Rumunia – Szwajcaria: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 21.11.2023

Denis Zakaria, Andrei Burca

Gdzie oglądać mecz Rumunia – Szwajcaria? We wtorek wieczorem w Bukareszcie odbędzie się mecz Rumunii ze Szwajcarią w ramach eliminacji Euro 2024. Jeśli interesuje Cię ten pojedynek i chciałbyś go obejrzeć, sprawdź, gdzie dostępna będzie jego transmisja TV oraz stream online.

Rumunia – Szwajcaria, transmisja na żywo w TV

Rumunia oraz Szwajcaria zagrają ze sobą we wtorek 21 listopada o godzinie 20:45 na Arena Nationala w Bukareszcie. Będzie to rywalizacja zespołów, które mają już pewny awans na nadchodzące Euro, a jej stawką będzie pierwsze miejsce w grupie. Aktualnie przewodzą Rumuni, lecz jeśli goście zdobędą trzy punkty, to oni wygrają zmagania i zajmą pierwszą lokatę. Masz ochotę obejrzeć ten mecz? Jego transmisja TV niestety nie będzie dostępna.

Rumunia
Nov 21, 2023
20:45
Szwajcaria
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 21:11, 21 listopada 2023 21:11.

Rumunia – Szwajcaria: transmisja i stream online za darmo

Jeżeli zależy Ci na obejrzeniu tego starcia, to jego stream online dostępny będzie w Polsat Box Go. W ofercie tego serwisu streamingowego znajdują się wszystkie mecze rozgrywane w ramach eliminacji Euro 2024, a także Ligi Mistrzów UEFA. Nie zabraknie Ci także emocji na polskich stadionach, a to za sprawą streamów starć 1. ligi. Jeżeli chciałbyś mieć szerszy wybór meczów, zobacz, jakie aplikacje bukmacherskie pozwalają na odtwarzanie streamów online.

Gdzie oglądać Rumunia – Szwajcaria?

Mecz Rumunii ze Szwajcarią obejrzysz w Polsat Box Go. Jeżeli oprócz oglądania tego starcia, chciałbyś obstawić je jeszcze u bukmachera, możesz to zrobić w ETOTO. Operator ten oprócz bogatej oferty zakładów ma jeszcze niezwykle korzystną ofertę powitalną, na którą składa się aż 2000 PLN w bonusach. Jeżeli nie masz jeszcze tam konta, załóż je z naszym kodem ZAGRANIE, wpłacaj depozyty i odbieraj bonusy, których łączna wartość może wynieść wspomniane 2000 PLN. Życzę samych zielonych kuponów!

Obrazek w tle: fot. Just Pictures/SIPA USA/PressFocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze