ Online! Więcej informacji na temat takiej opcji poniżej:

  1. Zarejestruj się z linku https://www.zagranie.com/goto/canalplus
  2. Zaloguj się na swoje konto
  3. Wykup subskrypcję, korzystając z pakietu promocyjnego
  4. Znajdź mecz Śląsk – Stal i ciesz się emocjami!

Gdzie oglądać Śląsk Wrocław – Stal Mielec?

Okazuje się zatem, że spotkanie we Wrocławiu będzie dość łatwo dostępne i kibice chcący obejrzeć ten mecz na żywo będą mogli skorzystać z kilku opcji. Jak w zdecydowanej większości meczów Ekstraklasy bywa, tak i w tym przypadku będziemy mieli możliwość zobaczenia transmisji w TV, jak i streamu online. Ostatecznie wybór należy oczywiście do każdego z Was indywidualnie. Ja dziękując już powoli za uwagę, polecam sprawdzić rozpiskę streamów w Totalbet TV, gdzie również znajdziecie ciekawe spotkania piłkarskie na ten weekend!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze