Włoska liga zbliża się do końca. Z tej okazji bukmacherzy przygotowali kilka promocji. Wśród nich jest m.in. Lucky Loser na włoskie rozgrywki. Niżej przeczytacie o tym, na czym polega. Pamiętajcie, że w Totolotek są bonusy, które możecie zgarnąć z kodem promocyjnym. Możecie też skorzystać z naszych typów na Serie A, jeżeli nie macie pomysłów co zagrać.

Lucky Loser – bonus w Totolotku

Włoska liga powoli kończy sezon 2019/2020, z tej okazji Totolotek przygotował bonus. W dniach 1-2 sierpnia możesz obstawić Serie A w promocji Lucky Loser. Trzeba postawić kupon za minimum 25 złotych, a jeżeli nie trafisz, to bukmacher odda ci na twoje konto bonus 25 złotych. Zasad nie ma dużo, a najważniejszą z nich jest to, że na kuponie może być tylko włoska liga. 

Gdy kupon zostanie rozliczony, to możesz liczyć albo na swoją wygraną, jeżeli trafiłeś, a jeżeli nie, to na bonus o wysokości 25 złotych. Ten będzie ważny przez czternaście dni, a żeby móc go wypłacić, to musisz obrócić nim raz po kursie minimalnym 2.00. Jeżeli nie masz pomysłu co obstawić we włoskiej lidze, to możesz skorzystać z naszych typów na Serie A. 

Koszulka Totolotka Zakładów Bukmacherskich
Koszulka Totolotka Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 500 zł od depozytu + 20 25zł freebet

standardowa oferta 500 PLN. z naszym kodem: 525 PLN

Kod rejestracyjny
724PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 500 zł
FREEBET: 25 zł
Kod promocyjny: 724PLN 

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Totolotek bonus – co mogę zgarnąć?

Rejestrując się w Totolotku z kodem promocyjnym 574PLN, otrzymasz trzy ciekawe bonusy. Są to:

  • 100% do 549 złotych od depozytu
  • 25 złotych freebet
  • 25 złotych bonus Lucky Looser w weekendy

W standardowej ofercie jest 549 złotych, a z naszym kodem wzrasta to do 579 złotych. Same warunki obrotu, żeby móc wypłacić, są bardzo proste. Warto więc się zastanowić bliżej nad tym bukmacherem i zacząć u niego grać. W Totolotku bonus jest wysoki, a korzystając np. z naszych typów na Serie A, łatwo możecie go powiększyć. 

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze