Rozpoczynamy MŚ 2022 w Katarze! Ekwador utrzymuj się przy piłce z singlem 2.05

Zawodnik Ekwadoru

Po wielu dniach oczekiwana rozpoczynamy wreszcie Mundial, który jest określany, jako jeden z bardziej kontrowersyjnych. Warto jednak skupić się na sportowych aspektach i gospodarz Katar podejmie Ekwador. Faworytem jest zespół z Ameryki Południowej, ale nie należy lekceważyć zdobywcy Pucharu Azji z 2019 roku. Na mecz otwarcia przygotowałem singla z kursem 2.05, zapraszam do lektury!

Bonus 200% do 450 zł od 1. depozytu = POTROJENIE wpłaty

Katar vs Ekwador (20.11.2022)

Gospodarze debiutują na Mistrzostwach Świata. Jest to nacja, która nie osiągała w przeszłości wielu sukcesów na piłkarskich boiskach, ale bacznie przygotowywała się do tegorocznej imprezy. Największym sukcesem Kataru było do tej pory zwycięstwo w Pucharze Azji w 2019 i mało kto spodziewał się, że tej sztuki dokonają. Można powiedzieć, że to jedyne poważne osiągnięcie gospodarzy w tej dyscyplinie sportu. Są wątpliwości, że gdyby nie automatyczna kwalifikacja do Mundialu, to Kasztanowaci nie zameldowaliby się na rozpoczynającej się dzisiaj imprezie. Selekcjonerem w 2017 roku został Felix Sanchez Bas, który miał wystarczająco czasu i przede wszystkim warunki, aby przez te pięć lat popracować w spokoju z reprezentacją. Hiszpan wywodzi się ze szkółki Barcelony i swoje doświadczenie pragnie przełożyć na Katar. Niewątpliwie największą gwiazdą gospodarzy jest Akram Afif, który zwiedził kilka klubów w Europie, jak Villarreal, Eupen czy Sporting Gijon i to na jego barkach będzie spoczywała odpowiedzialność za kreowanie sytuacji. Homam Ahmed to wschodząca gwiazda, na którą warto zwrócić uwagę. Jak zaprezentuje się debiutant w meczu otwarcia?

Zagranie baner

Ekwador trochę niespodziewanie znalazł się wśród czterech reprezentacji z Ameryki Południowej, które będzie reprezentować ten kontynent. Takie marki jak Kolumbia, Peru, czy Chile musiały pozostać w domu, kosztem Amarillos. Niemniej jednak u formalnych gości jest kilku ciekawych graczy, których znamy z europejskich boisk. Mowa tutaj o Enerze Valencia, Piero Hincapie, czy też Pervis Estupinian i każdy z nich jest liderem swojej formacji. Ekwador nie zakwalifikował się na poprzedni Mundial w Rosji, dlatego tym bardziej jest głód osiągania sukcesów. W grupie z Holandią, Katarem i Senegalem jest spora szansa, aby powtórzyć swój najlepszy wynik z historii, a więc promocja do fazy pucharowej Mistrzostw Świata, tak jak to było w 2006 roku. Amarillos to ekipa mocno nieprzewidywalna, która w eliminacjach potrafiła się postawić najlepszym Brazylii, czy też Argentyny. Selekcjoner Gustavo Alfaro lubi, gdy jego drużyna utrzymuje się przy piłce i tworzy sobie sytuacje w ataku pozycyjnym. Stałe fragmenty gry to również mocna strona formalnych gości i mając takich stoperów jak Piero Hincapie, czy też Felix Torres potrafisz stworzyć zagrożenie. Czy Ekwador wywiążę się z roli faworyta?

Co obstawiać?

Sprawdź bonusy w BETFAN! Mecze otwarcia są bardzo interesujące, ponieważ pojawia się cała otoczka z Mistrzostwami Świata m.in. koncerty i ceremonie, które mają niejako wprowadzić nas w klimat wielkiego wydarzenia. Tak będzie również i dzisiaj na Al Bayt Stadium i spodziewamy się ciekawego spotkania.

Pojawiało się dużo plotek i donosów, aby spotkanie to, miało mieć swój ustawiony przebieg przed pierwszym gwizdkiem, ale lepiej skupić się na sportowych aspektach. Ja stawiam na posiadanie Ekwadoru, a konkretnie na powyżej 55.5%. Tak jak pisałem wyżej, formalni goście lubią utrzymywać się przy piłce i śledząc ich poczynania w eliminacjach, to liczby wyglądają całkiem obiecująco:

  • z Argentyną: 47%
  • z Paragwajem 57%
  • z Brazylią 46%

Jeżeli z takimi nacjami udaje Ci się praktycznie na równo dzielić futbolówką, to uważam, że z surowo technicznym Katarem ta sztuka się powiedzie. Gospodarze mierzyli się w wielu spotkaniach towarzyskich i osiągali posiadanie piłki:

  • z Chile: 33%
  • z Kanadą 40%

Zawodnicy Amarillos są przyzwyczajeni do warunków, w których będą występować na Mundialu, wszak w kwalifikacjach pokonali Boliwię na słynnym La Paz, gdzie wysokość tego miasta niejednemu piłkarzowi powoduje problemy z wydolnością. Wierzę, że faworyci będą grać kolokwialnie mówiąc swoje, nie patrząc na gospodarza. Skorzystaj z kodu promocyjnego w BETFAN!

Ekwador powyżej 55.5% posiadania piłki

20.11. MŚ BETFAN

fot. Pressfocus

Bonus 200% do 450 zł od 1. depozytu = POTROJENIE wpłaty

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze