Skorzystaj z darmowych 10 PLN na Euro!

tototek baner new

Do startu Euro 2020 pozostały niespełna dwie godziny, więc warto zastanowić się nad ciekawymi typami, a także bonusami, które możecie zgarnąć u bukmacherów. W Totolotku bonus zapewni dodatkowe 10 PLN na obstawianie. Przekonajcie się sami, jak to dokładnie działa i skorzystajcie już podczas meczu Turcji z Włochami. 

Wykorzystaj 10 PLN bonusu na Euro 2020!

O godzinie 21:00 reprezentacja Turcji zmierzy się z Włochami na Euro 2020. Gwiazdy Półksiężyca nie są być może faworytami, ale przecież stanowią realne zagrożenie dla swoich rywali. Na papierze w końcu wyglądają solidnie, a w składzie mają, chociażby Yilmaza. Mogą więc sprawić niespodziankę i zdobyć cenne punkty, które przydadzą się w walce o awans do fazy pucharowej.

Kibice z Polski niewątpliwie czekają na pierwszy mecz naszych rodaków, ale ten dopiero w poniedziałek, o godzinie 18:00. Wtedy też Biało-Czerwoni zmierzą się ze Słowenią o godzinie 18:00. Lewandowski i spółka muszą to spotkanie wygrać, jeżeli chcą wywalczyć awans do kolejnego etapu. Dlatego też właśnie warto zaopatrzyć się w bonus od Totolotka – żeby zwiększyć emocje z oglądania!

Totolotek bonus – zobacz, jak skorzystać z pakietu powitalnego od tego bukmachera!

totolotek baner 10 pln euro

W Totolotku możecie wykorzystać dodatkowy kod, który jest zarówno dla nowych, jak i stałych klientów. Jeżeli wejdziesz w zakładkę wpłata i w opcji bonus.card / Kod Bonusowy wpiszesz EURO10, to otrzymasz dodatkowe 10 PLN do wykorzystania na różne sporty, nie tylko piłkę nożną. Promocja dotyczy tylko użytkowników zarejestrowanych przed 10.06.2021 godz. 18:00 i pozytywnie zweryfikowanych.

Z jednego kodu bonusowego użytkownik może skorzystać jeden raz. Przyznanym bonusem należy obrócić 1 raz po kursie minimum 2.00, a ten jest ważny przez trzy dni od momentu przyznania.

Koszulka Totolotka Zakładów Bukmacherskich
Koszulka Totolotka Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

OFERTA NIEAKTUALNA, KOD PROMOCYJNY JEST NIEAKTYWNY

100% do 500 zł od depozytu + 20 25zł freebet

standardowa oferta 500 PLN. z naszym kodem: 525 PLN

Kod rejestracyjny
574PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 500 zł
FREEBET: 25 zł
Kod promocyjny: 574PLN

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

W Totolotku bonus zgarniecie też za założenie konta z kodem promocyjnym 724PLN. Ten da pakiet powitalny, a w nim:

  • 100% do 500 PLN od depozytu
  • 49 PLN aplikacja mobilna
  • 25 PLN freebet
  • 250 PLN bez ryzyka

Zaloguj się aby dodawać komentarze