Ruch Chorzów – Motor Lublin: gdzie obejrzeć mecz? Transmisja w TV oraz stream online I 26.11.2021

zawodnik ruchu

Po emocjach związanych z europejskimi pucharami wracamy do krajowych zmagań. W Polsce dojdzie chociażby do rywalizacji na niższych szczeblach rozgrywek. W drugiej lidze Ruch Chorzów podejmie u siebie Motor Lublin. Chorzowianie są mocnymi faworytami, bo dotychczas prezentowali się po prostu lepiej niż ich rywale. Czy teraz uda się im zatrzymać trzy punkty na Śląsku? Sprawdź, gdzie obejrzeć mecz Ruchu z Motorem.

Ruch Chorzów – Motor Lublin: gdzie oglądać dzisiaj?

W środku tygodnia mogliśmy oglądać mecze w europejskich pucharach, gdzie nie obyło się bez wielkich emocji. Teraz czas na powrót do krajowych zmagań, które są równie ciekawe. W Polsce rywalizacja toczy się w kilku klasach rozgrywkowych i jedną z nich jest właśnie druga liga. W niej z powodzeniem gra Ruch Chorzów, który tym razem podejmie na własnym stadionie Motor Lublin. Czy uda się mu wygrać?

Zobacz, gdzie obejrzeć mecz tych ekip. Przy okazji sprawdź także, jak działa w eWinner zakład bez ryzyka, bo ten Ci się przyda przy obstawianiu. W końcu nie będziesz musiał się martwić wynikiem spotkania.

Ruch Chorzów – Motor Lublin: gdzie obejrzeć za darmo?

Gdzie obejrzeć za darmo mecz Ruchu Chorzów z Motorem Lublin? Spotkania z tej ligi będziesz mógł odpalić jedynie w Canal+ Online. Jednak dzięki naszej współpracy z bukmacherem eWinner otrzymasz voucher na 30 dni i w ten sposób nie będziesz musiał płacić za abonament sportowy. Tutaj instrukcja krok po kroku:

  1. Zarejestruj się z tego miejsca: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. W ciągu siedmiu dni zweryfikuj konto
  4. Zagraj w tym czasie dowolny kupon
  5. Zgłoś się na czat gracza po voucher
  6. Odbierz voucher i wykorzystaj go w Canal+ Online

baner ewinner voucher canal+ online

Ruch Chorzów – Motor Lublin: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Ruch Chorzów na własnym stadionie podejmie Motor Lublin. To oznacza, że wielu kibiców Niebieskich zgromadzi się nie tylko na boisku, ale także przed odbiornikami telewizyjnymi. Pamiętaj, że na TV możesz pobrać aplikację od Canal+ i korzystać z niej do oglądania spotkań.

Ruch Chorzów – Motor Lublin: stream na żywo online

Spotkanie Ruchu Chorzów z Motorem Lublin będziesz mógł obejrzeć także przez stream online. Rywalizacja tych ekip zostanie puszczona właśnie na wspomnianej wyżej platformie. Nic więcej nie musisz robić, żeby otrzymać dostęp.

Ruch Chorzów – Motor Lublin: zapowiedź meczu

Spotkanie pomiędzy Ruchem Chorzów, a Motorem Lublin powinno obfitować w wiele goli. Dlatego skoro już wiesz, gdzie możesz je obejrzeć, to zerknij również na proponowane przez bukmacherów kursy. Tutaj szczegóły:

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie obejrzeć mecz Ruch Chorzów - Motor Lublin?

Spotkanie tych ekip będziesz mógł obejrzeć w Canal+ Online.

Jak obejrzeć za darmo mecz Ruch - Motor?

Mecz pomiędzy Ruchem Chorzów, a Motorem Lublin będziesz mógł obejrzeć za darmo, jak postąpisz według powyższej instrukcji.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze