Najlepsze europejskie kluby przygotowują się do rozpoczęcia nowej kampanii, zaś najbardziej uznane, brazylijskie zespoły wkraczają w okolice środka sezonu. Najbliższej nocy w Serie A zobaczymy 3 ciekawe spotkania, zaś ja wziąłem na tapet 2 z nich i po analizie ułożyłem kupon double. Wpierw omówimy sobie rywalizację Atletico Goianiense z Sao Paulo, a następnie powiemy kilka słów o rywalizacji walczących o utrzymanie Coritiby z Fortalezą. Zapraszam do lektury.

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

50% do 200 zł od 2. depozytu

+ 600 zł zakład bez ryzyka + 30 zł darmowe zakłady

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBETY: 20 zł + 10 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Atletico Goianiense – Sao Paulo

Wpierw meldujemy się na Estádio Antonio Accioly, gdzie swoje spotkania zwykła rozgrywać ekipa Atletico Goianiense, która w bieżących rozgrywkach radzi sobie dość przeciętnie. Ekipa prowadzona przez trenera Jorginho w poprzednim sezonie dała się poznać jako solidny zespół środka stawki i ukończył zmagania na dziewiątej pozycji. W trwającej kampanii jest nieco gorzej, a początek sezonu sprawił, iż zespół ten zakotwiczył w dolnych rejonach tabeli. Ostatnie spotkania w wykonaniu Atletico wyglądały już nieco lepiej i klub z Goianii na przestrzeni 5 poprzednich kolejek zgarnął 10 oczek, pokonując chociażby wyżej notowane ekipy Fluminense, czy Avai. Gospodarze omawianej rywalizacji starają się grać ofensywnie, a w swoich atakach często korzystają z pomocy skrzydłowych, oraz bocznych obrońców, efektem czego wykonują naprawdę sporo rzutów rożnych. O tym przeczytacie jeszcze w statystykach, zaś teraz przejdźmy do zespołu Sao Paulo.

Nim powiemy kilka słów o ekipie przyjezdnych, przypomnę jeszcze o możliwości skorzystania z kodu promocyjnego w Fortunie. Przechodząc już do rzeczy, trzeba nadmienić, iż drużyna Sao Paulo jest jedną z najbardziej utytułowanych w Brazylii. 6-krotni mistrzowie kraju, pomimo potencjału, który niewątpliwie posiadają, nie będą mieli większych szans na powiększenie gabloty w tym sezonie. Zespół ten na obecny moment ma 10-punktową stratę do lidera i zajmuje dopiero dziewiątą lokatę, która zdecydowanie nie satysfakcjonuje piłkarzy, ani tym bardziej kibiców. Co gorsza, w 3 minionych starciach ligowych Sao Paulo zdołało zainkasować jedynie punkcik, a ten zdobyło za sprawą domowego remisu z przedostatnim w tabeli Juventude. Wydaje się więc, że teoretycznie silniejsi goście wcale nie są zdecydowanymi faworytami do zgarnięcia kompletu punktów w omawianej rywalizacji.

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 8 sierpnia 2022 12:21.

Statystyki:

 • Atletico zajmuje 14. lokatę w tabeli, ma na koncie 17 oczek.
 • Ekipa z Goianii zdobyła 10 punktów w 5 poprzednich kolejkach Serie A.
 • W meczach z udziałem Atletico średnio oglądamy 11,79 rożnych.
 • W 3 z 5 poprzednich potyczek ligowych gospodarzy miał miejsce over 9,5 kornerów.
 • Sao Paulo plasuje się na 9. pozycji w stawce, ma w dorobku 19 punktów.
 • Podopieczni trenera Ceniego w 5 minionych starciach ligowych zgarnęli 5 oczek.
 • W spotkaniach z udziałem Sao Paulo średnio ma miejsce 11,07 kornerów.
 • Over 9,5 rożnych miał miejsce w 3 z 5 ubiegłych potyczek Sao Paulo.

Podsumowanie:

Jak już możecie się domyśleć, w tym meczu typuję over rzutów rożnych. Obydwie ekipy mają w swoich szeregach ciekawych skrzydłowych, którzy zawsze sieją postrach w bocznych rejonach boiska. W spotkaniach Atletico średnio oglądamy prawie 12 kornerów, zaś w meczach Sao Paulo jest to ponad 11 rogów. Przypomnę, że w poprzedniej kolejce ekipa gości była w stanie wykonać aż 16 rożnych przeciwko Juventude! Mam nadzieję, że dziś nie zobaczymy odstępstwa od reguły i oba zespoły ponownie wykonają sporo stałych fragmentów gry spod chorągiewek – ja proponuję typ na minimum 10 kornerów!

Fortuna
1,69
+9,5 rzutów rożnych

Coritiba – Fortaleza

Przechodzimy do rywalizacji dwóch ekip, które w tym sezonie walczą i walczyć będą o utrzymanie na najwyższym szczeblu rozgrywek. Pierwszą z nich jest Coritiba, która na ten moment zajmuje ostatnie, bezpieczne miejsce, lecz ostatnie występy tegoż zespołu nie mogą napawać optymizmem. Ekipa ta rozpoczęła sezon bardzo przyzwoicie i przez pewien moment była nawet w okolicach środka stawki. Ostatnich kilka meczów to jednak same porażki i bardzo kiepska gra. Coritiba poległa w 4 minionych starciach ligowych, zdobywając przy okazji tylko 2 trafienia. Inna sprawa, iż większość z tych spotkań była rozgrywana przeciwko absolutnej czołówki ligi, bo do takiej trzeba zaliczyć zespoły Internacional, Palmeiras, czy Atletico Paranaense. Poza tym ekipa Coritiby spisuje się naprawdę przyzwoicie na swoim terenie – pod tym względem zajmuje bowiem 9. Miejsce w Serie A i przegrała tylko 2 mecze przed własną publicznością. Czy także dziś Estádio Couto Pereira okaże się szczęśliwy dla miejscowych?

Powiedzmy kilka słów o zespole gości, który na obecną chwilę jest zdecydowanie najgorszym w stawce. Fortaleza po 14 rozegranych spotkaniach ma na swoim koncie zaledwie 10 punkcików i rzecz jasna, zamyka tabelę brazylijskiej Serie A. Podopieczni trenera Vojvody na przestrzeni kilku ostatnich kolejek rozegrali parę lepszych meczów i zdołali zgarnąć punkty przeciwko Goias, Atletico Paranaense, czy nawet pokonać u siebie Americę, jednak sądzę, że dziś będzie im bardzo trudno o wywalczenie kompletu punktów. Nie jest tajemnicą, iż w Brazylii ogromne znaczenie ma teren rozgrywania spotkania, a zespół Fortalezy kompletnie nie radzi sobie na wyjazdach. Bo jak inaczej nazwać zainkasowanie 3 punktów w 6 takich starciach? Przypomnę, że omawiany mecz, jak i inne spotkania możecie obstawić za bonus od bukmachera Fortuny. Teraz zajrzyjmy do statystyk!

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 8 sierpnia 2022 12:21.

Statystyki:

 • Coritiba zajmuje 16. miejsce w Serie A, ma w dorobku 15 oczek.
 • Gospodarze wywalczyli 1 oczko w 5 minionych kolejkach.
 • Podopieczni trenera Morinigo w 7 domowych starciach zainkasowali 13 punktów (9. najlepszy wynik ligi).
 • Fortaleza plasuje się na ostatnim miejscu w Serie A, ma na koncie 10 punktów.
 • Ekipa z Castelão w 5 poprzednich kolejkach zgarnęła 5 oczek.
 • Przyjezdni w 6 ligowych meczach w delegacji zdobyli 3 punkty.

Podsumowanie:

W mojej opinii faworytami omawianej rywalizacji są gospodarze, którzy po serii spotkań z czołówką ligi w końcu zmierzą się z ekipą o podobnym potencjale. Jak dotychczas zespół Coritiby radził sobie naprawdę dobrze podczas meczów przed własną publicznością i wygrał ponad połowę takich gier. Z kolei Fortaleza zamyka ligową stawkę i jest jednym z najsłabszych, jeśli nie najsłabszym zespołem ligi. Co prawda, drużyna ta zainkasowała kilka punktów w ostatnich tygodniach, jednak wciąż ma na swoim koncie 5 porażek w 6 wyjazdowych potyczkach Serie A. Nie sądzę, by dziś udało się to zmienić i do swojego kuponu dorzucam typ na tryumf gospodarzy lub remis. Powodzenia!

Fortuna
1,37

kupon Fortuna Serie A 03.07.

fot. Pressfocus

 • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze