Gdzie oglądać walkę Sergiusz Nitrozyniak Górski – Paweł TheUnboxall Smektalski? Jeżeli szukasz odpowiedzi na to pytanie, to dobrze trafiłeś. Ta walka to będzie main event FAME MMA 13, który powinien przynieść nam ogromne emocje. Czy to będzie miało faktycznie przełożenie na oktagon? Zobacz, co wiemy o transmisji na żywo i streamie online ze starcia Nitro – Unboxall!

fame mma 13 zakład bez ryzyka

Sergiusz Nitrozyniak Górski – Paweł TheUnboxall Smektalski, gdzie oglądać?

Main event na FAME MMA 13 to będzie starcie Nitrozyniaka z Unboxallem. Obaj zawodnicy kolokwialnie mówiąc nie pałają do siebie miłością, co zresztą było widać na konferencjach oraz media treningu. Podczas tych wydarzeń lepiej zaprezentował się Sergiusz Górski, który jest faworytem w tym starciu. Czy to się przełoży na samą rywalizację? Na pewno warto sprawdzić, gdzie oglądać walkę Sergiusz Nitrozyniak Górski – Paweł TheUnboxall Smektalski? Będzie to możliwe w systemie PPV od FAME MMA!

Zarejestruj się w Betclic z kodem VIPFAME, graj bez ryzyka zakłady związane z FAME MMA 13!

Nitrozyniak – TheUnboxall, godzina walki

Nie wiemy, jaka jest dokładnie godzina walki Sergiusz Nitrozyniak Górski – Paweł TheUnboxall Smektalski. Main event jednak jest ostatnią walką, więc szacuje się, że będzie to około godziny 23:30. Dużo jednak zależy od tego, jak potoczą się pozostałe starcia. Wszystkie walki możesz obstawić u bukmacherów i w ten sposób zwiększyć emocje z oglądania. Warto o tym pamiętać jeszcze przed rozpoczęciem się gali!

fame mma 13 bonusy

Nitrozyniak – TheUnboxall, transmisja na żywo w TV

Czy będzie transmisja w TV z walki Sergiusz Nitrozyniak Górski – Paweł TheUnboxall Smektalski? Sporo fanów zastanawia się, gdzie oglądać starcie tych zawodników w telewizji. Tutaj mamy jednak złą wiadomość, gdyż żadna telewizja nie podjęła współpracy z tym operatorem.

Sergiusz Nitrozyniak Górski – Paweł TheUnboxall Smektalski, gdzie oglądać na żywo za darmo?

Gdzie oglądać za darmo walkę Sergiusz Nitrozyniak Górski – Paweł TheUnboxall Smektalski? Jeżeli chodzi o legalne rozwiązania, to takiej możliwości nie dostaniesz nigdzie. Pierwsza walka FAME MMA 13 będzie puszczona w otwartym paśmie, ale za main event musisz już zapłacić. Cena wynosi 32 PLN w przypadku jednego z najoptymalniejszych pakietów. W innych miejscach niż oficjalny system PPV transmisja online z walki Nitrozyniaka z Unboxallem będzie nielegalna.

Stream z walki Nitrozyniak – TheUnboxall

Stream online z walki Sergiusz Nitrozyniak Górski – Paweł TheUnboxall Smektalski najlepiej będzie odpalić na stronie FAME MMA. Wtedy ma się gwarancję dobrej jakości oraz tego, że obejrzy się starcie tych zawodników bez żadnych przeszkód. Jak chcesz mieć większe emocje z kibicowania im, to sprawdź, gdzie obstawiać galę i korzystaj z porad ekspertów!

Nitrozyniak – TheUnboxall, analiza walki

Skoro już wiesz, gdzie oglądać walkę Nitrozyniak – TheUnboxall, to sprawdź teraz także, jakie kursy na nią wystawili operatorzy. Część osób twierdzi, że Unboxall jest mocno niedoszacowany. Czy tak jest w rzeczywistości? O tym dowiemy się już późnym wieczorem!

Kursy na wygraną w walce Nitro - TheUnboxall
Betclic
1.40
Nitro
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
2,60
TheUnboxall
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

FAQ

Gdzie obstawiać walkę Nitrozyniaka z TheUnboxallem?

Walkę Nitrozyniaka z TheUnboxallem będziesz mógł obstawiać w Betclic.

O której godzinie rozpocznie się gala?

Rozpoczęcie gali zostało zaplanowane na godzinę 20:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze