Ruch Chorzów – Górnik Zabrze: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 16.03.2024

Ruch - Górnik Zabrze gdzie oglądać

Ruch Chorzów – Górnik Zabrze: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream online? W sobotę czekają nas Wielkie Derby Śląska w Ekstraklasie, a to gwarancja wielkiego i zaciętego widowiska. Oczywiście faworytem są goście, którzy dużo lepiej radzą sobie w tegorocznych rozgrywkach. Warto jednak pamiętać, że derby rządzą się swoimi prawami. A jeżeli chciałbyś dowiedzieć się gdzie oglądać Ruch – Górnik, to potrzebne informacje znajdziesz w poniższym tekście.

Ruch Chorzów – Górnik Zabrze na żywo w TV

Zatem gdzie obejrzeć Ruch Chorzów – Górnik Zabrze na żywo? Dostęp do transmisji polskiej ligi oferuje w naszym kraju Canal+ i to właśnie tam należy szukać większości pojedynków polskiej Ekstraklasy. Jeżeli więc jesteś fanem naszej rodzimej ligi, to warto rozważyć opcję wykupienia takiego pakietu od Canal+. A samo spotkanie odbędzie się w sobotę, 16. marca o 17:30.

Ruch Chorzów – Górnik Zabrze gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Tak jak podałem nieco wyżej, stream online Ruch Chorzów – Górnik Zabrze będzie dostępny w kilku miejscach na raz – zarówno w TV, jak i w sieci. Poza dostępem na Canal+ Sport w telewizji, możesz zobaczyć je także w Canal+ Online, gdzie także dostępne są wszystkie spotkania Ekstraklasy. Warto również wspomnieć, że możesz skorzystać ze specjalnej promocji. Oto instrukcja krok po kroku:

  1. Zarejestruj się z linku https://www.zagranie.com/goto/canalplus
  2. Wykup subskrypcję i skorzystaj z pakietu promocyjnego
  3. Płać mniej przez okres 3 miesięcy
  4. Przejdź do sekcji TV i wybierz spotkanie Ruch Chorzów – Górnik Zabrze
Cana+ banner Marciniak Ekstraklasa

Gdzie oglądać Ruch Chorzów – Górnik Zabrze?

Jeśli już wiesz gdzie oglądać Ruch Chorzów – Górnik Zabrze, to warto zwrócić uwagę również na transmisje oferowane przez bukmacherów. Tak naprawdę emocjonujących spotkań u największych operatorów nie brakuje. Chodzi między innymi o rozgrywki piłkarskie, takie jak La Liga, Bundesliga, Serie A czy Ligue 1 i Eredivisie. A po informacje na temat tego gdzie oglądać Ekstraklasę zapraszam oczywiście na naszą witrynę.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze