Ruch Chorzów – Legia Warszawa: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 9.02.2024

transmisja online Ruch Legia

Ruch Chorzów – Legia Warszawa: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream online? Ekstraklasa wraca z przytupem jeśli chodzi o transmisje, bo starcie Ruchu z Legią obejrzysz w internecie zupełnie za darmo! Jak to możliwe? Tego dowiesz się z poniższego artykułu. Sprawdź też, gdzie obejrzysz pozostałe spotkania PKO BP Ekstraklasy w tym sezonie.

Ruch Chorzów – Legia Warszawa na żywo w TV

Spotkanie Ruchu Chorzów z Legią Warszawa zaplanowane jest na piątek na godzinę 20:30. Przed startem meczu Canal+ jak w każdy ligowy piątek wyemituje także półgodzinne studio w ramach Super Piątku. Obie pozycje zobaczysz na aż trzech antenach: Canal+Sport, Canal+Sport 3 oraz Canal+4K Ultra HD. Jeśli nie masz dostępu do tych kanałów – nic straconego! Klikając w baner poniżej możesz założyć konto na platformie Canal+Online po promocyjnej cenie. Poniżej skrócone warunki tej oferty:

  1. Załóż konto z linku https://www.zagranie.com/goto/canalplus
  2. Zaloguj się na konto użytkownika i wykup subskrypcję.
  3. Skorzystaj z oferty promocyjnej przygotowanej przez Canal+.
  4. Znajdź spotkanie Ruch – Legia i ciesz się spotkaniem na żywo lub z odtworzenia!
Cana+ banner Marciniak Ekstraklasa

Ruch Chorzów – Legia Warszawa gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

To jest absolutny hit! Gdzie oglądać Ekstraklasę w piątkowy wieczór? Na YouTubie! Dobrze widzisz – w tym popularnym serwisie społecznościowym będzie nadawany mecz Ruch Chorzów – Legia Warszawa i to zupełnie za darmo. Już o 20:00 równo ze startem Super Piątku wystartuje także darmowy stream z meczu na Stadionie Śląskim. Canal+ już po raz kolejny postanowił otworzyć się na tego typu transmisję w internecie i zapewne będzie to jedyny mecz tej wiosny, który zostanie w ten sposób zrealizowany. Tak było w przeszłości i trzeba oddać nadawcy, że w ten sposób na pewno umila powrót najlepszej ligi świata.

Gdzie oglądać Ruch Chorzów – Legia Warszawa?

Wielu bukmacherów proponuje transmisje na swoich stronach i takimi możliwościami dysponują chociażby STS TV, Fortuna TV, czy Betclic TV, ale także wielu innych operatorów. Jedno ich łączy – ci nie są w stanie pozyskać praw do nadawania Ekstraklasy na terenie Polski. Nie oznacza to, że wskazani operatorzy mają ubogą ofertę transmisji, a jest wręcz przeciwnie – na naszej stronie dowiesz się jakimi prawami TV dysponują ci bukmacherzy.

Z powyższego artykułu dowiedziałeś się gdzie obejrzeć mecz Ruch Chorzów – Legia Warszawa. Możesz to zrobić zarówno w tradycyjnej telewizji, jak i w internecie i to zupełnie za darmo na YouTubie. Bez względu na to jaką opcję wybierzesz, to spotkanie dla Ciebie skomentują prosto ze Stadionu Śląskiego Bartosz Gleń oraz Marcin Baszczyński.

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze