Gdzie obejrzeć mecz Śląsk Wrocław – Cracovia? Przeczytaj poniższy artykuł, a wszystkiego się dowiesz. W sobotę w Ekstraklasie dojdzie do spotkania Piasta Gliwice ze Stalą Mielec. Gospodarze są stawiani w roli faworytów, co widzimy m.in. po kursach bukmacherskich. Goście jednak muszą zacząć zdobywać punkty, jeżeli chcą utrzymać się w lidze.

Śląsk Wrocław – Cracovia: gdzie oglądać dzisiaj?

W sobotę w Ekstraklasie dojdzie do spotkania Śląska Wrocław z Cracovią. Jeżeli zastanawiasz się nad tym, gdzie możesz obejrzeć to starcie, to dobrze trafiłeś. Mecze Ekstraklasy będą pokazywane m.in. w Canal+ Online. Rywalizacja Śląska z Cracovią zapowiada się na dość ciekawą. Gospodarze na papierze wyglądają na faworytów. Trudno jednak stwierdzić, czy to wykorzystają. Niżej tłumaczymy, jak możesz odebrać voucher na 30 dni do Canal+ Online. Przy okazji sprawdź też opinie o eWinner.

Śląsk Wrocław – Cracovia: gdzie obejrzeć za darmo?

Spotkanie Śląska Wrocław z Cracovią będziesz mógł obejrzeć w Canal+ Online. Wystarczy, że po prostu założysz konto u tego bukmachera, zweryfikujesz się i zagrasz dowolny kupon. Tutaj szczegóły:

  1. Załóż konto: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zweryfikuj swoje dane w ciągu siedmiu dni
  4. Zagraj w tym czasie dowolny kupon
  5. Zgłoś się na czat gracza po voucher
  6. Wykorzystaj voucher na 30 dni do Canal+ Online

baner ewinner voucher canal+ online

Śląsk Wrocław – Cracovia: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Spotkanie Śląsk Wrocław – Cracovia będziesz mógł obejrzeć również w TV. Wystarczy, że pobierzesz na telewizor aplikację od Canal+ Online i zalogujesz się tam na konto, na które wykorzystałeś voucher.

Śląsk Wrocław – Cracovia: stream na żywo online

Stream online z meczu Śląsk Wrocław – Cracovia będzie dostępny m.in. na Canal+ Online. Pobierasz aplikację lub logujesz się na przeglądarce i odpalasz to spotkanie. Jedyne co potrzebujesz, to działającego internetu.

Śląsk Wrocław – Cracovia: zapowiedź meczu

Mecz Śląsk Wrocław – Cracovia powinien obfitować w wiele goli. Sprawdź opinie o eWinner i zerknij też na kursy, jakie wystawili na to starcie operatorzy. Tutaj przedstawiamy właśnie kilka z nich:

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 20 maja 2022 10:06.

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie obejrzeć mecz Śląska z Cracovią?

Spotkanie Śląska z Cracovią będziesz mógł obejrzeć w Canal+ Sport.

Kto jest faworytem w tym spotkaniu?

Zdaniem bukmacherów większe szanse na wygraną ma Śląsk.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze