Skra Częstochowa – Polonia Warszawa: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 26.09.2023

Skra - Polonia gdzie oglądać

Skra Częstochowa – Polonia Warszawa: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream online? We wtorkowy wieczór odbędzie się kilka interesujących pojedynków w Pucharze Polski. Jednym z nich będzie pojedynek pomiędzy drugoligowcem i zespołem z zaplecza Ekstraklasy. Kursy na to spotkanie są bardzo zbliżone, co tylko potwierdza fakt zaciętego starcia. A jeżeli chciałbyś zobaczyć ten mecz, ale nie wiesz gdzie oglądać Skra – Polonia, to potrzebne informacje znajdziesz poniżej!

Skra Częstochowa – Polonia Warszawa żywo w TV

Zatem gdzie obejrzeć Skra Częstochowa – Polonia Warszawa? Prawa do pokazywania Puchar Polski posiada wyłącznie Polsat Sport i to właśnie tam należy oczekiwać spotkań z tychże rozgrywek. Warto jednak zaznaczyć, że stacja ta pokaże jedynie kilka najciekawszych spotkań w otwartych kanale w TV i co ciekawe opisywany pojedynek pomiędzy Skrą a Polonią będzie dostępny jedynie w internecie. Spotkanie te rozpocznie się natomiast we wtorek, 26 września o 19:00.

Skra Częstochowa – Polonia Warszawa gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Jak już wspomniałem, stream online Skra Częstochowa – Polonia Warszawa będzie dostępny w internecie. Jednak jedyną opcją, z której można skorzystać na polskim rynku jest Polsat Box Go, czyli internetowa platforma tej stacji. Wystarczy więc wykupić pakiet sportowy, aby cieszyć się z dostępu do wszystkich spotkań czy to Pucharu Polski, czy Fortuna 1. ligi.

Gdzie oglądać Skra Częstochowa – Polonia Warszawa?

Skoro już wiesz gdzie oglądać Skra Częstochowa – Polonia Warszawa, to warto także przyjrzeć się transmisjom live u bukmacherów w naszym kraju. Tak naprawdę to niemal każdy z operatorów posiada prawa do pokazywania meczów i to nie tylko piłkarskich, ale też z innych dyscyplin. Chodzi między innymi o takie rozgrywki, jak La Liga, Bundesliga, Serie A czy Eredivisie i Ligue 1. Dodatkowo możesz śledzić streamy z turniejów tenisowych, meczów siatkówki, a także NBA czy NHL, więc każdy kibic znajdzie coś ciekawego dla siebie i to zupełnie za darmo!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze