Sevilla – Wolfsburg: gdzie oglądać mecz? Transmisja w TV oraz stream online I 23.11.2021

sevilla zawodnik

Już dzisiaj dojdzie do spotkania Sevilli z Wolfsburgiem. Gospodarze naturalnie są mocnymi faworytami, jednak dobrze wiemy, że niemiecka ekipa jest bardzo nieprzewidywalna. Ostatnim razem padł remis 1:1, a jak będzie teraz? Zobacz, gdzie obejrzeć mecz tych ekip i sprawdź, czy będzie transmisja w TV!

Sevilla – Wolfsburg – gdzie oglądać dzisiaj?

We wtorek będziemy świadkami m.in. spotkania Sevilli z Wolfsburgiem. Obie te ekipy dotychczas wyglądały solidnie i dobrze się prezentowały w Champions League. W ostatnim starciu tych drużyn padł remis 1:1, więc teraz oczekujemy na lepsze show. Sprawdź, gdzie obejrzeć mecz tych ekip i dowiedz się, co wiemy o transmisji w TV oraz streamie online. Zobacz również, jak działa rejestracja w eWinner.

Sevilla – Wolfsburg: gdzie oglądać za darmo?

Spotkanie Sevilli z Wolfsburgiem będziesz mógł obejrzeć jedynie w Polsat Sport. Tak się składa, że ta stacja ma swoją platformę streamingową, do której już możesz dostać dostęp dzięki Fuksiarzowi. Wszystko tłumaczymy niżej.

Sevilla – Wolfsburg: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Gdzie obejrzeć mecz Sevilli z Wolfsburgiem w TV? Spotkanie tych ekip będzie pokazane chociażby w Polsat Sport. Dzięki Fuksiarzowi możesz zgarnąć dostęp na 30 dni za darmo. Jak to dokładnie działa? Sprawdź sam:

  1. załóż konto: https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. podczas rejestracji podaj kod ZAGRANIE
  3. w ciągu 48 godzin wpłać co najmniej 50 PLN w formie depozytu
  4. na e-mail dostaniesz voucher do wykorzystania w Polsat Box Go
  5. wykorzystaj go w Polsat Box Go i oglądaj mecz

fuksiarz polsat box go baner

Sevilla – Wolfsburg: stream na żywo online

Stream online z meczu Sevilli z Wolfsburgiem najlepiej będzie Ci obejrzeć właśnie na tych platformach. Jedyne co potrzebujesz jeszcze to po prostu dostęp do internetu i nic więcej.

Sevilla – Wolfsburg: zapowiedź meczu

Mecz Sevilli z Wolfsburgiem zapowiada się na dość ciekawy i powinien obfitować w wiele emocji. Gospodarze na papierze są lepszym zespołem, który powinien po prostu tu sięgnąć po komplet punktów. Czy tak się jednak stanie? Pamiętaj o rejestracji w eWinner i odebraniu vouchera, żeby obejrzeć spotkanie!

Zdjęcie: Carlos Gil / SOPA Images / Sipa / PressFocu

Gdzie obejrzeć mecz Sevilli z Wolfsburg?

Spotkanie tych drużyn będziesz mógł obejrzeć w Polsat Sport oraz Polsat Box Go.

Jak obejrzeć za darmo mecz Sevilli z Wolfsburgiem?

Aby odpalić spotkanie tych ekip za darmo postępuj według powyższych instrukcji!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze