Śląsk Wrocław 2 – Stal Rzeszów: gdzie oglądać mecz? Transmisja TV, stream online na żywo (22.04.2022)

zawodnik stali rzeszów

W piątek w europejskich pucharach dojdzie do spotkania Śląsk Wrocław 2 – Stal Rzeszów. Na papierze wygląda to na dość interesujące starcie, które warto będzie obejrzeć. Dlaczego tak twierdzimy? Ponieważ pierwsza drużyna drugiej ligi zmierzy się tutaj z 13 Śląskiem. Ten jeszcze nie jest wcale pewny utrzymania, a z kolei Stal chciałaby przypieczętować swój awans do pierwszej ligi!

ewinner, baner, canal+ online

Śląsk Wrocław 2 – Stal Rzeszów, gdzie oglądać

W piątek rozpoczną się kolejne kolejki zmagań w polskich ligach, a w przypadku trzeciego szczebla rozgrywek będziemy mieli do czynienia z 29 kolejką. W niej Śląsk Wrocław 2 zmierzy się ze Stalą Rzeszów. Goście na papierze są tutaj ogromnymi faworytami, co widać m.in. po kursach bukmacherskich, ale nie mogą zlekceważyć rywali, jeżeli chcą powoli przypieczętowywać swój awans do pierwszej ligi. Gdzie oglądać spotkanie Śląsk Wrocław 2 – Stal Rzeszów? Będziesz mógł to zrobić m.in. w Canal+ Online, o czym więcej piszemy niżej!

Śląsk Wrocław 2 – Stal Rzeszów, transmisja na żywo w TV

Transmisja w TV z meczu Śląsk Wrocław 2 – Stal Rzeszów będzie pokazane jedynie w Canal+ Online. To internetowa platforma, z której można korzystać, gdy ma się wykupiony abonament. Co jednak masz zrobić, jeżeli go nie posiadasz? Wtedy wystarczy, że będziesz postępował według instrukcji, którą podaliśmy niżej!

Śląsk Wrocław 2 – Stal Rzeszów, transmisja na żywo za darmo

Gdzie oglądać za darmo mecz Śląsk Wrocław 2 – Stal Rzeszów? Jest to możliwe dzięki naszej współpracy z eWinnerem. Razem z tym bukmacherem mamy dla Ciebie voucher na 30 dni dostępu do Canal+ Online. Jak odebrać taki voucher? To akurat jest bardzo proste:

  1. Załóż konto tutaj: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. Zweryfikuj się w ciągu siedmiu dni
  3. Zagraj w tym czasie dowolny kupon
  4. Zgłoś się na czat gracza
  5. Odbierz voucher

Skoro już wiesz, jak obejrzeć stream online ze spotkania Śląsk Wrocław 2 – Stal Rzeszów, to sprawdź także, jak wyglądają transmisję u bukmacherów. Często da się u nich obejrzeć spotkanie bez płacenia za abonament sportowy, więc warto o tym pamiętać!

Śląsk Wrocław 2 – Stal Rzeszów, transmisja online

Transmisja online z meczu Śląsk Wrocław 2 – Stal Rzeszów będzie również transmitowana w wersji na telefony i telewizory od Canal+ Online. Jedyne, czego potrzebujesz, to TV ze Smart TV lub smartfona z systemem Android/iOS.

Śląsk Wrocław 2 – Stal Rzeszów, szanse na zwycięstwo

Przed startem spotkania Śląsk Wrocław 2 – Stal Rzeszów możesz jeszcze zerknąć na to, jakie są kursy bukmacherskie na nie. Po nich widzimy, że goście są tutaj faworytami, ale czy to będzie miało swoje przełożenie na mecz?

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie oglądać spotkanie Śląsk Wrocław 2 - Stal Rzeszów?

Starcie pomiędzy Śląskiem Wrocław 2, a Stalą Rzeszów będziesz mógł obejrzeć w Canal+ Online!

O której Śląsk Wrocław 2 zagra ze Stalą Rzeszów?

Mecz Śląsk - Stal zaplanowano na godzinę 17:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze