Za oknem 32 stopnie, a pogoda nie traktuje zbyt łagodnie? To spędź wieczór z League of Legends European Championship oraz League of Legends Championship Series. Dzisiaj rozpoczyna się superweek w amerykańskiej i europejskiej lidze Lola, dzięki któremu poznamy wszystkie drużyny, jakie wezmą udział w play-offach, a później pojadą na Worldsy.

Załóż konto z kodem promocyjnym ZAGRANIE, aby otrzymać:

2080 PLN od depozytu + 100 PLN bez ryzyka + MaxiZysk 200 PLN + 2 tygodnie bez podatku

 

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2000 2080 zł od depozytu + 0 200  bez ryzyka + 200 PLN MaxiZysk + 2 tygodnie bez podatku

standardowa oferta 2200 zł. z naszym kodem: 2480 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 200 zł MAXIZYSK: 200 zł BEZ PODATKU: 14 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

fnatic – Schalke 04

Piątek, 07.08.20 – 20:00

Przed superweekiem sytuacja w Europie jest niestabilna. Na pierwszym miejscu w tabeli są Rogue oraz MAD Lions, a tuż za nimi SK Gaming i G2 Esports. Łotry oraz Lwy swoje miejsce w fazie pucharowej mają już pewne. Podobnie jest w przypadku G2, gdyż raczej nikt nie wyobraża sobie scenariusza, w którym formacja Marcina “Jankosa” Jankowskiego nie awansowałaby do play-offów. Tym bardziej że terminarz jej sprzyja. A jak to wygląda u pozostałych drużyn? Dzisiaj na kuponie mamy m.in. fnatic. 

Drużyna Oskara “selfmade’a” Boderka superweek zaczyna od starcia z Schalke 04. Poniżej zestawie te dwie drużyny ze sobą, a teraz przejdźmy do ich sytuacji. Schalke szanse na awans ma tylko matematyczne. Co nie znaczy, że nie będzie się starać. Właśnie taka sytuacja może spowodować otworzenie się na luźniejszy play style i więcej ciekawych zagrań. Z kolei fnatic dalej ma o co grać. FNC jest na piątym miejscu w tabeli razem z exceL Esports. W kolejnych dniach terminarz tej ekipy nie jest już tak fajny, jak np. G2. Ekipa Boderka zagra przecież z exceL i SK Gaming, czyli bezpośrednimi konkurentami w tabeli. 

W meczu fnatic z Schalke 04 to FNC niewątpliwie jest w lepszej sytuacji. W ostatnim czasie forma tej ekipy nieco powędrowała do góry i widać, że czują się nieco pewnej. Ich pojedyncze zagrania, a także rotacja na mapie nie zależą już od szczęścia i są bardziej przemyślane. Podobnie jest z etapem wyboru bohaterów. Wcześniej wybierali ryzykowne picki, a teraz bardziej dobrane do siebie kompozycje. Dla fnatic miejsce poza play-offami byłoby katastrofą i niemal na pewno zakończyłoby się roszadami w składzie. 

Z kolei Schalke wie, że wiele już nie ugra w tym sezonie. Jedyne co, to może nie zakończyć go na ostatnim miejscu. Biorąc pod uwagę formę Vitality i Misfits szanse na to są nawet dość wysokie. Nie zmienia to jednak faktu, że gracze tej formacji są najzwyczajniej w świecie słabsi skillowo i mogą nie nadążyć za tempem, jakie narzuci FNC. Ich jedynym argumentem w tym starciu jest to, że teraz mogą sobie pozwolić na luźniejszy styl, co też widać w ich wykonaniu w ostatnich spotkaniach.

Bukmacherzy zdecydowanie większe szanse na zwycięstwo dają fnatic. Kurs na wygraną drużyny Boderka wynosi 1.53. Z kolei w przypadku klubu sportowego z Niemiec jest to aż 2.38. Patrząc jednak na ogólną formę obydwóch ekip, ostatnie mecze z ich udziałem, a także to, jak wygląda gra jednej i drugiej drużyny, obstawiam, iż zwycięsko z tego starcia wyjdzie dzisiaj FNC i to właśnie na nie kieruje swój typ. 

Moja propozycja: zwycięstwo fnatic

Kurs: 1.53

Zagranie na esport

100 Thieves – Dignitas

Sobota, 08.08.20 – 01:00

Za nim przejdziemy do analizy meczu z amerykańskiej sceny, przypatrzmy się bliżej jak wygląda sytuacja na niej. Po szesnastu spotkaniach na pierwszym miejscu jest Team Liquid, a tuż za nim Team SoloMid oraz Cloud9. Nieco dalej jest FlyQuest oraz Golden Guardians. My dzisiaj jednak spojrzymy nieco w głąb tabeli i przeanalizujemy starcie 100 Thieves z Dignitas. Druga z tych drużyn nie ma już większych szans na dobry wynik i grę w play-offach. Prezentuje się w tym sezonie bardzo słabo i na szesnaście meczów wygrała tylko cztery. 

Z kolei 100 Thieves jest siódmej lokacie z dwoma zwycięstwami więcej. Od szóstego miejsca dzieli je tylko jedna wygrana, a Evil Geniuses gra z trudnym rywalem – Golden Guardians. To dobra okazja dla 100T, żeby dogonić rywali. Zawodnicy tej formacji dalej mają o co walczyć w tym splicie i na pewno łatwo nie złożą broni. Być może ich gra nie wygląda najładniej, ale dalej mają większe szanse na wygraną, niż słabe Dignitas. 

Jeżeli chodzi o formę indywidualną graczy, to obydwie ekipy stoją na podobnym poziomie, ale przy podejmowaniu decyzji odnośnie poruszania się po mapie i wywierania nacisku oraz tempa, lepiej wygląda już 100 Thieves. Te w dobrych momentach podejmuje kluczowe obiekty. Poza tym drafty po stronie Złodziei też wyglądają lepiej. Widać, że lubią dość popularne kompozycje, które często się sprawdzają. Kurs na wygraną 100T wynosi 1.51. Z kolei w przypadku Digni jest to 2.42. 

Ja jednak uważam, że 100 Thieves ma więcej argumentów po swojej stronie i nie zrobi nam przykrej niespodzianki. Przy połączeniu tych dwóch zdarzeń kurs całkowity wynosi 2.31, a za 100 złotych można zgarnąć 203 złote. Nie jest to być może kolosalna suma, ale na sam początek superweeku może okazać się dobrym przetarciem, przed dalszym obstawianiem spotkań w League of Legends European Championship i League of Legends Championship Series. Warto też pamiętać, że już za kilka dni ruszają play-offy w LCS-ach, więc będzie dużo się działo. 

Moja propozycja: zwycięstwo 100 Thieves

Kurs: 1.51

forBET typy LCS i LEC

Zaloguj się aby dodawać komentarze