Salim Touahri – Gracjan Szadziński: gdzie oglądać? Transmisja na żywo w TV i online.

Touahri - Szadziński gdzie oglądać

Salim Touahri – Gracjan Szadziński: gdzie oglądać tę walkę i kto oferuje stream online? Przed nami niezwykle ciekawie zapowiadająca się gala Clout MMA 5. W jednej z walk naprzeciw siebie stanie dwóch profesjonalistów, walczących dla naprawdę dużych federacji MMA. Bez wątpienia więc powinna to być najlepsza pod względem sportowym walka. A jeśli chciałbyś też dowiedzieć się gdzie oglądać Salim Touahri – Gracjan Szadziński, to potrzebne informacje znajdziesz poniżej.

Chcesz obstawiać galę Clout MMA 5? Załóż konto w Fortunie – jedynego bukmachera, u którego możesz to zrobić!

Kliknij specjalny kod promocyjny ZAGRANIE i odbierz freebet o wartości 20 PLN!

Baner na Clout MMA 5

Salim Touahri – Gracjan Szadziński, gdzie oglądać?

Zatem gdzie oglądać walkę Salim Touahri – Gracjan Szadziński? Tak jak miało to miejsce w przypadku poprzednich gal spod szyldu Clout czy innych federacji, trudno oczekiwać, aby nadchodzące wydarzenie było transmitowane w TV. Najczęściej freak fighty można oglądać po wykupieniu PPV. O tym, czy tak samo jest w tym przypadku przeczytasz w dalszej części artykułu.

Zapowiedź walki Salim Touahri – Gracjan Szadziński

Pojedynek pomiędzy Touahrim a Szadzińskim bez wątpienia będzie miał wymiar przede wszystkim sportowy. W końcu przez lata walczyli w oktagonach wielu solidnych federacji. Salim miał nawet przygodę w UFC, natomiast Gracjan – w KSW. Bez wątpienia więc będzie to zacięte starcie, z którego zwycięsko powinien wyjść Touahri. A gdybyś chciał obstawić tę galę, ale nie masz jeszcze konta, to warto założyć je z kodem promocyjnym Fortuna, dzięki któremu otrzymasz specjalny bonus na start.

Baner na Clout MMA 5

Salim Touahri – Gracjan Szadziński, kiedy i o której godzinie?

Nadchodząca walka pomiędzy Touahrim a Szadzińskim odbędzie się już w sobotę, 8 czerwca. Standardowo już gala rozpocznie się o 20:00, kiedy to odbędzie się pierwsza z 13 walk zaplanowanych na sobotę. Opisywane starcie natomiast ma odbyć się w okolicach 23:40, jednak dużo zależy od tego, jak zakończą się poprzednie pojedynki.

Salim Touahri – Gracjan Szadziński, transmisja na żywo w TV

Tak jak ma to miejsce w ostatnich latach, tak i w przypadku nadchodzącego Clout MMA 5 nie należy spodziewać się transmisji gali w TV. Tym samym pojedynek Touahri – Szadziński będziesz mógł śledzić jedynie w sieci, po wcześniejszym opłaceniu pay-per-view. Wtedy otrzymasz dostęp do wszystkich pojedynków wchodzących w skład sobotniej gali.

Salim Touahri – Gracjan Szadziński, stream online

Pojedynek Touahri – Szadziński będzie zatem dostępny jedynie w sieci. Tak naprawdę próżno szukać darmowych transmisji, bowiem dostęp do gali otrzymasz tylko po wspomnianym wykupieniu jednego z oferowanych pakietów. A gdybyś chciał poznać typy na Clout MMA 5, to znajdziesz je standardowo na naszej witrynie.

Zaloguj się aby dodawać komentarze