Za nami dwa dni zmagań w Valorant Champions Tour, ale to wcale nie oznacza koniec emocji. Dzisiaj do gry wraca League of Legends European Championship, więc łączymy te dwie dyscypliny esportu. Pod lupę postanowiłem wziąć Acend i Rogue, czyli drużyny z Polakami w składzie. RGE zagra na Misfits, a w Valorancie Polacy powalczą z zespołem Davida Beckhama, więc emocji na pewno nie zabraknie. Sprawdź moją propozycję na piątek!

Załóż konto w STS i graj bez ryzyka do 230PLN!

Zwrot na konto depozytowe w STS z kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Link aktywujący promocję -> zagranie.com/go/stsbezryzyka

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 1200 zł od depozytu
+ 0 234 zł bez ryzyka + 25 30 zł freebet

standardowa oferta to 1200 zł, a z naszym kodem: 1504 zł!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 234 zł
FREEBET: 30 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

G2 Esports – Guild Esports
(15:00 sobota, 10.07.2021)

Wczoraj obstawialiśmy spotkanie Guild Esports i to zdecydowanie poszło po naszej myśli. Acend okazało się znacznie lepsze, a GE nie potrafiło się przeciwstawić rywalom, ulegając najpierw na Breeze 6:13, a później na Haven 8:13. Bardzo słaby mecz zagrał Bonkar, który wykręcił rating zaledwie na poziomie 0.67. Znów za uszy zespół ciągnęli draken i Leo, co jest akurat normalne w ostatnim czasie. Guild Esports czasem zaskakuje wynikami, jak np. wtedy, gdy pokonało fnatic 2:1, ale trzeba pamiętać, że to jednocześnie ten sam zespół, który zaledwie trzy dni temu zanotował bardzo słaby występ przeciwko BDS, ledwo wygrywając z francuską drużyną. Nie ma więc zbyt wielu argumentów za Guild, w przeciwieństwie do G2. 

Te bowiem ma ostatnią szansę, aby pokazać, iż zmiany w składzie jednak nie były tak złe, jak wyglądają. G2 ograło kolejno Rix.GG Thudner, fnatic i FunPlus Phoenix, ale wcześniej uległo też FPX, więc musiało przedzierać się przez dolną drabinkę. nukkye i AvovA nie zawsze wpisują się w schematy, jakie gra teraz G2 Esports. Dalej bardzo dużo zależy od dyspozycji mixwella. Trudno jednak nie odnieść wrażenie, szczególnie po piątkowych spotkaniach, iż to gracze G2 są bardziej przygotowani, wiedzą jak chcą grać i kiedy naciskać, a kiedy nie na rywali. Wywierają dużą presję na mapie, nie są statyczni, ale czasami decyzyjnie leżą na całej linii i nad tym na pewno muszą popracować. Dzisiejszy mecz jest bardzo ważny dla obu ekip, ale to G2 wyrasta na faworyta.

Co obstawiać?

G2 Esports jest mocnym faworytem według kursów. Te znajdziemy m.in. w STS i ja również uważam, że Samuraje powinny sięgnąć po wygraną. Szczególnie że przecież ogrywali podczas Valorant Champions Tour teoretycznie mocniejsze ekipy niż Guild Esports, jak np. fnatic. Dlatego też kurs 1.52 na G2 to dobra opcja i podstawa do AKO. Przejdźmy zatem do drugiego meczu, tym razem League of Legends!

STS
1.52
G2 Esports wygra z Guild Esports

Rogue – G2 Esports
(21:00 sobota, 10.07.2021)

Drugi mecz tego dnia, jaki biorę pod lupę, to hit w postaci Rogue vs. G2 Esports. Znowu Samuraje w roli głównej, ale tym razem drużyna w League of Legends. Ta rywalizuje w LEC, gdzie lekko mówiąc nie radzi sobie najlepiej, a najgorsze jest to, że nie zanosi się na to, iż miałoby być lepiej. Najgorsze, ponieważ realnie tylko G2 mogłoby walczyć z innymi regionami na Worldsach jak równy z równym. Na ten moment tylko RGE jeszcze może o tym myśleć, ale dalej musi wrócić do formy z ubiegłego sezonu. 

W piątek Łotry pokonały dość gładko Misfits Gaming, przez co teraz są samodzielnym liderem w League of Legends European Championship. G2 Esports także wygrało z Astralis, ale będąc szczerym, to wcale nie przekonało swoją dyspozycją. AST jest po prostu obecnie słabsze pod kątem czysto technicznym (umiejętności, rotacje po mapie). Samuraje jednak zderzą się dzisiaj z bardziej poukładanym zespołem i właśnie to powinno być barierą nie do przeskoczenia. Dużo zależeć będzie od bezpośredniej rywalizacji na linii Inspired – Jankos. Presja wywierana przez nich na mapie, szczególnie we wczesnej fazie rozgrywki może znacząco odwrócić losy rywalizacji.

Co obstawiać?

Tutaj uważam, że Rogue będzie poza zasięgiem G2 Esports. Samuraje dalej mają swoje problemy, z którymi muszą się zmierzyć, poczynając od dobrego poukładania komunikacji w trakcie gry. W zakładach bukmacherskich STS znajdziesz typ na wygraną Łotrów po kursie 1.60, co da nam całkowite AKO na poziomie 2.43.

STS
1.60
Rogue wygra z G2 Esports

Zasady promocji:

  • Kwota: możesz zawrzeć zakład za dowolną stawkę, ale otrzymasz maksymalnie 280 PLN zwrotu (minus podatek).
  • Promocja dostępna dla nowych klientów, którzy założą konto z kodem: ZAGRANIE
  • Naliczenie zakładu bez ryzyka automatycznie na podstawie kodu: ZAGRANIE
  • Akcja łączy się z bonusem powitalnym.
  • Jeśli Twój zakład zostanie rozliczony jako przegrany, otrzymasz zwrot.
  • Zwrot nastąpi na konto depozytowe, a nie w formie bonusu.
  • Maksymalna wysokość bonusu będzie pomniejszona o podatek od gry.
  • Więcej o ofercie przeczytasz w tekście o opiniach o STS

typy league of legends 10.07.2021

Zaloguj się aby dodawać komentarze