Rozpoczynamy zmagania w jednym z najbardziej lubianych turniejów, jakie pojawiają się w sezonie darterskim. Pora na World Cup of Darts, gdzie rywalizacja polega na pojedynkach drużynowych z danego kraju. Turniej trwa przez cztery dni, a zawodnicy wyselekcjonowani do pojedynków międzynarodowych walczyć będą w starciach singlowych oraz deblowych, co jest rzadkim spotkaniem z telewizyjnymi turniejami. Na starcie turnieju zobaczymy kilka ekip. które brane są pod uwagę, jako główni faworyci do wygrania turnieju we Frankfurcie. Co wybrałem na nasz dzisiejszy kupon? Sprawdźcie naszą propozycję! 

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1500 zł od trzech depozytów
+ 0 100 zł bez ryzyka + 40 zł Pewne ZBR

standardowa oferta to 1500 zł, a z naszym kodem zgarniasz 1640 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 1500 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł
PEWNE ZBR: 40 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Austria vs Finlandia: typy i kursy bukmacherskie (16.06.2022 r. – 20:30)

Trzeci mecz na arenie we Frankfurcie, który rozpocznie nasze zmagania na kuponie z World Cup of Darts. Pojedynek zeszłorocznych wicemistrzów tego turnieju bez miany w składzie, gdzie ponownie na arenie telewizyjnej spotkamy zawodników z kartą PDC: Mensura Suljovicia, a także Rowby Rodrigueza. Panowie z Austrii wydają się zdecydowanymi faworytami tego pojedynku i nie ma co się oszukiwać, ale faktycznie tak jest. W starciu z zawodnikami z Finlandii są darterami, którzy w obecnym czasie i turnieju mają o wiele większe doświadczenie i ogranie w takim turnieju, które ponownie może przynieść im dalekie zajście w tegorocznych rozgrywkach. Grają na niemieckiej ziemi i z pewnością będą mieli masę kibiców, którzy mogą im dodawać skrzydeł do pojedynku z rywalami, gdyż położenie obu nacji jest bliskie siebie, a na takie wydarzenie powinno przyjechać sporo kibiców z Austrii. Tym bardziej powinni polegać na wsparciu ze strony publiczności, gdyż są zawodnikami o zdecydowanie większej sympatii, niż ma to miejsce po stronie Finów o małej popularności i ekstrawersji. Średnie w tym turnieju zazwyczaj nie są wysokie, ale w zeszłym roku panowie z Austrii pokazali, że są w stanie grać na poziomie 90. punktów, co jest wystarczającym wynikiem na pierwszą rundę wraz z doublami, aby awansować dalej. Znają swoje role i preferencje na doublach, co może dać im dodatkowo przewagę we współpracy na tym turnieju. Sądzę, że są faworytami nie bez podstawnie, co daje im przewagę w bezpośrednim pojedynku na zawodników ze Skandynawii, którzy jeszcze nigdy nie pojawili się w takim duecie. Gra w doublach jest bardzo specyficzna, a zaznajomienie się z nią jest mocną przewagą na korzyść bardziej doświadczonej drużyn. Panowie z Austrii w zeszłym roku osiągnęli wynik ponad miarę, a w tym roku nie zmienili składu, co daje do stwierdzenia, że obaj, dobrze grający na tarczy i podobnie kończący double, mogą dać wartość swojej drużynie narodowej. Nie można tego samego powiedzieć o drużynie z Finlandii, która po raz pierwszy startuje w takim zestawieniu. W zeszłym roku kraj ze Skandynawii trafił na Walię, z którą przegrał 5:2 w gemach, a różnica pomiędzy obiema drużynami była bardzo widoczna, przy mocno rozluźnionych Walijczykach, którzy bardzo byli uważani za faworytów. W tym roki Finlandia nie ma aż tak trudnych rywali, ale poziom umiejętności Kantele i Paavilainena, nie są obecnie na poziomie tego, co prezentują Austriacy. Turniej zaczynamy z ofertą STS, gdzie czeka zakład bez ryzyka, za rejestrację z kodem promocyjnym od Zagranie! 

Co obstawiać?

Panowie z Finlandii, którzy obecnie zajmują 152. (Kantele) miejsce w rankingu PDC oraz brak karty ze strony drugiego zawodnika, nie są darterami, którzy powinni zagrozić stronie austriackiej. Dla mnie ten mecz powinien zakończyć się zdecydowaną przewagą zawodników o większym doświadczeniu, a więc wygraną Austriaków, którzy w zeszłym roku sprawili niemałą niespodziankę, pojawiając się w półfinale turnieju. Warto też podkreślać bardzo dobre relacje w drużynie Mensura i Rodrigueza, gdzie panowie darzą się sporą sympatią, a ich relacje poprawiły się znacząco, po zeszłym roku i finale właśnie w tym turnieju. Sądzę, że tym razem wygrana nad Finlandią w stosunku minimum 2 legów jest dla nich łatwym wyzwaniem i liczę na to, że potwierdzą swoją wysoką dyspozycję.

STS
1.29
Austria -1,5 handicap legów

Zagranie grupa na FB

Niemcy vs Hiszpania: typy i kursy bukmacherskie (16.06.2022 r. – 22:00)

Bardzo ciekawie zapowiada się pojedynek zawodników, którzy reprezentują arenę gospodarzy, a więc rywalizacja Gabriela Clemensa i Martina Schindlera, którzy na własnym podwórku mierzyć będą się z zawodnikami z Hiszpanii. Ku mojemu zdziwieniu, nie są oni brani pod uwagę, jako faworyci do ostatecznego triumfu w turnieju. Przede wszystkim, co warto podkreślić, grają na własnej ziemi, co w ostatnim czasie bywało bardzo częstym zjawiskiem na turniejach European Tour, gdzie bardzo dużo rund odbywało się właśnie w niemieckich miejscowościach. Są przyzwyczajeni do turniejów telewizyjnych, a ich umiejętności pozwalają wierzyć w to, że każdy z nich będzie grał swoje na tarczy, co w przestrzeni ostatnich czasów bardzo dobrze wychodzi zarówno Martinowi, jak i Gabrielowi. Dużo mnie doświadczenia i ogrania będzie stało po stronie Hiszpanów, którzy moim zdaniem nie są spisani na pożarcie, ale także nie powinni wygrać. Justicia oraz Martinez to zawodnicy z końcówki list PDC. Oczywiście gra opierać będzie się na tym, co zaprezentuje Justicia, gdyż to on wykreowany jest na lidera zespołu. Patrząc jednak na ich podejście do turniejów tv, to może być im bardzo ciężko w konfrontacji z wyżej rozstawionymi rywalami, a także z publicznością, która nie będzie im pomagała, co może ich dodatkowo rozpraszać. Obie ekipy jeszcze nie grały w takim zestawieniu, ale podstawy do stawiania faworytów w indywidualnych jednostkach, stoją po stronie niemieckiej.

Jedyną taką ofertę na darta znajdziecie w STS! Odbierz zakład bez ryzyka do 100PLN z kodem: ZAGRANIE !

Co obstawiać?

Sądzę, że gospodarze turnieju nie będą obarczeni aż tak dużą presją w pierwszym meczu, gdzie spotykają się z zawodnikami, którzy mają bardzo mocne wahania formy. Dla mnie para Clemens i Schindler jest duetem, który z pewnością może mocno namieszać, tym bardziej że są to zawodnicy o możliwości wysokich średnich i różnorodności na doublach. Obaj zawodnicy potrafią wysoko rzucać w tarczy, a motywacja do tegorocznego turnieju powinna być iście wysoka. Dzisiaj zaufam ich domowemu nastawieniu i stawiam na ich wygraną z handicapem legów, który powinien pojawić się w tym meczu, przy dużo mnie stabilnych w takich rozgrywkach Hiszpanach.

STS
1.72
Niemcy -1,5 handicap legów

Holandia vs Brazylia: typy i kursy bukmacherskie (16.06.2022 r. – 22:30)

Ostatni mecz, który wziąłem pod uwagę, to starcie wiecznie groźnych Holendrów, którzy w tym roku przystępują w składzie: Dirk van Duijvenbode i Danny Noppert, przeciwko mniej doświadczonym zawodnikom z Brazylii. W poprzednich edycjach turnieju jeszcze nie widzieliśmy gry panów z kraju Beneluksu w takim zestawieniu, ale ich obecna forma wskazuje na to, że mogą w tym roku mocno powalczyć, jeżeli mentalna stronie nie przeciągnie szali na swoją stronę. Z pewnością pojawiłby się tutaj Michael van Gerwen, ale już dużo wcześniej zapowiedział, że po rywalizacji w Premier League, którą wygrał, będzie starał się w szybkim tempie przejść operację. W takim układzie do prezentowania kraju Niderlandów, wystawieni zostali Danny Noppert, który w obecnej formie jest równie wartościowy, jak MVG, a także Dirk, który jeszcze dwa dni temu znalazł się w finale Players Championships w starciu z Michaelem Smithem. Jest to zawodnik o bardzo dużych umiejętnościach, ale o chimeryce emocjonalnej, która często wpływa na jego grę. Sądzę jednak, że przy rywalizacji w parach, nie będzie on podnosił się swoimi wybrykami i tym bardziej w pierwszym meczu, z mniej wymagającymi rywalami, da radę dopisywać wysokie wartości na tarczy i bawić się dartem razem z Dannym, który zna już zasady rywalizacji drużynowej. O Brazylijczykach nie ma co dużo mówić, gdyż panowie z tego kraju są dużo słabszymi zawodnikami, nie mówiąc już o stałym udziale w turniejach PDC i tv. Portela zna areny telewizyjne, ale patrząc na jego ostatnie wyniki, gdzieś w najgłębszych zakamarkach wydarzeń darterskich, to grając na średniej 80 na trzy lotki, a jego partner na jeszcze niższej, to mogą oni zapomnieć o awansie na zawodników, którzy dysponują umiejętnościami na powyżej 100 w każdym podejściu. Na tę rywalizację zapraszam po odbiór bonusu powitalnego w STS, który czeka za rejestrację od Zagranie!

Co obstawiać?

W tym meczu widzę mocnych faworytów w zawodnikach z Holandii i tak też gram. Moim zdaniem duże lepiej ostatnio prezentuje się indywidualnie zestawienie z Holandii, gdzie panowie pokazują klasę na niemalże każdym turnieju telewizyjnym oraz “podwórkowym”. Tego nie ma w Brazylii, co może zaskutkować mocną dominacją zawodników z Niderlandów i tak tez gram. Pomimo większego zgrania po stronie Brazylijczyków, którzy wystąpili już dwa razy w takim składzie, to nie uważam, że ich kolejny występ może dać im coś więcej, niż wygranie pary legów. W zeszłych pojedynkach przegrywali z 1:5 ze Szwedami oraz 2:5 z Anglikami, gdzie ich średnie nie przechodziły ponad 80. Stawiam na wysoką wygraną, a na kupon daję handicap 3 legów różnicy! 

STS
1.24
Holandia -2,5 handicap legów

ZBR do 100 PLN w STS

Kupon STS Dart 16.06.2022

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze