Gdzie oglądać mecz Skra Częstochowa – Widzew Łódź? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz w poniższym tekście. Spotkanie to odbędzie się w ramach 27 kolejki 1 ligi. Goście są faworytami w tym meczu, co widać m.in. po kursach bukmacherskich wystawionych na tę rywalizację. Widzew walczy o awans do Ekstraklasy, ale to wcale nie będzie proste zadanie.

fuksiarz, baner, polsatbox
fot. fuksiarz

Skra Częstochowa – Widzew Łódź, gdzie oglądać

W niedzielę o godzinie 15:00 dojdzie do rywalizacji Skry Częstochowa z Widzewem Łódź w ramach 27 kolejki 1 ligi. Skra wystąpi w roli gospodarza, ale mecz zostanie rozegrany na stadionie Widzewa. Zdaniem bukmacherów goście są bardzo mocnymi faworytami, co akurat niespecjalnie nas dziwi. Lepsza jakość piłkarska, a także o wiele wyższa forma sprawiają, że tutaj Widzew powinien powalczyć o komplet punktów.

Skra Częstochowa – Widzew Łódź, transmisja na żywo w TV

Gdzie oglądać mecz Skra Częstochowa – Widzew Łódź w telewizji? Taka możliwość daje nam tylko i wyłącznie Polsat Sport oraz Polsat Box Go. Jeżeli nie masz dostępu do Polsat Sport, to dobrze się składa, bowiem nasza współpraca z Fuksiarzem rozwiązuje Twój problem. Dzięki niej dostaniesz voucher o wartości 40 PLN do Polsat Box Go, a niżej pokażemy Ci, jak możesz go odebrać.w

Skra Częstochowa – Widzew Łódź transmisja na żywo za darmo

Proces odebrania voucheru do Polsat Box Go raczej nie powinien wam sprawiać problemu. Wszystko dokładnie tłumaczymy w specjalnej instrukcji, jaką przygotowaliśmy dla Ciebie. Dzięki Fuksiarzowi możesz odebrać voucher i oglądać za darmo mecz Skra Częstochowa – Widzew Łódź!

  1. Zarejestruj się z tego linku: https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. Podaj kod ZAGRANIE
  3. Wpłać co najmniej 50 PLN na konto gracza
  4. Odbierz voucher

W Fuksiarzu jest bonus na start, z którym możesz grać bez ryzyka u tego bukmachera i w ten sposób zwiększysz swoje emocje z oglądania tego spotkania. O szczegółach piszemy w podlinkowanym artykule.

Skra Częstochowa – Widzew Łódź, transmisja online

Transmisja online z meczu Skra Częstochowa – Widzew Łódź będzie nie tylko w aplikacji na TV od Polsat Box Go. Jeżeli chcesz odpalić stream online z meczu tych ekip np. na telefonie, to możesz to zrobić w aplikacji na smartfony. Jest to na pewno dobre rozwiązanie, na które warto zwrócić uwagę, bo pozwala oglądać to spotkanie niezależnie od tego, gdzie jesteś.

Skra Częstochowa – Widzew Łódź, szanse na zwycięstwo

Skoro już wiesz, gdzie oglądać mecz Skra Częstochowa – Widzew Łódź, to zobacz jeszcze, jakie szanse na zwycięstwo mają obie drużyny. Według bukmacherów faworytem jest tutaj Widzew Łódź, co widać po kursach, jakie wystawili na tę rywalizację.

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 28 lipca 2022 08:45.

Zdjęcie: pressfocus

Na którą godzinę zostało zaplanowane spotkanie Skra Częstochowa - Widzew Łódź?

Mecz ten zaplanowany został na godzinę 15:00.

Gdzie mogę obejrzeć to spotkanie?

Spotkanie Skry z Widzewem obejrzysz m.in. w Polsat Sport!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze