Kolejne mecze jednej ósmej finału za nami, a kolejne przed nami. Po zaskakującym zwycięstwie do zera Ukrainy nad Holandią, wiemy, że w turnieju może się wydarzyć absolutnie wszystko! Dlatego też należy postawić pytanie, a następnie rozważyć, czy rzeczywiście to Serbowie i Brazylijczycy są dwoma kolejnymi zespołami, które będą grały dalej. Wiele na to wskazuje, lecz czy tak się stanie? Podejmę się rozważenia tego za chwilę, a na razie dodam, że kupon stawiam w Superbecie. Są to również zarazem ostatnie dwa wskazania związane z jedną ósmą finału tegorocznego mundialu.

Superbet - koszulka do baneru
Superbet - koszulka do baneru
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 200 zł od depozytu, 3500 zł bez ryzyka, 34 zł darmowy zakład + 20 zł aplikacja mobilna!

3754 PLN na start w Superbet!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 200 zł, TYDZIEŃ BEZ RYZYKA: do 3500 zł, DARMOWY ZAKŁAD: 34 zł APLIKACJA MOBILNA: 20 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Serbia vs Argentyna: typy, kursy bukmacherskie i zapowiedź meczu (06.09.2022 r.)

Obie te kadry zmierzą się ze sobą w ramach przedostatniego spotkania jednej ósmej finału tegorocznego mundialu. Początek ich rywalizacji jest planowany na godzinę siedemnastą trzydzieści. Kto okaże się zwycięzcą w ich konfrontacji? Historia ich gier, jak i aktualna dyspozycja wskazuje, że za faworytów powinniśmy uznawać Serbów. To oni zwyciężali o pięć razy częściej w ich dwudziestu jeden oficjalnych konfrontacjach.

O statystykach i typach, jakie przygotował Superbet opowiem więcej za chwilę, a na razie dodam, że stawiam u nich kupon, gdyż mają nie tylko świetne kursy, ale również kapitalne BONUSY, które można wykorzystać, chociażby na obstawianie siatkarskich spotkań. Aby móc z nich korzystać, wystarczy założyć u nich konto, jednocześnie korzystając z naszego kodu promocyjnego do tego bukmachera.

Statystyczne porównanie reprezentacji Serbii i Argentyny przed dzisiejszym meczem na MŚ:

 • Serbowie przeszli suchą stopą przez fazę grupową, gdyż w 3 meczach nie stracili nawet seta. Z kolei Argentyńczycy do kolejnej rundy awansowali z pierwszego miejsca z klasyfikacji drużyn z trzecich lokat w grupie.
 • Argentyńczycy rywalizowali w grupie F i uzyskali w niej trzecią pozycję po tym, jak zdobyli cztery punkty, sięgając po siedem, a tracąc osiem setów.
 • Łatwiejszych rywali w grupie mieli Serbowie, którzy mierzyli się kolejno z Ukrainą, Portoryko i Tunezją, a Argentyńczycy mieli do czynienia w grupie z Holandią, Iranem oraz Egiptem.
 • Dotychczas te reprezentacje mierzyły się ze sobą dwadzieścia jeden razy, z czego aż trzynastokrotnie lepsi okazywali się Serbowie.
 • Bilans ich ostatnich pięciu gier prezentuje się w ten sposób, że Serbowie mają na koncie: W – W – W – R – W, a Albicelestes: W – P – P – P – P.
  *Remis Serbów miał miejsce w meczu towarzyskim z Bułgarią rozegranym 13 sierpnia tego roku, kiedy ustalono, że kadry rozegrają cztery sety, nawet jeśli któraś z nich będzie wygrywać do zera po trzech partiach.
 • Patrząc na ostatnie ich dziewięć spotkań, tylko trzykrotnie zwyciężali Argentyńczycy, odpowiednio w latach: 2016, 2019 i 2021 r. Co ciekawe, wówczas zawsze triumfowali do zera.
 • Pięciokrotnie ich rywalizacje kończyły się po trzech setach, a po dwa razy po czterech i tie-breaku.
 • Ostatnim razem grali ze sobą 10 czerwca i wówczas lepsi byli Serbowie, którzy zwyciężyli po tie-breaku.
 • Tamten mecz odbył się w ramach pojedynku w Lidze Narodów. Serbowie pierwsze dwie partie wygrali do szesnastu i osiemnastu, kolejne przegrali do siedemnastu i dwunastu, a na koniec w piątym secie ograli Albicelestes do sześciu.
 • W oficjalnym rankingu FIVB gospodarze tego meczu są notowani na jedenastej pozycji, a Albicelestes na dziesiątej. Co ciekawe, obie kadry mają tyle samo, bo 265 punktów.

Interesujące typy związane z dzisiejszym meczem Serbów z Argentyńczykami na MŚ

Patrząc na dyspozycję obu zespołów, spodziewam się triumfu reprezentacji z Europy. Identycznego zdania jest bukmacher Superbet, u którego wskazanie na to zdarzenie wynosi raptem 1.25. Z kolei na analogiczne względem Argentyńczyków jest ustabilizowane na poziomie 4.00. Albicelestes mimo, że awansowali do kolejnej rundy, to dokonali tego w słabym stylu. Owszem, zajęli pierwsze miejsce z sześciu premiowanych awansem z trzecich pozycji po rywalizacji grupowej, lecz pamiętajmy, że mówimy o medalistach olimpijskich z Tokio z zeszłego roku. Dotychczas Argentyńczycy rozczarowywali i niewiele wskazuje, by miało się to zmienić akurat przed starciem z Serbami.

O tym jakie spotkanie nas czeka, świadczy między innymi kurs na to, kto zwycięży, choć w jednym secie. Wycena tego zdarzenia względem Serbów wynosi 1.03, a Argentyńczyków już 1.45. Z kolei na to, że jedni, bądź drudzy tego nie dokonają są ustabilizowane już na poziomach kolejno 9.00 i 2.55. Każde ze wskazań faworyzuje drużynę z Europy, gdyż w dotychczasowych trzech grach za każdym razem radzili sobie lepiej niż zespół reprezentujący barwy Ameryki Południowej.

Ostatnimi dwoma interesującymi, aczkolwiek ryzykownymi typami do zaznaczenia jest to, czy obie kadry w premierowej odsłonie zdobędą więcej niż czterdzieści cztery lub czterdzieści pięć oczek. Wycena pierwszego z wymienionych zdarzeń jest ustabilizowana na poziomie 1.53, a druga na 1.80. Jednak patrząc, jak dotychczas prezentowali się na mundialu, zwłaszcza w pierwszych partiach, wolę podjąć się innego zaznaczenia.

Moje typowanie związane z dzisiejszym meczem Serbów z Argentyńczykami na MŚ

Nie idą mi ostatnie siatkarskie wskazania. Albo brakuje punktu, by weszły dwa z dwóch wybranych zdarzeń, albo dzieje się taka sensacja, jak wczorajsze zwycięstwo do zera Ukraińców nad Holendrami. Jednak gram dalej, by spróbować odwrócić passę! Poza tym moje typowania nie zawsze były kompletnie nietrafione. Nie wierzysz? Wystarczy, że odwiedzisz zakładkę o nazwie – TYPY: Siatkówka.

Superbet
1.55
Będzie czwarty set w meczu: TAK

A na co stawiam odnośnie do konfrontacji Serbów z Argentyńczykami? Mianowicie na to, że Albicelestes będzie w stanie urwać, choć seta, mimo, że przegrają z dużo lepiej dysponowanymi Serbami. Mogą się przebudzić, przez chwilę prowadząc wyrównane starcie, aczkolwiek patrząc po ich dyspozycji na dziś, sił starczy maksymalnie na partię. Stąd też od siebie gram na to, że po prostu zostanie rozegrany czwarty set, na co mamy kurs na poziomie 1.55.

Brazylia vs Iran: typy, kursy bukmacherskie i zapowiedź meczu
(06.09.2022 r.)

Historia ich konfrontacji pokazuje, że zdecydowanymi faworytami dziś powinni być Brazylijczycy. Do takiego uznania przekonuje nas również dyspozycja tych zespołów z tegorocznych mistrzostwa świata, jak i ze wcześniej rozgrywanej Ligi Narodów. Czy rzeczywiście Canarinhos bez większych problemów wywalczą awans do następnej rundy? Jestem pewien, że tak. Problem w tym, że kurs na ich triumf wynosi raptem 1.16 do aż 5.25 na to, że zwyciężą Irańczycy. Dlatego też stawiam na inne wskazanie, jednocześnie uprzednio prezentując inne ciekawe, acz bardziej ryzykowne, jak i statystyczne porównanie związane z tymi kadrami.

Statystyczne porównanie reprezentacji Brazylii i Iranu przed dzisiejszym meczem na MŚ:

 • W oficjalnych meczach drużyny konfrontowały się ze sobą osiemnaście razy i aż piętnastokrotnie lepsi okazywali się Brazylijczycy.
 • W ostatnich dziesięciu grach od 2016 roku za każdym razem lepsi byli Canarinhos.
 • Aż siedmiokrotnie w dziesięciu ostatnich spotkaniach ich mecze kończyły się po więcej niż trzech setach, w tym trzykrotnie (i to z rzędu) po tie-breakach.
 • Ostatnim razem te reprezentacje mierzyły się ze sobą w Lidze Narodów w tym roku i dwudziestego czwartego czerwca Canarinhos zwyciężyli do zera.
 • Brazylia w trzech meczach grupowych straciła wyłącznie dwa sety i to tylko w pierwszym meczu, kiedy grali z Kubą. Stąd też mają na koncie osiem, a nie dziewięć punktów.
 • Z kolei Irańczycy rywalizowali w grupie F i zajęli w niej drugie miejsce, zdobywając pięć punktów. Pierw wygrali po tie-breaku z Argentyną, by później do jednego ograć Egipcjan, by później do jednego przegrać z Holendrami.
 • Analizując grupy tych zespołów, należy zauważyć, że mierzyli się w podobnych jakościowo zestawieniach, gdyż Brazylijczycy trafili na Japończyków, Kubańczyków i Katarczyków, a Irańczycy na Holendrów, Argentyńczyków i Egipcjan.
 • Bardziej kolektywną siatkówkę prezentują Brazylijczycy, a indywidualną Irańczycy. Dlatego wyżej w niektórych rankingach jak np. najlepiej punktujących wyżej są reprezentanci gości z dzisiejszego meczu.
 • W oficjalnym rankingu FIVB wyżej plasuje się kadra Canarinhos, która zajmuje czwarte miejsce, a Iran jest klasyfikowany na dziewiątej pozycji. Pierwsza z wymienionych drużyn ma na koncie trzysta pięćdziesiąt oczek, a druga dwieście siedemdziesiąt trzy.

Interesujące typy związane z dzisiejszym meczem Brazylii z Iranem na MŚ

Pierwszym takim wskazaniem jest, że po prostu zostanie rozegrany czwarty set. Analizując ich dyspozycje, sądzę, że nie jest to takie oczywiste. Bardziej prawdopodobne jest, że Canarinhos przejadą się po kolejnym przeciwniku. Oni są nakręceni i prezentują kolektywną siatkówkę, a Irańczycy polegają na indywidualnych popisach. Błyszczy przede wszystkim Ebadipour Ghara H. Milad, który jak dotychczas jest najlepiej punktującym Irańczykiem i ma na koncie aż pięćdziesiąt siedem punktów. Do tej statystyki dołożył czterdzieści sześć punktów z ataku, sześć z bloku i pięć z zagrywki. Daje mu to ósme miejsce wśród najskuteczniejszych, a dla porównania najskuteczniejszy Brazylijczyk jest klasyfikowany na… szesnastym miejscu!

Zajmuje je Leal Hidalgo Yoandy, który ma na koncie czterdzieści osiem punktów. Zdobywał je trzydzieści osiem razy z ataku i po pięć z bloku jak i serwisu. Właśnie na te dwa nazwiska zwróciłbym szczególną uwagę, kiedy planujesz postawić na to, który z zawodników z obu drużyn może zdobyć najwięcej punktów w dzisiejszym spotkaniu. A co jeszcze można zagrać, choć warto mieć na uwadze ryzyko, jakie wiąże się z danym typem? Otóż to, czy Iran ugra dokładnie jednego seta. Wycena tego zdarzenie wynosi 3.20. Podobnie warto rozważyć to, w ilu setach zakończy się to spotkanie. Jeśli chciałbyś postawić, że w trzech to spotkasz się z wyceną na poziomie 1.95, jeżeli, że w czterech to z 2.80, a jeżeli, że zakończy się aż po tie-breaku to z kursem na poziomie 4.40. Ostatnim z tego typu wskazań jest to, że w pierwszym secie handicap punktowy wyniesie po stronie Brazylijczyków mniej niż trzy i pół. Kurs na to zdarzenie został ustabilizowany na poziomie 1.85.

Moje typowanie związane z dzisiejszym meczem Brazylii z Iranem na MŚ

Analizując powyższe składowe, jak i to, że Irańczycy od pierwszej piłki będą musieli grać dosłownie o siatkarskie życie, a także że Brazylijczycy wolniej wchodzą w spotkanie; sądzę, że obie reprezentacje w premierowej odsłonie zdobędą więcej niż czterdzieści cztery punkty. Brazylijczycy „uwielbiają” gubić punkty w premierowych partiach, gdyż są drużyną, która rozpędza się z każdą kolejną akcją, traktując pierwszego seta, jak swego rodzaju przedłużoną rozgrzewkę. Z kolei Iran obok starania się narzucenia tempa od samego początku, będzie musiał jeszcze zmierzyć się z nie najlepszym przyjęciem. O ile często zdobywają punkty, tak jeszcze częściej je gubią, a to najczęściej przez proste błędy własne, które pojawiają się przede wszystkim w przyjęciu. Zwłaszcza w pierwszych partiach.

Superbet
1.60
W 1. secie drużyny zdobędą więcej niż 44.5 pkt: TAK

Propozycja kuponu:

Kupon, Superbet, MŚ, 2022, jedna ósma finału

fot. Roberto Tommasini/PressFocus

 • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze