Dziś wieczorem nasza reprezentacja staje przed pierwszym poważnym wyzwaniem podczas tegorocznych mistrzostw Europy. Do tej pory siatkarze, pod wodzą Vitala Heynena wygrali wszystkie 6 spotkań, pewnie deklasując swoich rywali. Teraz przyjdzie im się zmierzyć z rywalem z wyższej półki – reprezentacją Niemiec. Czy Biało-Czerwoni są w stanie kontynuować zwycięski szlak w drodze do półfinału rozgrywek? Zapraszam do analizy.

Nie masz konta w Betclic? Przejdź do rejestracji i weź udział w promocji!

Zakład bez ryzyka do 510 złotych!
Kod promocyjny: 510PLN

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Betclic – cashback warunki:

  • Aby wziąć udział w promocji – zakładacie konto z kodem promocyjnym: 510PLN
  • Wpłać depozyt i obstaw swój pierwszy kupon.
  • Pierwszy zakład na nowym koncie będzie ze zwrotem w przypadku porażki.
  • Obrót ewentualnym zwrotem x4.
  • Kurs minimalny 2.00.
  • Możecie zagrać pierwszy zakład na nowym koncie nawet do 510 PLN – będzie objęty cashbackiem.

Więcej informacji na temat bonusu w BETCLIC!

Skuteczność typów w sekcji Siatkówka: 6/8

Profit: 428 PLN

Zdarzenie: Polska- Niemcy (godz: 20:00)

Typ: Maciej Muzaj powyżej 7,5 pkt

Kurs: 1,85

Mimo że nie jestem wielkim fanem Muzaja, to muszę docenić jego rozwój. Młody 25 letni atakujący pod wodzą Heynena dostaje swoje szanse, lecz sam o sobie nie mówi, że nie czuje się pierwszym atakującym reprezentacji. Wynika to rzecz jasna z modelu drużyny, jaka przyjechała na mistrzostwa Europy. Może powinienem iść za ciosem i zagrać kolejne zwycięstwo 3;0 Polaków, jednak wydaje mi się, że Niemcy tanio skóry nie sprzedadzą. W historii toczyliśmy ciężkie boje z tym zespołem i nawet jeśli aktualnie nie są w dobrej formie, to i tak nie możemy ich zlekceważyć. Dlaczego więc taki typ? Przyznam szczerze, że skusiła mnie linijka, jaką wystawił bukmacher Betclic. Vital jest pierwszym selekcjonerem, który zaczął stawiać na młodego atakującego i idąc tym tropem, wydaję mi się, że dziś od pierwszych minut zobaczymy właśnie Maćka. W ostatnim meczu z Hiszpanami Muzaj pokrył linię na początku trzeciego seta i zagrał naprawdę solidne zawody, co spowodowało, że dziś stawiam na niego.

Zdarzenie: Rosja- Słowenia (godz: 20:30)

Typ: Czy będzie 4 set? – Nie

Kurs: 1,85

Rosjanie podobnie jak Polacy wyszli z grupy z kompletem zwycięstw. Muszę przyznać, że są w świetnej formie i na pewno stawiałbym ich jako potencjalnych kandydatów do gry w półfinale. Dzisiejsi gospodarze już po raz drugi na tym turnieju zmierzą się ze Słoweńcami. Poprzednio wygrali 3:0 i raczej nic nie wskazuje na to, by dziś miało być inaczej. Sztab trenerski, jak i zawodnicy Słowenii na pewno wyciągnęli z tego starcia sporo wniosków, jednak uważam, że same wnioski nic nie dadzą na tak dobrze dysponowanych Rosjan. Fakty są takie, że Rosja wygrała 21 z ostatnich 22 meczów w mistrzostwach Europy. Aktualnie obrońcy trofeum stracili tylko 2 sety, a więc wybieram zdarzenie na ilość setów, gdyż kurs na wynik 3:0 jest nieco mniejszy.

Powodzenia!

kupon double