Od dłuższego czasu większość polskich dziennikarzy i kibiców chwali piłkarzy z Poznania. Sposób gry Lecha momentami może się podobać, ale mówiąc wprost – ostatnie wyniki są bardzo słabe. Piłkarze trenera Żurawia nie zachowali czystego konta od 5 meczów, a w 3 ostatnich stracili aż 7 bramek i zdobyli tylko 1 punkt. W dodatku wczoraj dowiedzieliśmy się, że Lech poleciał do Szkocji mocno osłabiony. Wszystko wskazuje na to, że Rangersów czeka łatwa przeprawa. Czy na pewno tak będzie? Zapraszam do analizy!

Załóż konto w BETFAN i graj bez ryzyka!

Zwrot na konto depozytowe z kodem: 2961PLN

Link aktywujący promocję -> zagranie.com/go/betfan

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000 zł od depozytu + 600 zł bez ryzyka

oferta z naszym kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł OD 2. DEPOZYTU: 100% do 1000 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Glasgow Rangers vs Lech Poznań

Trzeba przyznać, że awans do fazy grupowej jest dla Lecha bardzo dużym sukcesem. Moder, Kamiński, Tiba, Puchacz, Ramirez, Ishak, Bednarek oraz pozostali piłkarze stworzyli naprawdę fajną grupę. Chwalenie tej drużyny w pewnym momencie było uzasadnione, ale ostatni czas tej ekipy nie jest najlepszy: porażka z Jagiellonią, wysoka przegrana z Benficą, remis z Cracovią, brak czystego konta w pięciu ostatnich spotkaniach, w których Lech stracił aż 9 goli. Kolejorz ma więc nad czym pracować, a dzisiejszy rywal jest bardzo wymagający. 

Rangersi są jedyną niepokonaną drużyną w szkockiej Premiership i w tym momencie mają 6 punktów więcej od swojego odwiecznego rywala, Celticu. 28 strzelonych goli, tylko 3 stracone i 10 zwycięstw w 12 spotkaniach – takie statystyki mówią same za siebie. Eksperci piłkarscy doceniają pracę Stevena Gerrarda, który bardzo mądrze poukładał swój zespół. Według bukmacherów zdecydowanym faworytem są gospodarze i moim zdaniem nie ma się czemu dziwić.

Wczoraj Lech poinformował o tym, że do Szkocji nie poleciało kilku bardzo ważnych piłkarzy. Trener Dariusz Żuraw będzie musiał sobie poradzić bez Jakuba Kamińskiego, Bohdana Butko, Djordje Crnomarkovicia oraz Pedro Tiby. Nieobecność ostatniego z nich będzie prawdopodobnie największym osłabieniem. Tak jak już wspominałem, Lech w ostatnim czasie nieco spuścił z tonu. Mecz za meczem, częste wyloty, przerwa na reprezentacje, brak czasu na przygotowania, wymagający rywale oraz względnie wąska kadra. Te elementy musiały dać o sobie wreszcie znać. Na papierze dzisiejszy rywal jest jeszcze trudniejszy i spodziewam się bardzo trudnego spotkania.

zagranie

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Co obstawiać?

Moim zdaniem gospodarze dzisiejszego starcia potwierdzą wysoką dyspozycję z ostatnich tygodni i odniosą pewne zwycięstwo. Piłkarze Gerrarda nie przegrali od 15 spotkań, a ostatnio grają niezwykle pewnie. Sercem oczywiście jestem za Lechem, ale nie dostrzegam argumentów za tą drużyną. Ostatnie mecze Kolejorza nie były moim zdaniem wystarczająco dobre, żeby teraz można było myśleć o zwycięstwie. Co prawda Lech dobrze sobie radził w wyjazdowych meczach eliminacyjnych, ale dzisiaj rywal będzie ze zdecydowanie wyższej półki.

Do typu na zwycięstwo Rangersów dorzucam również to, że Kolejorz nie strzeli gola. Trener Żuraw nie może skorzystać z niektórych piłkarzy na czele z Podro Tibą, co jest ogromnym osłabieniem. Z kolei zawodnicy z Glasgow we wspomnianych 15 spotkaniach zachowali aż 12 czystych kont! 4 ostatnie spotkania Rangersów to wygrane 2:0 i wydaje mi się, że dzisiaj będzie bardzo podobnie. Kurs na takie zdarzenie łączone wygląda bardzo zachęcająco.

Zdarzenie: Glasgow Rangers vs Lech Poznań

Typ: Glasgow Rangers wygra i Lech nie strzeli gola

Kurs: 2.43

Zakład bez ryzyka w BETFAN do 100 – zwrot na konto główne!

  1. Klikasz w link -> zagranie.com/go/betfan
  2. Zakładasz konto z kodem: 2961PLN
  3. Wpłacasz depozyt, którego minimalna kwota jest równa 10 zł
  4. Zakład powinien mieć kurs, który jest równy co najmniej 1.14. Z promocji wyłączone są zakłady Gry Wirtualne
  5. W razie przegranej w ciągu 48 godzin roboczych od rozliczenia zakładu przyznamy Ci bonus na saldo główne, który będzie równy stawce zakładu.
  6. Przy drugiej wpłacie możesz zagrać bez ryzyka do 200 zł – zwrot na konto bonusowe.
  7. Przy trzeciej wpłacie możesz zagrać bez ryzyka do 300 zł – zwrot na konto bonusowe.

lech rangers typ betfan

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

 

Zaloguj się aby dodawać komentarze