Patryk “Ryba” Karaś – Kornel “Koro” Regel: typy, kursy i zapowiedź, 20.11.2021

kibice na fame mma

Podczas FAME MMA 12 obejrzymy łącznie 11 walk, a jedną z nich jest starcie Patryka “Ryby” Karasia z Kornelem “Koro” Regelem. Starcie tych zawodników będzie dość ciekawe, chociaż daleko temu do walk wieczoru. Karaś dotychczas walczył podczas FAME MMA dwa razy i za każdym razem był lepszy od rywala. Tego o Koro nie możemy powiedzieć, bo teraz czeka go dopiero debiut w oktagonie FAME MMA. Zobacz, jakie są najlepsze typy oraz kursy na Ryba – Koro!

Koszulka bukmachera Betclic
Koszulka bukmachera Betclic
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Zakład bez ryzyka do 200 złotych + 50% do wygranych

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: do 200 zł ZWIĘKSZENIE WYGRANYCH: +50%

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Patryk “Ryba” Karaś – Kornel “Koro” Regel zapowiedź walki

Jedną z pierwszych walk na FAME MMA 12 będzie starcie Patryka “Ryby” Karasia z Kornelem “Koro” Regelem. Karaś jest tutaj mocnym faworytem i przemawia za nim wiele rzeczy. Przede wszystkim podczas FAME MMA miał już okazję wystąpić i wiemy, że potrafi sobie poradzić z presją. Dla Koro to z kolei będzie dopiero debiut, co również należy mieć na uwadze. Betclic wystawił kursy na walkę Ryby z Koro, po których widzimy, że faworyzuje właśnie Karasia. Zobacz, jakie są najlepsze typy oraz kursy bukmacherskie na to starcie. Zerknij również na pozostałe propozycje na FAME MMA 12 –> https://zagranie.com/fame-mma-12-typy-20-11-2021/

Ryba – Koro: typy na walkę

Po przygotowaniach obu zawodników widzimy, że Karaś podszedł do tego tematu o wiele bardziej poważnie. Przygotowuje się rzetelnie i widać, że mu zależy na poprawie bilansu. Koro z kolei będzie miał swój debiut i jego przyszłość zależy właśnie od tego, jak się zaprezentuje. Trudno stwierdzić więc, jak się zaprezentuje, ale trudno uważać go za faworyta. Nie przemawia za nim praktycznie żaden argument. Karaś z kolei ma doświadczenie, dobre warunki fizyczne i jest rzetelnie przygotowany. Tutaj więc stawiamy na to, że zwycięży przez decyzję sędziów.

Ryba wygra walkę przez decyzję sędziów
Kurs: 2.10
Zagraj!

Patryk Karaś – Kornel Regel, kursy bukmacherskie

Kursy na walkę Karasia z Regelem, jakie wystawił Betclic, zachęcają śmiało do grania typów właśnie na pierwszego z nich. W ofercie bukmacherów można znaleźć kilka interesujących opcji. Tutaj większe szanse na zwycięstwo ma właśnie Ryba. Podobnie uważa bukmacher, bo właśnie to na niego wystawił niższe kursy. Sprawdź zresztą sam, jak wyglądają mnożniki u tego operatora:

baner od betcli na ryba - koro

Kursy na liczbę rund

Typy na Ryba – Koro to m.in. właśnie propozycja na to, ile będzie rund. Bardzo prawdopodobne jest to, że tutaj zobaczymy pełne trzy rundy. Wskazują na to również kursy wystawione przez Betclic, gdyż ten operator uważa podobnie.

+2.5 rundy w walce Ryba - Koro
Kurs: 1.42
Zagraj!

Ryba – Koro, kto wygra walkę?

Zdecydowanie o wiele większe szanse na zwycięstwo ma Ryba. Ten w starciu z Koro będzie na uprzywilejowanej pozycji już od pierwszych sekund. Ma większe doświadczenie, lepsze warunki i po prostu potrafi dobrze uderzyć. Dlatego też typ na walkę Ryba – Koro jeżeli chodzi o rynek “1/2”, to właśnie zwycięstwo pierwszego z nich.

Typy na Patryk Karaś – Kornel Regel

Jeżeli chodzi o typy na walkę Karasia z Regelem to oprócz zwycięstwa Ryby z Kornelem przez decyzję sędziów mamy także inną propozycję, a jest nią wygrana na punkty. Taki zakład możesz sobie dodać do innego kuponu AKO np. w opcji bez ryzyka. Raczej trudno oczekiwać, żeby któryś z nich był w stanie znokautować rywala. Za to w przypadku punktacji może się to różnie potoczyć, stąd właśnie taka propozycja.

zakłady na walkę ryba koro

Zdjęcie: Rafal Rusek / PressFocus

FAQ

Gdzie obstawić walkę Ryby z Koro?

Starcie Karasia z Regelem możesz obstawić w Betclic!

Gdzie obejrzeć starcie Ryby z Koro?

Walkę tych zawodników będziesz mógł obejrzeć na stronie FAME MMA. Jednak najpierw musisz wykupić specjalny dostęp.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze