Przegrane Zastalu, Stali, i Legi to niespodzianki, które mogliśmy zobaczyć w 3 kolejce Energa Basket Ligi. Liderem aktualnie jest Enea Zastal BC Zielona Góra, jednak rozegrali oni 2 spotkanie awansem z przyszłych kolejek, niepokonani pozostają jednie gracze z Włocławka i Słupska. Dziś zmierzą się ze sobą drużyny z dołu tabeli, czternasty WKS Śląsk Wrocław podejmie u siebie Eneę Abramczyk Astorię Bydgoszcz. Czy wrocławianie będą gościnni? Zapraszam do zapoznania się z moją opinią na ten temat.  

Załóż konto w STS i graj bez ryzyka do 234PLN!

Zwrot na konto depozytowe z kodem: ZAGRANIE

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1500 zł od trzech depozytów
+ 0 100 zł bez ryzyka + 40 zł Pewne ZBR

standardowa oferta to 1500 zł, a z naszym kodem zgarniasz 1640 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 1500 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł
PEWNE ZBR: 40 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

 

WKS Śląsk Wrocław vs Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz (20.09.2021 r.19:00) 

Poniedziałkowe starcie będzie ostatnim, które zostanie rozegrane w ramach 3 kolejki Energa Basket Ligi, ponieważ jedno ze starć zostało przełożone. Kolejka na pewno ciekawa, kilka niespodziewanych zwycięstw odniesionych na terenie przeciwnika, które w kontekście układu tabeli na koniec sezonu mogą mieć ogromne znaczenie. Dzisiaj także, nie powinno zabraknąć emocji. Śląsk jest pod ścianą i wygrana z Astorią jest dla nich obowiązkiem! Czy im się uda? Zachęcam do Lektury oraz sprawdzenia oferty bonusowej bukmachera STS gdzie gramy dzisiejszy kupon! 

Chcesz wiedzieć więcej o STS? Zapoznaj się z opiniami na jego temat-> Opinie STS

WKS Śląsk Wrocław 

Nie tak Wrocławianie wyobrażali sobie początek sezonu w PLK. 3 rozegrane spotkania i 3 porażki nie napawają optymizmem. Drużyna była typowana w gronie faworytów do zdobycia medalu, jednak do tego bardzo daleka droga. Porażki z Zieloną Górą i Ostrowem Wielkopolskim, można tłumaczyć tym, że są to bardzo silne ekipy i także byli zaliczanie w gronie kandydatów do medali. Przegrana z Toruniem nie powinna się jednak przytrafić. Wojskowi prowadzili przez większość czasu gry, ale końcówka należała do gości. Na 35 sekund przed końcem był remis, ale James Eads trafili za 2, po szalonej akcji i to goście cieszyli się z wygranej. Patrząc na eval, który określa nam efektywność drużyny, zobaczymy, że wynosi on 64. Nie jest to dobry wynik i klasyfkukjąc kluby na podstawie tego czynniku, Wrocław plasuje się na 14 pozycji. W meczach Wrocławian nie pada zbyt dużo punktów, w każdym z dotychczasowych spotkań padało poniżej 158 punktów. Zawodnicy, którzy mieli być mocnymi punktami drużyny, nie spełniają należycie swojej roli. Aleksander Dziewa notuje 3.3 pkt oraz 2.3 zb.- wynik zdecydowanie zbyt słaby jak na tej klasy zawodnika. Również Jakub Karolak nie prezentuje dobrej formy, a jego punkty są drużynie bardzo potrzebne. Do pozytywów możemy zaliczyć występy duetu podkoszowych- Kanter, Langevine. Obaj należycie wypełniają swoje obowiązki, zdobywając sporą ilość punktów oraz notując przyzwoitą ilość zbiórek. 

banner grupa zagranie 40k

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 

Gra bydgoszczan wygląda naprawdę nieźle! Co prawda przegrali ze Stalą Ostrów Wielkopolski, ale jest to mocny zespół i dzisiejsi goście nie byli faworytami tego starcia. Nie byliśmy jednak świadkami deklasacji w tym pojedynku. Porażka 10 punktami na terenie jest przeciwnika, jest więc w pewien sposób usprawiedliwiona. Starcie z Asseco Arką Gdynia była już całkiem innym pojedynkiem. Tylko na początku Astoria pozwoliła wyjść Arce na prowadzenie, natomiast później mecz był już pod kontrolą. Bydgoszczan można pochwalić za bardzo dobrą skuteczność w rzutach za 3, pokazuje to, że zawodnicy są w dobrej formie i nie mówimy tu jednym graczu, ponieważ aż 7 zawodników notuje ponad 8 punktów na mecz! Dużym atutem Astorii jest skuteczność w rzutach za 3. 42,8 % trafionych prób zza łuku, jest to 2 wynik w lidze ! Liderem dzisiejszych gości, jest Jakub Nizioł notujący 13,5 punktu na mecz.  

Nie wiesz, którego bukmachera wybrać, tutaj znajdziesz opinie na temat każdego z nich-> Ranking bukmacherów

 

Co typować?  

W opinii bukmacherów to gospodarze są dzisiaj faworytami, ja jednak nie podążę w tym kierunku! Uważam, że Astoria jest zespołem, który może powalczyć we Wrocławiu o zwycięstwo. Słaba forma Wojskowych nie zachęca mnie do typowania ich wygranej, biorąc pod uwagę fakt, że Astoria może pochwalić się lepszą dyspozycją w ostatnich pojedynkach. Skorzystam dzisiaj z oferty STS-u, gdzie czeka na was kod promocyjny. Mój typ to dodatni handicap w stronę gości, wierzę w ich wygraną, ale zabezpieczę to dodaniem 5,5 punktów do ich dorobku punktowego.  

STS
2,15
Wynik handicap: Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz +4,5

Zasady promocji:

  • Kwota: możesz zawrzeć zakład za dowolną stawkę, ale otrzymasz maksymalnie 234 PLN zwrotu (minus podatek).
  • Promocja dostępna dla nowych klientów, którzy założą konto z kodem: ZAGRANIE
  • Akcja łączy się z bonusem powitalnym.
  • Jeśli Twój zakład zostanie rozliczony jako przegrany, otrzymasz zwrot.
  • Zwrot nastąpi na konto depozytowe, a nie w formie bonusu.
  • Maksymalna wyhttps://zagranie.com/go/stsbezryzyksokość bonusu będzie pomniejszona o podatek od gry.Fot.  z okładki- Paweł Andrachiewicz

Zaloguj się aby dodawać komentarze