Śląsk Wrocław – Radomiak: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 30.04.2023

Erik Exposito

Gdzie oglądać mecz Śląsk Wrocław – Radomiak? W niedzielne popołudnie będziemy świadkami starcia Śląska z Radomiakiem w Ekstraklasie. W poniższym tekście dowiesz się, gdzie dostępna będzie transmisja TV oraz stream online tego meczu.

Śląsk Wrocław – Radomiak, transmisja na żywo w TV

Mecz Śląska z Radomiakiem zostanie rozegrany w niedzielę 30 kwietnia 2023 o godzinie 12:30 na Tarczyński Arena we Wrocławiu. W ostatnich tygodniach oba zespoły zmagają się ze sporym kryzysem, więc trudno będzie wskazać faworyta tego pojedynku. Chcesz obejrzeć ten mecz w TV? Jego transmisja dostępna będzie w Canal+ Sport 3.

Śląsk Wrocław – Radomiak: transmisja i stream online za darmo

Jeśli nie możesz obejrzeć tego meczu w telewizji, z pomocą przychodzi Ci jeszcze platforma Canal+ Online, która oferuje transmisje meczów Ekstraklasy w formie streamów online. Chcesz wiedzieć, jak uzyskać dostęp do meczów w tym serwisie? Sprawdź to poniżej:

  1. Załóż konto z linku https://www.zagranie.com/goto/canalplus
  2. Zaloguj się
  3. Wykup subskrypcję
  4. Skorzystaj z pakietu na pół roku z góry
  5. Zaoszczędź aż 144 PLN w porównaniu do miesięcznego planu
  6. Wybierz mecz i ciesz się streamem przez internet
  7. Miłego oglądania!
banner canalplus Ekstraklasa

Gdzie oglądać Śląsk Wrocław – Radomiak?

Śląsk Wrocław – Radomiak obejrzysz w Canal+ Online. Jest to bowiem serwis, który oferuje swoim klientom możliwość oglądania meczów na dowolnym urządzeniu z dostępem do internetu od smartfonów aż po telewizory ze Smart TV. Jeśli więc jesteś fanem Ekstraklasy lub kibicujesz którejś z ekip w niej grających, posiadanie subskrypcji tego serwisu z pewnością okaże się dla Ciebie korzystne! Jeśli natomiast chciałbyś mieć szerszy wybór streamów, skorzystaj z transmisji u bukmacherów.

Obrazek w tle: fot. Rafal Oleksiewicz / PressFocus

FAQ

Zaloguj się aby dodawać komentarze