Już dziś kolejny mecz w ramach 25 kolejki Ekstraklasy. W tą niedzielę Śląsk Wrocław podejmie na swoim boisku Radomiaka. Gospodarze tego spotkania znajdują się na trzynastej pozycji w tabeli. Z kolei Śląsk jest już blisko czołówki bowiem plasuje się na piątym miejscu. Z pewnością Radomiakowi będzie bardzo zależało na wygranej tego meczu, aby przeskoczyć w zestawieniu Lechię.

ewinner, baner, canal online

Śląsk Wrocław – Radomiak, gdzie oglądać

W tę niedzielę obędzie się kilka spotkań w ramach 25 kolejki Ekstraklasy. Jednym ze spotkań zaplanowanych na ten dzień jest starcie Śląska Wrocław z Radomiakiem. Mecz ten został zaplanowany na godzinę 15:00. Obie drużyny mają potencjał, jednak w dużej mierze to Radomiak powinien wykazać się większym zaangażowaniem w tym spotkaniu, gdyż wygranie tego starcia pozwoli mu wskoczyć na czwarte miejsce w tabeli.

Śląsk Wrocław – Radomiak, transmisja na żywo w TV

Transmisja w TV z meczu Śląsk Wrocław – Radomiak będzie można obejrzeć na kilka sposobów. Bowiem ten mecz będziesz mógł oglądać w Canal+ Sport 3, oraz Canal+ Sport, a więc każdy może sobie wybrać, jaki kanał mu najbardziej odpowiada. Należy jednak pamiętać, że aby z tego skorzystać należy wcześniej wykupić abonament sportowy, który pozwoli oglądać te kanały. Przy okazji możesz sprawdzić, gdzie oglądać mecze Ekstraklasy!

Śląsk Wrocław – Radomiak, transmisja za darmo

Jest możliwość obejrzenia za darmo transmisji z meczu Śląsk Wrocław – Radomiak.  Dzięki naszej współpracy z bukmacherem eWinner, który proponuje Ci voucher na 30 dni do Canal+ Online. Wszystko jest bardzo proste i nie musisz się jakoś specjalne starać, a dokładnie to opisujemy w tym miejscu:

  1. Załóż konto tutaj: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zweryfikuj się w ciągu siedmiu dni i zagraj w tym czasie dowolny kupon
  4. Napisz na czat gracza o voucher do Canal+ Online

Śląsk Wrocław – Radomiak, transmisja online

Transmisja online z meczu Śląsk Wrocław – Radomiak będziesz mógł również obejrzeć za pomocą przeglądarki internetowej, gdzie jest dostęp do Canal+ Online oraz za pomocą aplikacji na telefony i telewizory. Możliwości jest więc sporo i każdy powinien znaleźć coś dla siebie, aby obejrzeć to starcie!

Śląsk Wrocław – Radomiak, szanse na zwycięstwo

Zdaniem bukmacherów szanse na wygrana są wyrównane. Te drużyny mają bardzo zbliżone kursy do siebie. Można zatem stwierdzić, że ten mecz może być bardzo ciekawy i zapewni nam wiele emocji.

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 23 maja 2022 12:39.

Zdjęcie: pressfocus

O której godzinie rozpocznie się mecz Śląsk Wrocław - Radomiak?

Mecz ten został zaplanowany na godzinę 15:00.

Gdzie można obejrzeć to spotkanie?

To spotkanie będziesz mógł obejrzeć w Canal+ Online.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze