Podczas niedzieli przygotowałem cztery hokejowe kupony i każdy z nich zakończył się skutecznością 2/3. Zabrakło szczęścia w każdym z nich, bo blisko było zieleni. Dzisiaj zaczynamy od rywalizacji na dalekim wschodzie i zameldujemy się w Chabarowsku oraz we Władywostoku. Czy goście sięgną po zwycięstwa? Zapraszam do lektury!

Koszulka bukmachera PZBuk
Koszulka bukmachera PZBuk
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000 PLN zakład bez ryzyka + 50 PLN darmowy zakład

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 1000 zł

DARMOWY ZAKŁAD: 50 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Skorzystaj z kodu bonusowego w PZBUK i ciesz się bonusami na start!

Amur Chabarowsk – SKA St. Petersburg: typy i kursy bukmacherskie (27.12.2021)

Tygrysy cały czas mają szanse zameldować się po raz pierwszy od kilku lat w play-off. Niestety ostatnie domowe porażki spowodowały, że Amur spadł nieco w tabeli i liczy, że wróci do serii zwycięstw. Na ten moment strata dwóch oczek do Barysa Nur-Sultan jest jak najbardziej do odrobienia. Doszło tutaj do kilku transferów i trener Mikhail Kravets wprowadza swoje nowe rozwiązania. Problem jest z bramkarzami, ponieważ ani Bartosak, ani Alikin nie wywiązują się w pełni ze swojej roli solidnej jedynki i dzisiaj będą potrzebować sporo szczęścia i umiejętności, aby powstrzymać Wojskowych. SKA idzie jak burza i po wygranych wojskowych derbach zdobywa powoli wschód. Nowosybirsk został zdobyty, czas na Chabarowsk, a później i Władywostok. Do gry wrócili wszyscy najważniejsi zawodnicy z Petersburga i od razu przekłada się to na pozytywne rezultaty. Szczyt zachodu zdobyty, warto byłoby podtrzymać to na kilka kolejek. Czy przyjezdni utrzymają miejsce lidera swojej konferencji KHL?

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 27 maja 2022 05:12.

Статистика (statystyki):

 • Ostatnie spotkanie Amura Chabarowsk zakończyło się porażką 2:4 z Lokomotivem Jarosław
 • Amur Chabarowsk znajduje się na 19. miejscu w konferencji wschodniej z dorobkiem 38 punktów
 • Ich bilans meczów domowych to 8 zwycięstw i 13 porażek
 • Ostatnie spotkanie SKA St. Petersburg zakończyło się zwycięstwem 4:3 z Sybirem Nowosybirsk
 • SKA St. Petersburg znajduje się na 1. miejscu w konferencji zachodniej z dorobkiem 60 punktów
 • Ich bilans meczów wyjazdowych to 15 zwycięstw i 6 porażek
 • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi ekipami zakończyło się zwycięstwem SKA St. Petersburg 5:1
 • Pięć ostatnich spotkań, które odbyły się pomiędzy tymi klubami na Amura Chabarowsk, zakończyły się 5 zwycięstwami gości

Co obstawiać?

W Chabarowsku gra się ciężko, ale SKA tego problemu od lat nie ma i regularnie zdobywa tutaj komplet punktów w regulaminowym czasie. Ostatni raz w 2011 roku oglądaliśmy pomiędzy Amurem a Wojskowymi dogrywkę. Nawet w poprzedniej kampanii, gdzie przyjezdni byli osłabieni koronawirusem zwyciężyli. Uważam, że faworyci po raz kolejny wywiążą się ze swojej roli. Tygrysy mają swoje problemy w defensywie i taka ekipa jak ta z Petersburga chętnie to wykorzystuje. Poza tym widać w składzie SKA radość z gry i zrozumienie, co przekłada się na bardzo dobre rezultaty. Liczę mocno na gości.

PZBuk
1.66
SKA St. Petersburg zwycięstwo w czasie regulaminowym

hokej

Admirał Władywostok – Nieftiechimik Niżniekamsk: typy i kursy bukmacherskie (27.12.2021)

Chwilę później rozpocznie się mecz we Władywostoku, pomiędzy miejscowym Admirałem a Nieftiechemikiem. Jest to niejako spotkanie rewanżowe, ponieważ oba kluby mierzyły się przecież niedawno ze sobą. Tam górą ostatecznie byli gospodarze, ale goście z chęcią postarają się jak najszybciej zapomnieć o tamtym niepowodzeniu. Samo starcie było bardzo wyrównane i dopiero seria rzutów karnych musiała zdecydować o komplecie punktów dla jednych bądź drugich. Admirał to ekipa, która wróciła po sezonie przerwy do KHL i odbudowują swoje struktury. Jest to rok przejściowy i zapewne w kolejnych rozgrywkach będą bardziej konkurencyjni. Ważne, że hokej wrócił do tego miasta i tym samym kibice mają szansę, aby cieszyć się ze swoimi ulubieńcami kolejnymi sukcesami. Nieftiechimik pragnie po raz kolejny zameldować się w play-off i trzeba przyznać, że nie są wcale daleko tego celu. Słaby wschód w tym sezonie powoduje, że właśnie takie kluby mają nadzieję na przedłużenie swojej kampanii. Czy Wilki zrewanżują się Admirałowi?

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 27 maja 2022 05:12.

Статистика (statystyki):

 • Ostatnie spotkanie Admirała Władywostok zakończyło się zwycięstwem 3:2 z Nieftiechemikiem Niżniekamsk
 • Admirał Władywostok znajduje się na 11. miejscu w konferencji wschodniej z dorobkiem 27 punktów
 • Ich bilans meczów domowych to 6 zwycięstw i 13 porażek
 • Ostatnie spotkanie Nieftiecheimika Niżniekamsk zakończyło się porażką 2:3 z Admirałem Władywostok
 • Nieftiechimik Niżniekamsk znajduje się na 7. miejscu w konferencji wschodniej z dorobkiem 42 punktów
 • Ich bilans meczów wyjazdowych to 8 zwycięstw i 13 porażek
 • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi ekipami zakończyło się zwycięstwem Admirału Władywostok 3:2
 • Pięć ostatnich spotkań, które odbyły się pomiędzy tymi klubami na tafli Admirału Władywostok, zakończyły się 3 wygranymi gospodarzy i 2 zwycięstwami gości

Co obstawiać?

Uważam, że są spore szanse, że to tym razem Nieftiechimik sięgnie po komplet punktów. Przede wszystkim odpoczynek był tutaj wskazany, ponieważ Wilki musiały niedawno dzień po dniu mierzyć się z Amurem i z pewnością wpłynęło to na siły przyjezdnych. Teraz tego problemu już nie ma i jestem zdania, że wraz z Admirałem mają równe szanse. Motywacja i potencjał jest po stronie gości i liczę, że ponownie nie przegrają w czasie regulaminowym.

PZBuk
1.39
Nieftiechimik Niżniekamsk nie przegra w czasie regulaminowym

KHL PZBUK na 27.12.

fot. Pressfocus

 • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze