Kolejne dyscypliny są odmrażane, wydawać by się mogło, że świat powoli wraca do normy. Duża ilość lig piłkarskich ruszyła na dobre, tenis ziemny powoli również wychodzi na światło dzienne, na razie tylko w formie turniejów pokazowych, na naszym podwórku już jutro rozpoczyna się turniej w Gdańsku – Lotos PZT Tennis Tour z pulą nagród pieniężnych i dobrą, krajową obsadą. W Belgradzie mogliśmy być świadkami prawdziwego pokazu Novaka Djokovica, który zorganizował turniej przy pełnych trybunach, z największymi światowymi gwiazdami w rolach głównych. My dzisiaj skupimy się na odrobinę niższym, tenisowym poziomie.

Załóż konto z kodem promocyjnym: 550PLN ,aby otrzymać:

Najwyższy zakład bez ryzyka w Polsce do 625 PLN!

Koszulka bukmachera Betclic
Koszulka bukmachera Betclic
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Zakład bez ryzyka do 200 złotych + 50% do wygranych

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: do 200 zł ZWIĘKSZENIE WYGRANYCH: +50%

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Junior Alexander Ore – James Cerretani, 16.06.2020 godz. 15:30

Dla szerszej publiczności zawodnicy zupełnie anonimowi. Choć część z fanów białego sportu może kojarzyć Jamesa Cerretaniego, który specjalizuje się w grze podwójnej z całkiem niezłymi osiągnięciami. 38-letni Amerykanin ma na swoim koncie 19 tytułów w grze podwójnej, jednak tylko 4 z nich było na poziomie ATP Tour, pozostałe to poziom ATP Challenger, a więc szczebel niżej. James to aktualnie 150 deblista świata, najwyżej w klasyfikacji końcowej sezonu był w 2011 roku, kiedy to plasował się na 48 pozycji.

Junior Alexander Ore, to junior tylko z imienia, 27-letni Amerykanin to w przeciwieństwie do swojego dzisiejszego rywala zawodnik grający zarówno singla, jak i debla. Ore był sklasyfikowany najwyżej w swojej karierze na 770 miejscu w 2017 roku. Kariera nie przebiega, tak jak sobie zaplanował, Ore był 19 rakietą globu w rankingu juniorskim i zapewne mierzył dużo wyżej w seniorskiej karierze. W tenisowym światku mówi się, że przeskok z kariery juniorskiej w seniora to najtrudniejszy moment w karierze, dobitnie przekonał się o tym Junior Alexander Ore.

Obaj panowie już od dłuższego czasu występują w meczach pokazowych w Stanach Zjednoczonych, choć wciąż utrzymuje się tam wysoka liczba zachorowań na koronawirusa. James staje się małym weteranem meczów pokazowych w USA, występuje na nich nieprzerwanie, prawie codziennie od 19.04, rozegrał do tej pory 53 pojedynki, z czego wygrał zaledwie 13 spotkań. Nie mierzył się w nich z tuzami światowych kortów, w większości były to pojedynki z Amerykanami, z końcówki rankingu ATP lub w niektórych przypadkach bez rankingu. Co ciekawe James mierzył się również z naszym reprezentantem, studiującym w Stanach Zjednoczonych – Oskarem Michałkiem, w tym spotkaniu zdołał wygrać zaledwie dwa gemy.

Junior Alexander Ore w pokazówkach w USA występuje od tygodnia. Pokazuje w nich bardzo dobrą dyspozycję, 10 spotkań rozstrzygnął na swoją korzyść, przegrywając zaledwie 2 z nich. Widać, że nie próżnował w okresie teoretycznego całkowitego rozbratu z tenisem.

Mecze bezpośrednie

Panowie w ciągu tego tygodnia spotkali się na korcie dwukrotnie, dwa razy triumfował Junior Alexander Ore.

Stany Zjednoczone, turniej pokazowy, 11.06.2020, Junior Alexander Ore – James Cerretani 6:0 6:1;

Stany Zjednoczone, turniej pokazowy, 12.06.2020, Junior Alexander Ore – James Cerretani 6:2 3:6 10:4.

Co typuję?

Chyba nie powinno być tutaj wątpliwości, kto z tych panów jest zdecydowanym faworytem pojedynku. Jeśli tylko Junior Alexander Ore zagra dzisiaj na 100% swoich możliwości, to powinien pewnie zwyciężyć w tym pojedynku bez straty seta.

Typ: Junior Alexander Ore 2-0

Kurs: 1,27

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Jurgen Melzer – Lenny Hampel, 16.06.2020 godz. 17:20

Tym razem bierzemy na rozkład turniej pokazowy w Austrii, gdzie grają zawodnicy szerzej znani publiczności tenisowej. Jurgen Melzer to aktualnie 1313 rakieta świata, ale przecież na koniec 2010 roku plasował się nawet na 11 pozycji na świecie. Ma już na karku jednak 39 wiosen i osiągniecie takiego poziomu wydaje się być niemożliwe, Jurgen w ostatnim czasie skupił się bardziej na grze podwójnej, gdzie również odnosił w swojej karierze spore sukcesy, był już nawet w pierwszej dziesiątce rankingu, a w tym momencie to 35 rakieta świata w grze podwójnej, w singlu występuje sporadycznie.

Jego dzisiejszy przeciwnik plasuje się aktualnie na 729 pozycji w światowym rankingu, najwyżej był już 369 na koniec 2017 roku, jednak jego kariera nieco zahamowała. Lenny Hampel to jednak zawodnik zaledwie 23-letni, który większą część swojej kariery ma zdecydowanie przed sobą.

Obaj panowie już od kilku tygodni występują w spotkaniach pokazowych w swoim kraju. Jurgen, jak to do tej pory wystąpił w siedmiu spotkaniach, z czego pięć rozstrzygnął na swoją korzyść. Melzer daje się we znaki młodszym kolegom z reprezentacji mimo swojego wieku. Sądząc jednak po wynikach, z każdym meczem przychodzi mu to coraz ciężej,  w ostatnim spotkaniu przegrał nawet z młodym juniorem – Lukasem Neumayerem, choć był zdecydowanym faworytem tego pojedynku. Wydaje się, że Jurgen nie ma już po prostu kondycji, nie jest przygotowany tak dobrze fizycznie, aby rozgrywać tyle spotkań singlowych w tak krótkim czasie. Gra podwójna niesie za sobą o wiele mniej fizycznych obciążeń.

Lenny Hampel, natomiast wydaje się rozkręcać wraz z każdym pojedynkiem rozegranym w ostatnim czasie. Jak do tej pory rozegrał dziewięć pojedynków towarzyskim, z czego pięć wygrał, z czego wygrał wszystkie trzy ostatnie spotkania, w tym z Denisem Novakiem, który to zawodnik jest w pierwszej setce ATP. Widać, że 23-latek rozkręca się z pojedynku na pojedynek.

Mecze bezpośrednie

Panowie z racji różnicy wieku mieli okazję tylko raz mierzyć się naprzeciwko siatki, właśnie podczas turnieju pokazowego w Austrii.

Austria, turniej pokazowy, 29.05.2020, Jurgen Melzer – Lenny Hampel 6:1 6:7(4) 6:4.

Co typuję?

Na to spotkanie proponuję dwa typy. Oba w kierunku młodszego z Austriaków. Pojedynek, który stoczyli 29.05, miał miejsce przed zwyżką formy Lenny`ego Hampela, a w obliczu nieco lepszej dyspozycji Jurgena Melzera, a już wtedy spotkanie było mocno zacięte. Dlaczego nie miałoby być podobnie w dniu dzisiejszym? Dlaczego właściwie to Jurgen jest w tym spotkaniu tak zdecydowanym faworytem bukmacherów w obliczu tego, że zawodnik zdecydowanie bardziej odnajduje się w tym momencie w grze podwójnej? Lenny Hampel to młody gniewny, który musi coś udowodnić, jeśli chce zaistnieć w światowym tenisie, powinien bez większych problemów zwyciężać w takich pojedynkach. Dla mniej odważnych proponuję podparcie się handicapem gemowym w kierunku Hampela, dla większych ryzykantów jego czyste zwycięstwo, w kursie proponowanym przez bukmacherów widzę spore value.

Typ: +3,5 gema Lenny Hampel/ Lenny Hampel wygra

Kurs: 1,80/2,4

Cashback – zasady:

  • Aby wziąć udział w promocji – zakładacie konto z kodem promocyjnym: 550PLN
  • Wpłać depozyt i obstaw swój pierwszy kupon.
  • Pierwszy zakład na nowym koncie będzie ze zwrotem w przypadku porażki.
  • Obrót ewentualnym zwrotem x6.
  • Kurs minimalny 2.00.
  • Możecie zagrać pierwszy zakład na nowym koncie nawet do 625 złotych – będzie objęty cashbackiem.

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

 

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

 

Zaloguj się aby dodawać komentarze