Czy będzie transmisja w TV z meczu Ruch Chorzów – Znicz Pruszków? Spotkanie tych drużyn zostanie pokazane jedynie w Canal+ Online, o czym więcej opowiemy w kolejnym akapicie. Ruch będzie ogromnym faworytem w tym spotkaniu, co zresztą widać po kursach bukmacherskich, ale nie może zlekceważyć rywali, jeżeli chce zdobyć ważny komplet punktów!

baner od ewinner na canal+ online
fot. ewinner

Ruch Chorzów – Znicz Pruszków, gdzie oglądać

Niedziela z drugą ligą oznacza kolejne spotkanie Ruchu Chorzów, który tym razem zmierzy się ze Zniczem Pruszków. Gospodarze są tutaj ogromnymi faworytami, co zresztą widać po kursach bukmacherskich, ale nie mogą zlekceważyć Znicza. Niebiescy mają o wiele większe szanse na zwycięstwo, co jeszcze musi się przełożyć na ich formę na boisku. Sprawdź, gdzie oglądać mecz Ruch Chorzów – Znicz Pruszków!

Ruch Chorzów – Znicz Pruszków, transmisja na żywo w TV

Zastanawiasz się, gdzie będzie transmisja w TV z meczu Ruch Chorzów – Znicz Pruszków? Taką możliwość dostaniesz m.in. w Canal+ Online, które regularnie będzie pokazywać spotkania z tych rozgrywek. Trzeba jednak podkreślić, że tutaj można oglądać drugą, polską ligę. Przejdźmy zatem do tego, w jaki sposób możesz za darmo odpalić stream ze starcia Ruch Chorzów – Znicz Pruszków!

Ruch Chorzów – Znicz Pruszków, transmisja na żywo za darmo

Transmisja online z meczu Ruch Chorzów – Znicz Pruszków będzie do obejrzenia także w Canal+ Online, czyli na internetowej platformie od Canal+, a dzięki naszej współpracy z eWinnerem do odebrania jest voucher na 30 dni oglądania angielskiej ligi za darmo. Jak możesz odebrać taki voucher? To akurat jest bardzo proste:

  1. Zarejestruj się tutaj: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zweryfikuj się w ciągu siedmiu dni
  4. Zagraj w tym czasie dowolny kupon
  5. Zgłoś się na czat gracza po voucher

W eWinner kod promocyjny ZAGRANIE zapewni Ci specjalne bonusy na start i grając razem z nimi możesz zwiększyć emocje z kibicowania!

Ruch Chorzów – Znicz Pruszków, transmisja online

Skoro już wiesz, gdzie oglądać mecz Ruch Chorzów – Znicz Pruszków w TV, to warto jeszcze zapoznać się z innymi kanałami tej platformy. Starcie tych ekip zostanie pokazany już również w przeglądarce oraz w aplikacji mobilnej Canal+ Online. Możliwości jest więc sporo i każdy powinien znaleźć tutaj coś dla siebie, a jedyne co potrzebujesz, żeby obejrzeć to spotkanie, to sprawnego internetu.

Ruch Chorzów – Znicz Pruszków, szanse na zwycięstwo

Zanim rozpocznie się spotkanie Ruch Chorzów – Znicz Pruszków możesz jeszcze zerknąć, jakie kursy bukmacherskie na tę rywalizację wystawili polscy operatorzy, bo w ich ofercie znajdują się interesujące zakłady ze sporym value, takie jak np. te tutaj:

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 20 maja 2022 07:44.

fot. pressfocus

Gdzie oglądać mecz Ruch - Znicz?

Spotkanie Ruchu ze Zniczem będziesz mógł obejrzeć w Canal+ Online!

O której Ruch zagra ze Zniczem?

Rywalizacja tych ekip zaplanowana została na godzinę 15:30!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze