Gdzie oglądać mecz Śląsk Wrocław – Górnik Zabrze? Czy będzie transmisja w TV? Na te pytania odpowiadamy niżej. W sobotę w Ekstraklasie rozegranych zostanie aż osiem spotkań, a jednym z nich będzie starcie Śląska z Górnikiem. Która z tych ekip zgarnie zwycięstwo i umocni swoją pozycję w tabeli? ewinner, canal+ online, baner

Śląsk Wrocław – Górnik Zabrze, gdzie oglądać

W sobotę w naszej rodzimej lidze rozegranych zostanie aż pięć spotkań. Dwa z nich rozpoczną się o godzinie 17:30, a w jednym z nich Śląsk podejmie Górnika. Gospodarze zdaniem bukmacherów są underdogiem, co widać m.in. po kursach bukmacherskich, ale na pewno nie można powiedzieć, że Śląsk jest bez szans, bo to drużyna, która ma tutaj szanse na zaskoczenie nas. Gdzie oglądać mecz Śląsk Wrocław – Górnik Zabrze? O tym dowiesz się niżej!

Śląsk Wrocław – Górnik Zabrze, transmisja na żywo w TV

Transmisja w TV z meczu Śląsk Wrocław – Górnik Zabrze będzie puszczona w Canal+ Sport 5 oraz Canal+ Sport, więc masz kilka możliwości! Ta stacja telewizyjna zapewnia nam dobrą jakość, więc o to nie trzeba się martwić, a dzięki jej internetowej platformie możesz oglądać to spotkanie niezależnie od tego, gdzie jesteś, o ile masz dostęp do szybkiego internetu. Warto też sprawdzić, gdzie możesz oglądać pozostałe mecze Ekstraklasy!

Śląsk Wrocław – Górnik Zabrze, transmisja na żywo za darmo

Dzięki naszej współpracy z eWinner zgarniesz voucher do Canal+ Online na 30 dni za darmo. To sprawi, że będziesz mógł obejrzeć spotkanie Śląsk Wrocław – Górnik Zabrze bez płacenia za abonament sportowy. Jakie są warunki całej akcji? Te są bardzo proste i wszystko wytłumaczyliśmy w specjalnej instrukcji, którą przygotowaliśmy z tej okazji:

  1. Zarejestruj się tutaj: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Przejdź do sekcji TV
  4. Oglądaj mecz

Śląsk Wrocław – Górnik Zabrze, transmisja online

Śląsk Wrocław – Górnik Zabrze będzie dostępna w TV, na stronie Canal+ Online, a także w aplikacji na smartfony. Nie trzeba więc spełniać jakiś wysokich wymagań, bo oprócz sprawnego internetu w przypadku telefonów musisz mieć jeszcze urządzenie z systemem Android lub iOS. Są to dwa najpopularniejsze systemy na świecie, z których korzysta praktycznie każdy, więc z tym nie powinno być problemu!

Śląsk Wrocław – Górnik Zabrze, szanse na zwycięstwo

Skoro już wiesz, gdzie oglądać mecz Śląsk Wrocław – Górnik Zabrze, to możesz jeszcze zobaczyć, jakie kursy bukmacherskie na nie wystawili polscy operatorzy, którzy przygotowali bardzo ciekawą ofertę zakładów bukmacherskich. W niej można znaleźć m.in. zakłady na rynek 1X2!
Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 29 czerwca 2022 02:15.
Zdjęcie: pressfocus
Gdzie oglądać mecz Śląska z Górnikiem?

Starcie Śląska z Górnikiem będziesz mógł obejrzeć w Canal+ Sport!

O której Śląsk zagra z Górnikiem?

Śląsk zmierzy się z Górnikiem już o godzinie 17:30.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze