Gdzie oglądać mecz Śląsk Wrocław 2 – Polonia Warszawa? Więcej o tym piszemy w poniższym tekście, gdzie znajdziesz niezbędne informacje. Śląsk na papierze nie jest wcale faworytem pomimo gry u siebie, więc możemy być tutaj świadkami świetnego widowiska. Czy Warszawiacy zabiorą trzy punkty do siebie?

Śląsk Wrocław 2 – Polonia Warszawa, gdzie oglądać

Gdzie oglądać mecz Śląsk Wrocław 2 – Polonia Warszawa za darmo? Dzięki naszej współpracy z eWinnerem możesz odebrać voucher do Canal+ Online i dzięki niemu korzystać z platformy przez 30 dni. Jakie są warunki?

  1. Załóż konto z naszego linku –> https://zagranie.com/go/ewinner
  2. Wpisz kod ZAGRANIE podczas rejestracji
  3. Zweryfikuj się w ciągu siedmiu dni u bukmachera
  4. Zagraj w tym czasie dowolny kupon
  5. Napisz na czat gracza o voucher do Canal+ Online
  6. Odbierz voucher i wpisz go na stronie Canal+
baner od ewinner na canal+ online
fot. ewinner

Śląsk Wrocław 2 – Polonia Warszawa, transmisja na żywo za darmo

Sporo osób się zastanawia, jak oglądać za darmo mecz Śląsk Wrocław 2 – Polonia Warszawa. Wyżej pokazaliśmy Ci sposób na odebranie vouchera do Canal+ Online i obejrzenie tego starcia za free. Rywalizacja rozpocznie się o godzinie 13:00, więc masz jeszcze trochę czasu, żeby odpalić to starcie i obejrzeć rywalizację Śląska 2 z Polonią.

Śląsk Wrocław 2 – Polonia Warszawa, transmisja na żywo w TV

W tym sezonie spotkania 2. ligi będziesz mógł oglądać w Canal+ Online, które zadbało o prawa. Ta platforma posiada swoją aplikację na Smart TV, więc możesz ją pobrać i w niej obejrzeć rywalizację tych ekip. Przy okazji sprawdź też, co wiadomo o kodzie promocyjnym do eWinner, bo ten zapewni Ci dodatkowe bonusy na start!

Śląsk Wrocław 2 – Polonia Warszawa, transmisja online

Transmisja online z meczu Śląsk Wrocław 2 – Polonia Warszawa będzie dostępna w Canal+ Online. To internetowa platforma streamingowa od Canal+, gdzie można obejrzeć tę rywalizację, a także inne starcia. Wyżej opisaliśmy, co musisz zrobić, żeby móc z niej skorzystać.

Śląsk Wrocław 2 – Polonia Warszawa, szanse na zwycięstwo

Zdaniem części bukmacherów większe szanse na zwycięstwo ma Polonia, ale kursy są bardzo mocno zbliżone, a w przypadku niektórych bukmacherów to Śląsk ma większe szanse. Jedno jest pewne – to starcie będzie ciekawe i warto je obejrzeć!

fot. pressfocus

Gdzie oglądać mecz Śląsk Wrocław 2 - Polonia Warszawa?

Spotkanie Śląska z Polonią będziesz mógł obejrzeć w Canal+ Online.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze