Trzeciego dnia siatkarskich mistrzostw Europy do gry wkroczą reprezentanci Bułgarii i Niemiec. Zdając się na zdanie ekspertów, oba zespoły bez większego wysiłku powinny zwyciężyć w swoich spotkaniach. Dlatego też tym razem nie podejmuję się obstawiania triumfatorów wspomnianych spotkań. Tym razem kupon przygotowałem w SUPERBET.

Odbierz bonus powitalny do 1554 złotych u legalnego bukmachera SuperBET!

Kod promocyjny: ZAGRANIE

Superbet - koszulka do baneru
Superbet - koszulka do baneru
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 200 zł od depozytu, 3500 zł bez ryzyka, 34 zł darmowy zakład + 20 zł aplikacja mobilna!

3754 PLN na start w Superbet!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 200 zł, TYDZIEŃ BEZ RYZYKA: do 3500 zł, DARMOWY ZAKŁAD: 34 zł APLIKACJA MOBILNA: 20 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Zachęcam jeszcze od sprawdzenia naszego kodu promocyjnego w SUPERBET, który zapewni Ci najlepsze i najwyższe promocje na start. Więcej na ten temat dowiesz się tutaj -> https://zagranie.com/superbet-bonus/. Wszystko sprawdzone? To teraz przejdźmy do typowania związanego z meczami Bułgarów i Niemców na siatkarskich mistrzostwach Europy.

Chorwacja vs Niemcy (03.09.2021 r. 16:00)

Obie reprezentacje (Bułgaria i Niemcy) od lat są uważane za tzw. solidne marki w świecie siatkówki. Niejednokrotnie w przeszłości sięgali po medale na wszelkich imprezach międzynarodowych. Jednakże obecnie oba zespoły przechodzą teraz przez okres zmiany pokoleniowej. Powoduje to, iż choć często występują w fazie pucharowej danych zmagań, czy w Lidze Narodów, tak nie święcą większych sukcesów. Patrząc na przeciwników, z jakimi zmierzą się w swoich grupach, niemieccy siatkarze powinni awansować do jednej ósmej bez większego problemu. Większe wyzwanie czeka na Bułgarów, którzy w teoretycznych założeniach mają się „pobić” o awans z Włochami i Słoweńcami. Zespół z Bałkanów zajmuje obecnie miejsce w piątej dziesiątce w rankingu FIVB. Dla porównania kadra naszych zachodnich sąsiadów znajduje się w górnej połówce drugiej dziesiątki. W świecie siatkówki wspomniane zestawienie odzwierciedla w realny sposób poziomy drużyn biorących udział w zawodach międzynarodowych.

Zdaniem siatkarskich ekspertów Chorwaci mają pełnić mało zaszczytną funkcję, czyli tzw. dostarczyciela punktów. Te założenia znajdują potwierdzenie w rzeczywistości, ponieważ zespół z Bałkanów ostatnie spotkanie wygrał… 28 maja tego roku. Wówczas ograli trzy do zera jeszcze niżej notowanych rywali, czyli kadrę Węgier. Później wystąpi w jeszcze trzech spotkaniach i za każdym razem po tie-breaku ulegali odpowiednio: Austriakom, Macedończykom Północnym, a także Madziarzom, którzy szóstego czerwca zrewanżowali się za majową przegraną. Z kolei niemieccy siatkarze pokonali po tie-breaku Irańczyków. Później co prawda przegrali sześć kolejnych spotkań, ale za przeciwników mieli wyżej notowanych rywali, jak np. Polaków, Rosjan, Brazylijczyków, Włochów. Porównując poziom rywali, a także kultury gry obu reprezentacji, nie ma się co oszukiwać, że zdecydowanym faworytem będą nasi zachodni sąsiedzi.

Ponadto należy zaznaczyć, iż obie reprezentacje grały ze sobą do tej pory czterokrotnie i za każdym razem triumfatorami okazywali się niemieccy siatkarze. Jakby tego było mało, zawsze ogrywali Chorwatów do zera. Zdaniem siatkarskich ekspertów podopieczni Andrei Gianiego z grupy D powinni awansować z drugiego miejsca, ulegając tylko aktualnym mistrzom olimpijskim, czyli Francuzom. Również kurs na wytypowanie zwycięzcy tego spotkania prezentuje się jednoznacznie. Na triumf Niemców mamy 1.17, a na Chorwatów, aż 5.05. Dlatego też kreślę na kuponie inne zestawienie, a mianowicie, że po dwóch setach na tablicy świetlnej ujrzymy wynik dwa do zera dla naszych zachodnich sąsiadów. Na to zdarzenie mamy kurs 1.65, co wygląda znacznie bardziej zachęcająco.

Superbet
1.65
dokładny wynik po dwu setach – 0:2 dla Niemców

grupa

Czarnogóra vs Bułgaria (03.09.2021 r. 17:15)

Nieco ponad godzinę później zobaczymy pojedynek Czarnogórców z Bułgarami. Tu również faworyt wydaje się oczywisty, mimo tego, że Bułgarzy również przechodzą okres zmiany pokoleniowej. Odzwierciedlają to kursy bukmachera SUPERBET, gdzie mamy kurs 1.08 do 7.90 na triumf gości. Co prawda Bułgarzy dysponowali największą siłą rażenia w latach pięćdziesiąt i dziewięćdziesiątych, jednak zawsze siatkówka była dla Bułgarów jednym z ważniejszych sportów. Z kolei zespół Czarnogóry nie może pochwalić się żadnymi większymi sukcesami na arenie międzynarodowej.

Jeśli poszukamy dalej porównań, to wystarczy dodać, że Bułgarzy obecnie plasują się na osiemnastym miejscu w rankingu FIVB, a Czarnogórcy na trzydziestym trzecim. Choć obie reprezentacje nigdy nie mierzyły się ze sobą w oficjalnych spotkaniach, tak za tzw. sportowy cud eksperci uznają nawet wyrwanie seta przez „gospodarzy” tego meczu. W końcu, jeżeli pragnie się awansować do kolejnej rundy, to więcej uwagi powinno się poświęcać wyżej notowanym zespołom Włoch i Słowenii, niż takiemu, który ma pełnić funkcję tzw. dostarczyciela punktów.

Sprawdź teraz naszą recenzję zakładów bukmacherskich SUPERBET -> https://zagranie.com/superbet-opinie-podstawowe-informacje-prognozy/

Dlatego też i w tym przypadku nie podejmuję się typowania zwycięzcy, czy konkretnego wyniku. Zgadzam się ze zdaniem siatkarskich znawców, że Bułgarzy są zdecydowanymi faworytami. Dlatego i w tym przypadku stawiam na dokładny wynik po dwu setach, jakim będzie prowadzenie Bułgarów dwa do zera. Tu również mamy interesujący kurs, który jest na poziomie 1.45.

Superbet
1.45
dokładny wynik po dwu setach – 0:2 dla Bułgarii

Dodatkowe 1554 PLN bonusu w Superbet!

  • Załóż konto w Superbet z linku: zagranie.com/go/superbet
  • Wypłać depozyt o wysokości minimum 50 PLN, a otrzymasz 100% tej kwoty w formie bonusu
  • Obrót bonusem jest jednokrotny
  • Kurs minimalny podczas obrotu bonusem wynosi 1,80, a na kuponie muszą być przynajmniej dwa zdarzenia
  • Czas na obrót bonusem: 7 dni
  • Dodatkowo możesz otrzymać “tydzień bez ryzyka” do 500 PLN oraz freebet w wysokości 34 PLN

kupon superbet siatkówka fot. Adam Starszyński

Zaloguj się aby dodawać komentarze