Marianna Schreiber – Najlepsza polska dziennikarka: typy, kursy i zakłady bukmacherskie | 29.12.2023

Monika Laskowska podczas media treningu

Typy na Marianna Schreiber – Najlepsza polska dziennikarka, Clout MMA 3. Na piątkowej gali Clout MMA zobaczymy tylko jedno starcie kobiet, jednak nie będzie to byle jakie zestawienie! W nim Marianna Schreiber zmierzy się z Moniką Laskowską, szerzej znaną jako Najlepsza polska dziennikarka. Właśnie ten pojedynek omówię w poniższym tekście i zaproponuję w nim najlepsze typy na Schreiber – Najlepsza polska dziennikarka. Zapraszam zatem do lektury.

Masz ochotę obstawić galę Clout MMA 3? Załóż konto w Fortunie, która jako jedyna na rynku ma zakłady bukmacherskie na wszystkie walki!

Kliknij w nasz kod promocyjny, aby założyć konto i odebrać 20 PLN bonusu za rejestrację!

Baner pod Clout MMA 3

Marianna Schreiber – Najlepsza polska dziennikarka, typy i przewidywania

Wydaje się, że nie ma takiej postaci, która nie zawalczyłaby w organizacji freak-fightowej. Doskonałym tego przykładem jest Marianna Schreiber, która jest przecież żoną posła na sejm RP. Dla uczestniczki Top Model najbliższy pojedynek na gali Clout MMA 3 będzie absolutnym debiutem w sportach walki i jak to w takich przypadkach bywa, nie wiadomo do końca, czego się po tej zawodniczce spodziewać. Można natomiast śmiało stwierdzić, że dysponuje ona niezłymi warunkami fizycznymi, bo mierzy 176 cm i ma korzystny zasięg rąk. Schreiber trenuje sporty walki dopiero od krótkiego czasu i na pewno nie zaprezentuje nam wielkich fajerwerków w samym oktagonie. Będzie ona jednak znacznie młodsza od swojej rywalki i może to oznaczać przewagę kondycyjną, oraz motoryczną.

Monika Laskowska w swoim debiucie we freak-fightach pokazała się z doskonałej strony i ku zdziwieniu większości kibiców i obserwatorów, zdołała pokonać Nikitę na gali Clout MMA 1! Co jeszcze ciekawsze, Najlepsza polska dziennikarka uporała się z wielokrotnie młodszą rywalką już w 2. rundzie przez TKO, pokazując przy okazji naprawdę nienajgorszą jak na debiutantkę stójkę i charakter. Laskowska w najbliższym pojedynku powinna być jednak znacznie lżejsza i niższa od swojej rywalki. Fakt ten może mieć spore znaczenie, ponieważ różnica w kilogramach powinna wynosić około 10 kg na korzyść Schreiber. Moim jednak zdaniem bukmacher Fortuna zbyt duże szanse daje debiutantce, a nie docenia większego doświadczenia Laskowskiej. Być może moja propozycja zdziwi niektórych czytelników, jednak proponuję typy na Schreiber – Najlepsza polska dziennikarka w kierunku zwycięstwa Moniki!

Najlepsza polska dziennikarka wygra
Kurs: 3.35
Zagraj!

Marianna Schreiber – Najlepsza polska dziennikarka, kursy bukmacherskie

W międzyczasie polecam zerknąć na nasze typy dnia, gdzie analizujemy również inne dyscypliny sportu i rozgrywki! A przechodząc do kursów bukmacherskich, dość wyraźną faworytką tego pojedynku jest Marianna Schreiber, z czym osobiście się nie zgadzam. Różnica w przelicznikach najpewniej podyktowane są przede wszystkim różnicą wieku i lepszymi warunkami fizycznymi debiutantki. Uważam jednak, że wyraźnie dłuższy czas treningów Laskowskiej może zrobić tu sporą różnicę. Aktualne kursy bukmacherskie na omawiany pojedynek wyglądają następująco:

Kursy na zwycięstwo

Fortuna
1.23
Marianna Schreiber
3.35
Monika Laskowska
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Kursy na rezultat końcowy

Typy na Schreiber – Laskowska możecie obstawić także na rezultat końcowy, czy czas trwania pojedynku. Tutaj bukmacher Fortuna swoimi kursami sugeruje, że walka ma spore szanse na zakończenie przed czasem. Starcia kobiet w organizacjach freak-fightowych z reguły nie trwają zbyt długo i istnieje spore prawdopodobieństwo, że podobnie będzie w tym przypadku. Poniżej kursy na rezultat końcowy w tym pojedynku:

Kursy na koniec walki

Fortuna
2.25
pełen dystans - tak
1.50
pełen dystans - nie
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Marianna Schreiber – Najlepsza polska dziennikarka kto wygra walkę?

Zerknijcie koniecznie na wszystkie typy na Clout MMA 3, bo tam znajdziecie analizy i zakłady na wszystkie pojedynki najbliższej gali! Jeżeli idzie natomiast o Schreiber – Laskowska typy w kierunku zwyciężczyni walki, to wspomniałem już, że osobiście nie skreślam Najlepszej polskiej dziennikarki. W swojej pierwszej walce zrobiła ona bardzo pozytywne wrażenie i przed czasem pokonała znacznie młodszą Nikitę. Przypomnę, że dla uczestniczki Top Model będzie to debiut w sportach walki i uważam, że bardziej doświadczona Laskowska ma realne szanse na zwycięstwo!

Najlepsza polska dziennikarka wygra
Kurs: 3.35
Zagraj!

Typy na Marianna Schreiber – Najlepsza polska dziennikarka

Dowolne typy na Schreiber – Najlepsza polska dziennikarka obstawić możecie za darmowe 20 PLN od bukmachera Fortuna – wystarczy wykorzystać nasz kod promocyjny Fortuny i dokończyć rejestrację! Jeżeli chodzi natomiast o ostatni zakład na opisywaną walkę kobiet, nie zdziwiłoby mnie zwycięstwo Moniki Laskowskiej przed czasem. W poprzedniej walce pokazała ona zupełnie niezłą stójkę i zdołała przez TKO pokonać Nikitę. Marianna Schreiber na pewno nie pokaże technicznych fajerwerków i uważam, że underdog tego zestawienia może wygrać cały pojedynek przed czasem, na co kurs jest z resztą bardzo atrakcyjny!

Najlepsza polska dziennikarka wygra przed czasem
Kurs: 4.50
Zagraj!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze